Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
55.810
Cevap
142
Favori
1.074.258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Siz Fikret Ormanın Boyko ve Douglas için 8 milyon euro bonservis ödeyeceğini düşünüyor musunuz ? Ben düşünmüyorum .

Dnipronun UEFA'da final görmesinde en etkili 2 adamını bedavaya alamazsın. Ama Fikret Başkan 8 milyon çıkarıp verir mi bilmem. Belki sadece Boyko alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fb ile oynanan hazırlık macinda yorumlar bayagı iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Gören de Fikret Orman bir ekonomik devi devr aldı sanacak :D Fikret Orman kulübü aldığında kulüp batıyordu haberin yok sanırım. Saçma sapan muslera diyorsun o dönem kulüp borç batağına batmış, 200-300 haciz davası kapıda bekliyor, oyuncuların maaşları aylardır ödenmiyor, YD gelecek yılların gelirlerini bile harcamış konumdaydı. Olmayan parayla Muslera'yı mı almasını istiyordun? Bre cahil kulübün içinde bulunduğu durumu bilmeden yorum yapmayın. Bizim oyuncu değerlerini mi sallamışım? Ahahahahahhaha hepsini sana kanıtlarım şimdi iyi izle:

Demba: 8 milyon € kar KANITLANDI

Atınç: 5 milyon € kar KANITLANDI

Jose Sosa: 7-8 milyon € kar "River Plate Başkanı Siyah-beyazlıların 9 milyon Dolar istediğini söyledi" kaynak:http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1181621-river-plate-baskani-rodolfo-donofrio-sosa-icin-teklif-yaptim . Ayrıca Ali Ece NTVSPOR'da yaptığı konuşmada Arap takımlarından gelen en düşük teklifin 8-9 milyon € civarında olduğunu söyledi. KANITLANDI

Gökhan Töre: 15 milyon € kar "Gökhan için bir İngiliz menacerlik şirketi aracılığıyla 18 milyon Euro önerildi, yönetim, "20 milyon Euro içeren yazılı bir teklif yapın, değerlendirelim” dedi." kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2015/07/23/gokhan-toreye-18-milyon-euro-613065 KANITLANDI

Tolgay Arslan: 7 milyon € kar sakatlanmasa çok rahat o para ederdi güncel piyasa değeri : http://www.transfermarkt.com.tr/tolgay-arslan/profil/spieler/53536 KANITLANDI

Cenk Tosun: 8 milyon € kar http://www.transfermarkt.com.tr/cenk-tosun/profil/spieler/45671 bu hazirandaki piyasa değeri ocakta sen düşün KANITLANDI

Kerim Frei: 7 milyon € kar Trabzonspor Futbol Direktörü Süleyman Hurma, “Kerim, Beşiktaş’ta fazla forma şansı bulamıyor. Bizde bir sene oynasın, ben onu en az 13 milyon euroya başka takımlara gönderirim. Verdiğim bonservis bedelinden de size yüzde 30 pay veririm” dedi. kaynak : http://www.aksam.com.tr/sporbesiktas/kerim-freia-dev-teklif/haber-322847 KANITLANDI

Atiba : SATILAMAZ

Olcay Şahan : 5 milyon € kar güncel piyasa değeri : http://www.transfermarkt.com.tr/olcay-sahan/profil/spieler/36200 KANITLANDI

Oğuzhan Özyakup: 20 milyon € kar "Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Oğuzhan Özyakup'un EURO 2016'da başarılı bir performans göstermesi durumunda değerinin 100 milyon TL'ye çıkabileceğini iddia etti."
    Ayrıca "Arsenal'in 9.3 milyon poundu (41 milyon TL) Oğuzhan Özyakup için ayırmayı düşündüğü savunuldu." kaynak: http://spor.internethaber.com/arsenalden-besiktasin-yildizina-teklif-1556557h.htm KANITLANDI

Mario Gomez: Güncellenmemiş piyasa değeri http://www.transfermarkt.com.tr/mario-gomez/profil/spieler/6288 bu kadar gol attıktan Alman milli takımına seçildikten sonra sen düşün KANITLANDI

Öyle hiçbir kanıt olmadan bonservissiz "ya tutarsa" diye yapılan düşük bütçeli 2 transferden 1'i kötü demekle olmuyor. Bir daha konuşmadan önce 2 kere düşünürsün artık
    |
    |
    fatih2085 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi

