Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fernandaoyu izliyorum da bizim bobo tipinde bir santrafor hatta daha fizikli ve sert vuruşları var diyebilirim. mustafanın falan 5 kat fazla çalışması lazım bilmiyorum rakip forvetler bu sene epey güçlü
  • ya arkadaşlar benim anlamadığım bir konu var belki konustunuz ama kaçırdım.
    q7 havaalanına geldiğinde tüpçüyü gördüm sanki orda.sonra serdar adalı vardı orda bunlar ne alaka anlayamadım.
  • şu saatten sonra yapılması gereken belli, bunları herkes zaten gayet net bir şekilde biliyor,

1 adet birinci sınıf golcü. (Gomez yada Balotelli)
    1 adet Tolgay ayarında BTB (Cambiasso, Aquliani)
    1 adet hamleli hızlı stoper (Douglas vs.)
    olabiliyorsa 1 adet birinci sınıf kiralık kaleci

eğer bunları almazsak bu sene de 3. olmamız içten bile değil, Tolgay'ın sakatlığı bütün hesapları alt üst etti, 1 haftadır kendime gelemedim hala. :(
  • Hayırlısı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

şu saatten sonra yapılması gereken belli, bunları herkes zaten gayet net bir şekilde biliyor,

1 adet birinci sınıf golcü. (Gomez yada Balotelli)
    1 adet Tolgay ayarında BTB (Cambiasso, Aquliani)
    1 adet hamleli hızlı stoper (Douglas vs.)
    olabiliyorsa 1 adet birinci sınıf kiralık kaleci

eğer bunları almazsak bu sene de 3. olmamız içten bile değil, Tolgay'ın sakatlığı bütün hesapları alt üst etti, 1 haftadır kendime gelemedim hala. :(

aynen katılıyorum. ayrıca kaleci olabiliyorsa değil hepsinden önce olmalı.yıllardır kaleci yok takımda ya
  • TÖRE gidicimi acaba lig tv haber yapmış bir kesintisini koyuyorum.

Bir ingiliz menacerlik şirketi Gökhan Töre için 18 milyon Euro'luk (Yaklaşık 55 milyon TL) öneri olduğunu söyledi. Daha önce bu oyuncuyu kesinlikle satmayacağını açıklayan ve gelen önerileri bir bir reddeden Beşiktaş Yönetimi ise, “20 milyon Euro'yu içeren resmi bir yazı getirin, biz de ona göre değerlendirme yapalım” yanıtını verdi.

Dengeler değişti
    Transferde çok yoğun günler geçiren, tozu dumana katan Kartal'da bu baş döndürücü teklif tüm dengeleri yerinden sarstı. Gökhan'ın satılması durumunda bu kez de sağ açığa takviye yapılacak. Teklifin sahibi olan takım ise şimdilik gizli tutuluyor.
  • Sivok neden gönderildi hala anlamış değilim. Dünkü 2 gol de duran toptan ve saçma defans hatalarından geldi. Bu takıma Sivok şart.

Tolgay'ın sakatlığına çok çok çok üzülmüştüm. Dünkü maçta gördük ki hem Tolgay'ı kaybetmişiz hem de takım oyunu.
    Sayıca orta saha oyuncumuz yeterli olsa da hiçbiri rakip takımlarda oynayamaz. Bizim de Oğuzhan, Necip hatta Sosa dan beklentimizi azaltmamız ve acilen iyi bir orta saha oyuncusu almamız şart.

Forvet konusu ise zaten bizi kanser etti.
  • Beşiktaş'ın Brezilya'nın Gremio takımından yeni transferi Luiz Rhodolfo İstanbul'a geliyor.

Siyah beyazlılar, Dusko Tosic, Andreas Beck ve Ricardo Quaresma'nın ardından 4. transferini yaptı.

Transfer görüşmelerine başlandığı açıklanan 29 yaşındaki sambacı stoper, Beşiktaş'a imza atmak için Brezilya'dan yola çıktı.

Beşiktaş Kulübü, Rhodolfo'nun bu akşam 21:35'te İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacağını açıkladı.

Haber Kaynağı: HABER1903

resimde var uçakta heee:))) harbiden geliyor çok efendi bir tipi var.tam bjkli
  • Ayrica bu kadrodaki cogu oyuncuya laf ediyorsunuz hadi ismaildir pektemektir necibtir anlarimda veliye bile laf ediyorsunuz gecen sene veli orta sahadan gidinde kotu sonuclar almaya basladik az cok gerekli yerlere transfer yaptik birkac transferden sonra oldukca iyi bir kadromuz olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atibaya bir kaç yerde eleştiri yapılmış. Yahu insafsız olmak başka eleştiri yapmak başka şey. Ben defansif anlamda Atibayı beğeniyorum. Top çalan, 2-3 oyuncuya rağmen topu ayağına yapıştıran, mücadele eden, adam eksilten ve 90 dakika ritmi düşmeyen bir adam değil mi bu? Elbette eksikleri var ama bu adamdan orta açmayı beklemek de nedir? Daha iyisi neden olmasın elbette olur ama malzeme bu değil mi? Yoksa ben mi yanlış görüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgay sakat Atiba'da bir sebeple oynamazsa göbekte Neciple Veli yerine Hacivatla Karagöz oynasın saç baş yolacağımıza güler eğleniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.7734

Beşiktaş'ın Brezilya'nın Gremio takımından yeni transferi Luiz Rhodolfo İstanbul'a geliyor.

