Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32003201320232033204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Stresi gidiyormuş Benimde senin yazdıklarını okudukça stresim gidiyor sen kendini kandırmaya devam et veya renktaşlarının yorumlarını oku bilgilen seçim senin

Ben takımımı eleştiriyorum sen tatlı canını sıkma, sizin gibi değiliz biz yerin dibine bile sokarız hak ediyorlarsa.Sen önce laf çevirmemeyi öğren sonra akıl verirsin bana.

• Napoli umarım tek farklı yenilir de bizim maça patlamazlar. Zaten yorgun olacaklar ama bizde de çok sakat var. İnler ya da Oğuzhan oynamazsa 10 numarada Kerim'i görebiliriz. Cenk ve Abou mecbur sahada olacaklar. Olcay mı Kerim mi onun tercihini yapmalı hoca.
  • Tosicin pozisyonunu günlerce gösteren basın bu pozisyonu kaç kere göstericek acaba..

• Yahu diğer takım taraftarları Allah aşkına bizim konuya gelip tartışma çıkarınca ne anlıyorsunuz. Ben bir defa dahi mesaj yazmadım başka konulara neden çünkü ilgimi çekmiyor, gidip orada yazılanları okumak yorum yazmak sizi bu kadar çeken nedir acaba bu konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Stresi gidiyormuş Benimde senin yazdıklarını okudukça stresim gidiyor sen kendini kandırmaya devam et veya renktaşlarının yorumlarını oku bilgilen seçim senin

Ben takımımı eleştiriyorum sen tatlı canını sıkma, sizin gibi değiliz biz yerin dibine bile sokarız hak ediyorlarsa.Sen önce laf çevirmemeyi öğren sonra akıl verirsin bana.

Tamam "laf çevirmemeyi" öğrendim sayende teşekkürler Bu arada bizim gibi olamazsınız zaten bizimkiler iyi olduğunda da gömüyor bu forumda

• Yorumlara göre GS Başakşehir Fener Bursa maçlarında havluyu atacak. Benim korkum harbiden Başakşehir. Sessiz sedasız ilerliyorlar. Yarın Akhisarla yapacaklar. Bakalım nolacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oinu

Hadi artık kendi forumunuza.

/>

Seni ilgilendirmez hangi forumda gezdiğim, işine bak.Hem takımıma çamur atacaksın, hemde yürü kendi konuna.Sanki tapulu malları konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

adamlar kazandımı kazandı önemli olan bu sakatları filan yok bruma gibi eren gibi oyuncuları var şampiyonluğun favorisi gs'dir

Agacım senin sorunun ne acaba ? Eren dediğin adam 1 aydır gol atamıyor. Bruma'yı da savunma yapmasını bilen her takım kitler. Adamların başka hücum silahı yok resmen Bruma'dan başka. Bruma + Muslera olmasa Gs ilk 6'ya giremez. Şu takıma güvenin biraz.

sene başıda öyle diyordunuz bu gs kim ki filan premier ligde filan değiliz başabaş göturur gs bundan sonra
  • quote:

Hadi artık kendi forumunuza.

/>

Senin mi forum hayırdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Yorumlara göre GS Başakşehir Fener Bursa maçlarında havluyu atacak. Benim korkum harbiden Başakşehir. Sessiz sedasız ilerliyorlar. Yarın Akhisarla yapacaklar. Bakalım nolacak.

Bizim takımda iş yok
    Açıkcası ligde en tehlikeli takım başakşehir şuan bjk üçin..
    Çünkü adamların üzerinde hiç baskı yok..
    Tak tak oynayıp geçiyor elemanlar..

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Yenilse bile çıkıp istifa diyecek taraftarı yok.

• Forumda bir hata mı var? Blokladığım kişilerin mesajlarını görüp duruyorum. Sıkıldım artık gereksiz mesajlar görmekten.
  • quote:

Beşiktaş konusuna gelip kendi takımını konuşan sizsiniz. Burası Beşiktaş konusu. Kendi takımınızı konuşacaksınız kendi konunuza gidin. Ne yüzsüz insanlarsınız anlamadım ki.

Galatasaray hakkında konuşulursa tabiki cevap verecez. Ben gelip buraya mesaj direk yazmam . Mesajlarımın %90 ı alıntı yaparak yazarım.

Ne güzel diyosun burası beşiktaş konusu ama galatasarayı konuşuyorsunuz. Bişey diyeceksen konudaki beşiktaşlılara diyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 29 Ekim 2016; 22:10:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Zaten önümüzdeki maçlarda da böyle oynarsak üçlük oluruz
    Fikstür çok fena geliyor..
    Yine seyir zevki veren tek takım BJK
    Zorlarsa bu sezon sizi başakşehir zorlayacak artık

Tarafsız yorumun için teşekkür ederim. İyi olan hak eden alsın ligi.

• Juve'de iş yok Napoli kazanırsa şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

gs balı var hocam

Adana'ya tuttu diyelim. Şimdi oynayacakları dört takıma bal falan tutmaz.

4 kavanoz bal 100 tl galiba alırız 4 kamyon o zaman tutar mı?

Değil dört kamyon tonlar kurtaramaz sizi hocam. Top yuvarlak olsada iki kere iki dört. Ben alıntı yapacağım bu mesajınızı. Görünen köy kılavuz istemez. Adana deplasmanında vakit geçireceğime izlemem futbol daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Zaten önümüzdeki maçlarda da böyle oynarsak üçlük oluruz
    Fikstür çok fena geliyor..
    Yine seyir zevki veren tek takım BJK
    Zorlarsa bu sezon sizi başakşehir zorlayacak artık

Bir surdaki velet renktaslarina bakiyorum bir de sana. Senin gibi gercekci olan insanlar yuzunden genelleme yapamiyorum. Ama sinir bozuculariniz o kadar cok ki.. Yine de sag olasin.

İyiye iyi kötüye kötü demiyorlar. Aralarında bu arkadaş gibileri var. Biz kötüyse söylüyoruz. Fanatikler başka açıklaması yok. Maç bitince buraya saldırıyor diğerleri dikkat edin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

gs balı var hocam

Adana'ya tuttu diyelim. Şimdi oynayacakları dört takıma bal falan tutmaz.

4 kavanoz bal 100 tl galiba alırız 4 kamyon o zaman tutar mı?

Değil dört kamyon tonlar kurtaramaz sizi hocam. Top yuvarlak olsada iki kere iki dört. Ben alıntı yapacağım bu mesajınızı. Görünen köy kılavuz istemez. Adana deplasmanında vakit geçireceğime izlemem futbol daha iyi.

Siz Barcelona gibi oynadığınız için zaten rekabet edemeyiz sizle, özellikle dün Gençlerbirliği karşısında oynadığınız ilk yarı beni mest etmişti.

• Chiellini sakatlandı Cuadrado girdi. Juve 4-4-2 deneyecek sanırım.
  • Napoli cidden çok iyi takım..sakatları da düşünürsek 1 puan fena değil..diğer iki maçtan da 4 puan aldık mı gruptan çıkarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih2085 -- 29 Ekim 2016; 22:36:36 >
  • 
Sayfa: önceki 32003201320232033204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.