• Onbaşı
    27 Mesaj

Şuan çok üst düzey bir stoper. Ve inanılmaz piyasası olan bir futbolcu. İngiltere'den çok teklif aldığı yazılmıştı. Oyuncuyu ikna etmek için savaşacağımız kulüpler Manchester City falan bile olabilir O yüzden çok olası gözükmüyor.
    |
    |
    rasheedwallacerasheed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Douglas Rhodolpho'nun biraz daha atletik versiyonu. Yavaş değil Hızlı da değil. Kafa toplarında iyi. Pozisyon bilgisi iyi. Fakat sık sık konsantrasyon kaybı yaşıyor ve markaj kaçırıyor. Rakip forvete yakın oynayan birebir kontak kurak, onunla savaşan, bezdiren bir oyuncu. Biraz daha geride oynayan takımlar için çok iyi bir oyuncu düşüncesindeyim. Ama bizim gibi oyun merkezi çok ileride olan takımlar için pek iş yapmaz gibi geliyor.
    |
    |
    BcevikB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Bir iki mesaj önce altta yazdıklarımın hepsini kanıtladım. Bakabilirsin.
    |
    |
    Trip1LikeDo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi
  • Onbaşı
    15 Mesaj

douglas gelirse ben 11de oynayacağını düşünmüyorum
    |
    |
    weiStainder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şahsen ben de düşünmüyorum. Douglas'ın gelmesini isteyenlerden değilim. Çünkü bize uygun bir oyuncu değil. Geriden oyun kurma özelliği olmayan, daha kompakt oynayan takımlarda iyi iş yapabilir ama biz de değil. Fakat iyi bir yedek olur ki onun için de alınacağını düşünmüyorum. Bence bizim aradığımız stoper Sane. 192 boyuna rağmen oldukça hızlı bir stoper. Kafa vuruşları çok iyi, sıkı markaj yapabilen tam aradığımız isim diye düşünüyorum.

Bence Ospina olmaz ise Ryan olmazsa Boyko & Sane paketinin bizi şampiyonluğa ulaştırabileceğini düşünüyorum
    |
    |
    Hasan Bin Sabbah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: weiStainder

Gören de Fikret Orman bir ekonomik devi devr aldı sanacak :D Fikret Orman kulübü aldığında kulüp batıyordu haberin yok sanırım. Saçma sapan muslera diyorsun o dönem kulüp borç batağına batmış, 200-300 haciz davası kapıda bekliyor, oyuncuların maaşları aylardır ödenmiyor, YD gelecek yılların gelirlerini bile harcamış konumdaydı. Olmayan parayla Muslera'yı mı almasını istiyordun? Bre cahil kulübün içinde bulunduğu durumu bilmeden yorum yapmayın. Bizim oyuncu değerlerini mi sallamışım? Ahahahahahhaha hepsini sana kanıtlarım şimdi iyi izle:

Demba: 8 milyon € kar KANITLANDI

Atınç: 5 milyon € kar KANITLANDI

Jose Sosa: 7-8 milyon € kar "River Plate Başkanı Siyah-beyazlıların 9 milyon Dolar istediğini söyledi" kaynak:http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1181621-river-plate-baskani-rodolfo-donofrio-sosa-icin-teklif-yaptim . Ayrıca Ali Ece NTVSPOR'da yaptığı konuşmada Arap takımlarından gelen en düşük teklifin 8-9 milyon € civarında olduğunu söyledi. KANITLANDI

Gökhan Töre: 15 milyon € kar "Gökhan için bir İngiliz menacerlik şirketi aracılığıyla 18 milyon Euro önerildi, yönetim, "20 milyon Euro içeren yazılı bir teklif yapın, değerlendirelim” dedi." kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2015/07/23/gokhan-toreye-18-milyon-euro-613065 KANITLANDI

Tolgay Arslan: 7 milyon € kar sakatlanmasa çok rahat o para ederdi güncel piyasa değeri : http://www.transfermarkt.com.tr/tolgay-arslan/profil/spieler/53536 KANITLANDI

Cenk Tosun: 8 milyon € kar http://www.transfermarkt.com.tr/cenk-tosun/profil/spieler/45671 bu hazirandaki piyasa değeri ocakta sen düşün KANITLANDI

Kerim Frei: 7 milyon € kar Trabzonspor Futbol Direktörü Süleyman Hurma, “Kerim, Beşiktaş’ta fazla forma şansı bulamıyor. Bizde bir sene oynasın, ben onu en az 13 milyon euroya başka takımlara gönderirim. Verdiğim bonservis bedelinden de size yüzde 30 pay veririm” dedi. kaynak : http://www.aksam.com.tr/sporbesiktas/kerim-freia-dev-teklif/haber-322847 KANITLANDI