Siyah beyazlılar, Dusko Tosic, Andreas Beck ve Ricardo Quaresma'nın ardından 4. transferini yaptı.

Transfer görüşmelerine başlandığı açıklanan 29 yaşındaki sambacı stoper, Beşiktaş'a imza atmak için Brezilya'dan yola çıktı.

Beşiktaş Kulübü, Rhodolfo'nun bu akşam 21:35'te İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacağını açıkladı.

resimde var uçakta heee:))) harbiden geliyor çok efendi bir tipi var.tam bjkli

Fotoda uçaktalar ve saat 21:35 te İstanbul da olacaklar. Bu da enteresan tabi.
    Valla ne yalan söyleyeyim efendi futbolcu iyidir ama Türkiye liginde hep efendiliği biz yapıp en çok haksızlığı biz görüyoruz. Şöyle azcık edepsiz futbolcumuz olsa belki sesimiz daha gür çıkar.Ezilmekten yorulduk. Gol atınca, maç kazanınca sevinemeyen taraftar grubu olduk.

• Abi niye Veli'ye takıyorsunuz bu kadar anlamıyorum. Çok faydalı bir oyuncu bizim takım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

TÖRE gidicimi acaba lig tv haber yapmış bir kesintisini koyuyorum.

Bir ingiliz menacerlik şirketi Gökhan Töre için 18 milyon Euro'luk (Yaklaşık 55 milyon TL) öneri olduğunu söyledi. Daha önce bu oyuncuyu kesinlikle satmayacağını açıklayan ve gelen önerileri bir bir reddeden Beşiktaş Yönetimi ise, “20 milyon Euro'yu içeren resmi bir yazı getirin, biz de ona göre değerlendirme yapalım” yanıtını verdi.

Dengeler değişti
    Transferde çok yoğun günler geçiren, tozu dumana katan Kartal'da bu baş döndürücü teklif tüm dengeleri yerinden sarstı. Gökhan'ın satılması durumunda bu kez de sağ açığa takviye yapılacak. Teklifin sahibi olan takım ise şimdilik gizli tutuluyor.

Satılmasına karşıydım bu sezon için Töre'nin ama haber doğruysa ve 20 milyonluk bi teklif gelirse satılsın çok iyi bi rakam, yerinede hamen dzudsak alınsın.

• foruma girip bence Rhodolfo biraz şöyle, biraz böyle diyerek milletin moralini bozacağına açıp okusunlar, Brezilya ligi uzmanı Alper Öcal Rhodolfo'yu anlatmış buyrun;

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1106246-kim-bu-rhodolfo

(bizim kadar okumaktan nefret eden ama her konuda full bilgsi sahibi başka millet var mıdır acaba merak ediyorum)
  • Töre 25-30 civarına satılsa bile yerini doldurmak çok zor. Anca sadio mane falan alınabilir onu da southampton 35'den aşağı vermez.
  • Töre bence en az bir sezon daha yuvamızda kalmalı bu gün 20 eden adam atıyorum yarın 41 lere gitmesin potansiyel var çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

foruma girip bence Rhodolfo biraz şöyle, biraz böyle diyerek milletin moralini bozacağına açıp okusunlar, Brezilya ligi uzmanı Alper Öcal Rhodolfo'yu anlatmış buyrun;

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1106246-kim-bu-rhodolfo

(bizim kadar okumaktan nefret eden ama her konuda full bilgsi sahibi başka millet var mıdır acaba merak ediyorum)

rhodolfo şöyle böyle diyip oyunculuğu hakkında laf edeni görmedim forumda yada negatif eleştiri yapanı

• Beşiktaş’ın yeni transferi Rhodolfo, İstanbul yolculuğu sırasında Beşiktaşlı taraftarlara mesaj gönderdi.

Sambacı oyuncu, “Merhaba Beşiktaş, ben geldim” sözleriyle siyah beyazlı taraftarlara seslendi.

USTURA RODİ hoş geldin.......
  • Avusturya’ya giden Portekizli oyuncu, siyah beyazlıların sürdürdüğü kamp çalışmalarına katıldı.

Quaresma, Beşiktaş’ın bu sabah yapacağı antrenmanda yer alacak.

yarında akşamda ustura rodi kampa katılırsa süper olur
  • 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.