Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmail'i övenler bu maç görmüştür gene nasıl bir el bombası olduğunu şu adam geldiğinden beri sevemedim beş para etmez. ve gene 10-3 bitecek maç 2-1 bitti.
  • Cenk Tosun'un her topu kaleye çekip illa ben gol atacağım triplerine uyuz olmaya başladım. Oyuna girdi ceza sahası köşesinden arkası kaleye dönük şut çekti, oysa Sosa bomboştu, atsa 3 olacak fişi çekeceğiz. Şenol hoca şu adamı uyarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Yalnız Olcay için sinir yerine bir hüzüntü kaplamaya başladı içimi. Bu adam bizi 2 sene üst üste 15-20 gole direk etki ederek taşıdı. Şu an ise çok şansız acaba Şenol hocamı biraz düzenini bozdu yoksa cenabetmidir çözemedim ama inşallah Olcay o eski haline çabuk döner. Bize 10 gol 5-10 asist yapan Olcay lazım...

Olcay eskiden oyuna etki etmez ama skora etki ederdi. Anlamıyorum bu adam ne işe yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

.
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koptum

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Cenk oyuna girmeden bir araba dolusu pozisyon harcamış takım "Cenk atsa 3 olacak" biraz acımasız eleştiri olmuş, bence öncelikle eleştirilmesi gereken kişi evlendikten sonra futbol oynamayı unutan Olcay olmalı.

Unutmadan İsmail'in dengesiz futbolu yüzünden her topu alışında korku ile beklemekten yoruldum, bu oyuncunun da mutlaka kendisine çeki düzen vermesi lazım sezonun ilk yarısında oynadığı futboldan eser kalmamış.
  • Biraz da manşetlere bakalım

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Süper Ligin ASİST KRALII

José Ernesto Sosa

• Hocam dediğiniz gibi skora etki ederdi ama oyunada etki ederdi diye düşünüyorum. Samet hoca zamanında ki paslaşmalarımızı hatırlarsanız Olcay, Ozi Almeida falan 3 lüsü arasında tek paslarla girerdik. Olcayın etkisi dar oyundaki paslaşmalarda görülürdü ama şimdi çok uzak o görüntüsünden.

Bunları geçtim, skora etki etmeside güzeldi çünkü olmadık yerde gol atarak takımı kurtarırdı ve öyle golcü bir kanat olması güzel birşey çünkü takımda gol atmasını bilen adam az. Sürekli kaçırdığımız zamanlarda olcayında gol atanlara dahil olması iyi olurdu ama formsuzluğu tavan yaptı
  • BİLGİ | Trabzonspor'da, Onur, Mehmet Ekici, Güray Vural, Özer, Aykut Demir, Bosingwa ve Akakpo Sali günü Beşiktaşimiza karşi forma giyemeyecekler.

bu maçta tek korkum Senol hocanin Trabzonspor a karşı performansi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Hocam dediğiniz gibi skora etki ederdi ama oyunada etki ederdi diye düşünüyorum. Samet hoca zamanında ki paslaşmalarımızı hatırlarsanız Olcay, Ozi Almeida falan 3 lüsü arasında tek paslarla girerdik. Olcayın etkisi dar oyundaki paslaşmalarda görülürdü ama şimdi çok uzak o görüntüsünden.

Bunları geçtim, skora etki etmeside güzeldi çünkü olmadık yerde gol atarak takımı kurtarırdı ve öyle golcü bir kanat olması güzel birşey çünkü takımda gol atmasını bilen adam az. Sürekli kaçırdığımız zamanlarda olcayında gol atanlara dahil olması iyi olurdu ama formsuzluğu tavan yaptı

O zamanlar dediğiniz gibi burada da konuşurduk. Olcay olur olmadık yerde atar maçı alırdı. Bazen hata yapsa bile bi gol yada asistle bunu telafi ederdi. Fenerbahçe'ye son dk golü nirvanası zaten.

Belki taşlanacağım ama Samet hocanın takımını beğeniyordum ben. Oğuzhan, Olcay, Veli vs. çok iyi oynuyordu. Kadromuz berbat olmasa daha iyi şeyler olurdu. Gerçi artık modern futbol oynuyoruz. Beşiktaş'ı avrupa'da ve ligde başarılı göreyim kimin oynadığı önemli değil.

• Doğum günün kutlu olsun Andreas Beck

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Orijinalden alıntı: LannTheClever

Beşiktaşlı abiler, ablalar, kardeşler, renktaşlar,

Yaklaşık bir saat sonra üniversite sınavına gireceğim, şans dileyin.

Gaza gelmek için Quaresma videolari izliyorum.

Başarılar kardeş. Umarım istediğin sonucu alırsın.

Hadi koçum göreyim seni, git o sınavı kazan gel.

Gaz mod off

Saolun hocam, iyi gecti sinav sosyalde zorlandim biraz o kadar.

• Rizespor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Oğuzhan Özyakup'un yapılan kontroller sonucu kasığında yırtık olduğu ortaya çıktı. Oğuzhan Özyakup, salı günü oynanacak Trabzonspor erteleme mücadelesinde forma giyemeyecek.

Gelecek hafta oynanacak Antalyaspor karşılaşmasında ise Oğuzhan'ın forma giyme ihtimali belirsizliğini koruyor.

Kaynak : bjk.org
  • O zaman trabzon macina tolgay ilk 11 cikar.Erteleme maci oncesinde marcelo ve alexisin lisanslari cikmamisti degil mi ?
  • Olcay Şahan'ın cinsel hayatı performansını etkiliyor olabilir mi?Adam evlendiğinden beri berbat
  • iyi gunler bi hafta banin ardindan geldim.

dun kazanmamiz cok iyi oldu en son kayseri macini 2-1 yendigimizde eve attigim hatun vardi yine mac esnasinda gelmisti, dunde geldi mac bitene kdr girismedim ulan yine mac ayni kari geldi diye 2-1 bitti dedim 2. yide yeseydik camdan atardim gomcurdukten sonra. 2-1 uguru var galiba bakalim 3. yu deniycem bi ara.

bugun fener puan kaybetse balli kaymak olur ama sanmiyorum, trabzon kotu durumdayken agzini burnunu kirip 3 puan almaliyiz. lider yerine gecsin artik.
  • Siteden de açıklandı:

Çaykur Rizespor ile oynadığımız karşılaşmada sakatlık geçiren Oğuzhan Özyakup'un çekilen MR'ı sonucunda sol kasık Adduktor Brevis kasında Tip3A ( grade-1) yırtık tespit edildi. Oyuncumuz salı günü Tranzonspor'a karşı forma giyemeyecektir.

Ricardo Quaresma ise Trabzonspor maçında takımdaki yerini alabilecek durumdadır. -Beşiktaş JK-

Allah acil şifalar versin.
  • 
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.