Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36903691369236933694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Biz dün sıradan bir takımla karşılaşmadık.O takımın başında bir taktik dehası vardı.Oynadığı takıma göre elindeki kısıtlı kadro ile mükemmel bir maç taktiği hazırlayan,her oyuncusundan maximum verimi alan bir hocanın takımıyla karşılaştık.Bu adama çok daha yetenekli oyunculardan kurulmuş bir kadro ve taraftar verilirse neler yapacağını hayal edemiyorum...

Az kaldı hocam 41.903 kişi ismini haykıracak.Bu kulübe çok büyük başarılar yaşatacaksın

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

o adam şu an ki beşiktaş kadrosunu 3 ay idare edemez. şu an ki başarısı tamamen uzun yıllar boyunca birlikte çalışmanın ve oyuncuları iyi tanımanın, oyuncuların hocaya zamanla oluşan saygısının ürünü...

milli takımda yaşadığı senaryoyu yaşar bizde.

Katılıyorum. Bizim artistler takmaz bunu. Şenol hoca gibi biri Quaresma'yı zar zor adam edebildi. Bunu mu takacak. Kaldıramaz net şekilde.

• Esasında ben sivasda oynadığında şeşuyu çok istiyordum ama fener aldı. nakoulmayada hayır demem topu splitle ileri taşıyabiliyor her halukarda olcay'dan çok atraksiyon yaratır, iyi yedek olur.
  • Arkadaşlar salı sabahı evde olamayacağım 10 gibi fener beşiktaş biletleri satışa açılacakmış hesabıma para yüklesem bilgisayardan bana sali gunu alabilecek birisi var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Bence Yusuf Töre'den daha yararlı.

Töre kafasına eser yine her 2.yarı yaptığı gibi takımı talnız bırakır, ne yapacağı belli değil onun Töre'ye güvenilmez.

Töre dönerse pişman ve hırslı dönecek. Hiç kimse durduramaz.

Yusuf ile falan kıyaslanamaz.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Bunlar bizim senaryolarımız hocam.

Yusuf mu Töre mi diye sorsalar direkt Yusuf derim.

Bu arada keşke Kweuke'yi de düşünseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Esasında ben sivasda oynadığında şeşuyu çok istiyordum ama fener aldı. nakoulmayada hayır demem topu splitle ileri taşıyabiliyor her halukarda olcay'dan çok atraksiyon yaratır, iyi yedek olur.

Nakoulma? Yapma be dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Töre kafasına eser yine her 2.yarı yaptığı gibi takımı talnız bırakır, ne yapacağı belli değil onun Töre'ye güvenilmez.

hocam çoğu konuda aynı fikirdeyiz senle ama. Yusuf bambaşka bir oyuncuydu bence gerçekten Töre belki 5 sene sonra Quaresma nın 30undan sonraki profesyonellik ile çalışırsa o zaman olur ama şuan için yakınından bile geçez Yusufun
  • Ablanin saati çok güzelmiş

• quote:

Bunlar bizim senaryolarımız hocam.

Yusuf mu Töre mi diye sorsalar direkt Yusuf derim.

Bu arada keşke Kweuke'yi de düşünseler.

Karakter olarak belki Yusuf tercih edilebilir ama gününde bir Töre'yi kolay kolay durduramazsın. Arsenal maçında adamları ne hale soktu hala unutmadım. Bilic zamanı fırtına gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

quote:

hocam çoğu konuda aynı fikirdeyiz senle ama. Yusuf bambaşka bir oyuncuydu bence gerçekten Töre belki 5 sene sonra Quaresma nın 30undan sonraki profesyonellik ile çalışırsa o zaman olur ama şuan için yakınından bile geçez Yusufun

Biraz evvel yazdım. Tek artı özelliği karakteri belki. Töre sakat adam sonuçta.

Ama teknik vs olarak Töre çok önde Yusuf'tan. Yusuf'ın kariyerinde avrupa maçı yok daha.

• Kweuke bu hafta 5 yıllık imzaladı.
  • quote:

Kweuke bu hafta 5 yıllık imzaladı.

Kweuke: Fenerbahçe’yi bana bırakın

Rizespor ile 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Leonard Kweuke, “Bu camia bana güvendi, uzun süreli kontrat yaptı. Onlara ilk teşekkürümü Fenerbahçe maçında sergileyeceğim performansla edeceğim” dedi.

http://www.fanatik.com.tr/2016/11/24/kweuke-fenerbahce-yi-bana-birakin-1263951

bu tür açıklama yapanlara çok gülüyorum ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

quote:

Biraz evvel yazdım. Tek artı özelliği karakteri belki. Töre sakat adam sonuçta.

Ama teknik vs olarak Töre çok önde Yusuf'tan. Yusuf'ın kariyerinde avrupa maçı yok daha.

yusuf tek başına yeterli değil fakat her türlü kadroda isterim, özellikle ikinci yarı için. sol bek oynayabiliyor olması bu açıdan çok cazip yapıyor. sol bek-sol açık-sağ açık oynayabilen ve ortalama üzeri yeteneği olan bi oyuncu bu kanat darlığında çok işe yarar.

fakat yinede töre misali baskın bi oyuncu gerekli.

• quote:

quote:

Esasında ben sivasda oynadığında şeşuyu çok istiyordum ama fener aldı. nakoulmayada hayır demem topu splitle ileri taşıyabiliyor her halukarda olcay'dan çok atraksiyon yaratır, iyi yedek olur.

Nakoulma? Yapma be dostum

Kanatlarda splinter adam severim babel olsun nakoulma olsun seyir zevkini arttıran adamlar.
  • quote:

o rodallega buraya gelecek
  • Bir sonraki kare

• Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş, üzüldüm. :( Bizim kadroya cuk otururdu.
  • Az para ile tüm gücünü verecek adamlar bulsunlar bize.

500 bin çalışır Yusuf'a. Bende her türlü kadroda isterim.

Ama Töre gibi direk oynayacak adam lazım.

Ekici olabilir sonra. Devre arası gelsin artık. Çok sakat var!
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Zaten onun Bilic sevdası yüzünden bu haldeyiz. :) Şenol Hoca hep diyor sağolsun Gökhan da beni çok dinler diye. Yine canı bir şeye sıkılsa yine aykırılık yapacak. Böyle bir şey olacağına Yusuf gelsin diyorum o yüzden. Bizim beki hızlıca geçip tavana vurduğu golü de ben unutmuyorum. İçime oturdu ''ulan şöyle bir tane topçumuz yok ki'' dedim direkt.

Bir de Töre'nin malum sakatlığı var şu an geçti antrenmanlara çıkıyor ama nüksederse eyvah ki ne eyvah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

o rodallega buraya gelecek

Aboubakarın top önüne indi bir pozisyonda orda top sekmeden hamle yapsa yani beklemese. Ah işte anlatamıyoruz derdimizi santfor biraz hızlı seri düşünecek. Yoksa aldığı pozisyon çok güzeldi, rodallega bile atardı keza adam el ayak heryerini sokuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 27 Kasım 2016; 18:24:42 >
  • 
Sayfa: önceki 36903691369236933694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.