Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32023203320432053206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sambro ve Pjanic'in beraber yaptıkları pozisyonda bildiğin Cenk Aboubakar beceriksizliği gösterdiler ahah.

Higuain yazdı be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkhonthumb -- 29 Ekim 2016; 23:15:26 >
  • Napoli iyi takım ama savunma rezalet

Higuain attı eski takımına
  • Higuain attı. Son 20dk tam depar atarken sakatlık vermelik dakikalara girdik.
  • İşte forvet bitiriciliği o top Cenk'e gelse pas verirdi ya da uzaya atardı. Adam golü attı takım arkadaşları bile anlamadı 2 saniye.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Bu vuruşları Ozi çok iyi yapıyor, kaç tane gol attı buna benzer ve hatta daha zorlarını(abartı için demiyorum, Ozi gerçekten çok iyi bu konuda). Umarım döner bir an önce, özledim izlemeyi.
  • Nasıl bir kadroyla çıkar acaba hoca napoli maçına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterda güvenilir bir hesap

Fabri

GG-Marcelo-Tosic-Beck

Atiba-İnler

Quaresma-Tolgay-Adriano

Abou

şeklinde olacak yazmış kadro.GG'nin hafif sakatlığı varmış.Düzelmezse beck sağ beke,adriano sol beke cenk-abou
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Mükemmel gol attı Napoli. Allan harika bir topçu ya. Bir orta sahadan isteyebileceğin herşey var adamda.

boy 1,85 olsa muazzam olurdu
  • Juventus'un solunda oynayan adama hayran kaldım. Bu nedir ya. Sürat teknik defans ofans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

Nasıl bir kadroyla çıkar acaba hoca napoli maçına

İlk maç gibi olabilir. Caner yok yerine kimi tercih edecek onu merak ediyorum. Olcay falan denemez inşallah.

Atiba Necip Tolgay oynamıştık orada. Ozi İnler'in son durumları nedir bilmiyorum.
  • Alex Sandro
  • Çakma Oğuzhan attığına göre gerçeği Salı günü saplayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jefferson Starship -- 29 Ekim 2016; 23:33:54 >

• Beyler gaza gelmeye, kendimizi üzmeye gerek yok. Kadromuz bu ligin üzerinde bir sürü gol kaçtı 1 i girse şimdi kimse sakatlıklardan falan bahsetmiyor olacaktı.

Talisca ve Caner yok ciddi bir süre ancak transfer yapacak bütçemiz var istediğimiz oyuncuyu alabiliriz..

Devre arası Fikret Orman gerekeni yapacaktır zaten Gökhan Töre kesinlikle dönecektir.

Sosa ve Gomez in dönme ihtimali kesinlikle var
  • Hiç kafa yormaya gerek yok ligde her türlü şampiyonuz Şampiyonlar Ligini düşünüyorum 2. Turda kim gelcek acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma bizim maçta da tribünleri tahrik etmek için elinden geleni yaptı ama kart görmedi. Hüseyin Göçek'i verdiği karttan dolayı takdir ettim açıkçası.
  • Arkadaşlar bence GS şampiyon olur bu sene. Biz pek umursamıyoruz ligi şamp.ligi yüzünden. Biz CL diye diye gs i şampiyon yaparız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Arkadaşlar bence GS şampiyon olur bu sene. Biz pek umursamıyoruz ligi şamp.ligi yüzünden. Biz CL diye diye gs i şampiyon yaparız

Yapma bunu. İlk üç bitiremeyecekler. ):
  • Ofansif orta saha yokluğunda 4-4-1-1 gibi oynayabiliriz . Aboubakar'ın arkasında ömer , quaresma - kerim kanatlarda , Tolgay - Atiba ortada olacak şekilde . Zaten Talisca ortada top alıp göbek delmiyordu . Oyunun yönünü değiştiren pasları çok kolay atıyordu bu konuda biraz eksiklik olacak ama sorun aşırı büyük sayılmaz bence . Devre arası keşke akıllanmış bir Sosa dönse takıma .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Ofansif orta saha yokluğunda 4-4-1-1 gibi oynayabiliriz . Aboubakar'ın arkasında ömer , quaresma - kerim kanatlarda , Tolgay - Atiba ortada olacak şekilde . Zaten Talisca ortada top alıp göbek delmiyordu . Oyunun yönünü değiştiren pasları çok kolay atıyordu bu konuda biraz eksiklik olacak ama sorun aşırı büyük sayılmaz bence . Devre arası keşke akıllanmış bir Sosa dönse takıma .

Kerim kupa maçlarında forma bulursa dua etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32023203320432053206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.