Atiba : SATILAMAZ

Olcay Şahan : 5 milyon € kar güncel piyasa değeri : http://www.transfermarkt.com.tr/olcay-sahan/profil/spieler/36200 KANITLANDI

Oğuzhan Özyakup: 20 milyon € kar "Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Oğuzhan Özyakup'un EURO 2016'da başarılı bir performans göstermesi durumunda değerinin 100 milyon TL'ye çıkabileceğini iddia etti."
    Ayrıca "Arsenal'in 9.3 milyon poundu (41 milyon TL) Oğuzhan Özyakup için ayırmayı düşündüğü savunuldu." kaynak: http://spor.internethaber.com/arsenalden-besiktasin-yildizina-teklif-1556557h.htm KANITLANDI

Mario Gomez: Güncellenmemiş piyasa değeri http://www.transfermarkt.com.tr/mario-gomez/profil/spieler/6288 bu kadar gol attıktan Alman milli takımına seçildikten sonra sen düşün KANITLANDI

Öyle hiçbir kanıt olmadan bonservissiz "ya tutarsa" diye yapılan düşük bütçeli 2 transferden 1'i kötü demekle olmuyor. Bir daha konuşmadan önce 2 kere düşünürsün artık

Bunlar kanit mi transfermarkt degerlerini haber sitelerini kanit olarak gostermissin o zaman semih kaya 8.5m burak yilmaz 10m pektemek 4.5m necip 4m topal 12m alper potuk 8m volkan sen 6.5 m bu liste uzar gider benim icin transfermarkt degerleri bisey ifade etmiyor bu oyuncular bu degerlere satilsin da gorelim neyse ben 18 isim yazdim hepsi de kotu transferdi zorlamanin luzumu yok..zaten bikac sayfa onceki mesajimda dedigim gibi genel olarak bakarsak fikret orman yonetimi iyi yonetiyor kulubu ben bazi hatalari oldugunu da belirtmek istedim bunu da yapma sebebim senin gibi bikac kisi var en ufak aleyte bi yorum yapilinca direk saldiriya geciyorsunuz abartacak bisey yok biraz sakin

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R7GE

Herkes senin 2001'li sermet/besiktasincocugusermet/LeeHarveyOswald olduğunu biliyor zorlama işte içerde adamlarım var duyumlar aldım filan sallayıp duruyorsun. Sen git Teog sınavına hazırlan milleti gerip durma.

Öyle deme hocam. Adam inşaat mühendisi aynı zamanda ak parti gençlik kolları başkan yardımcısı

|
    |

Bencede stoperde Sane ilk isim olmalı son isim Douglas olmalı kalede de şuan Neto ilk isim olmalı son isimde Boyko olmalı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Arelis

Selam. Buradaki arkadaşlara liseli demişsiniz, genelde herkese sataşmışsınız birde üzerine en kabul edilemeyecek şey "Kupa şikesi" ni eklemişsiniz.

Beşiktaş İBB maçı penaltılara kaldı ve kazandık. Ayrıca o maçta şike yaptı denen kişiler maçın yıldızıydı, gol attılar asist yaptılar. Yıldırım Demirören' in şu zamana kadar ki yaptığı bir tek olumlu şey, o kupayı geri vermekti. Bu yüzden ona helâl olsun. O kupayı şerefimiz ile kazandık, şimdi mümkünse geri alalım...

Bir diğer husus, Fenerbahçeli olarak buraya gelip bir başka takım için "şikeci" demek oldukça komik. Sırf geçen yıldan bahsedeyim, aldığınız en az 15 haram puan var, futbolcularınız bile utancından çıkıpta açıklama yapmak zorunda kaldı, özür dilediler. 90+2' de "5 metre" bariz ofsayta rağmen forvet oyuncunuzun kafa vuruşuna ofsayt çalınmadı, o top direkten dönmüştü sonrasında kaleci topu yakalamıştı.
    Oyuncunuz hakemin, rakip teknik direktörün, futbolcunun, taraftarın anasına avradına küfür eder, ceza yemez. (Bu özellikle geçen sezon defalarca oldu).

Saygılar

Ben Fenerbahçe' ye şikeci diyen arkadaşın mantığıyla şikeci dedim. Iki takımda Uefadan men aldı. 2 sene biz 1 sene siz. Uefa cezaları haricinde somut delil yok. Ama buna rağmen bize şike yaptı deniliyorsa sizin için de geçerlidir bu durum. Ayrıca kupayı vermemeniz gerekirdi bence.

Geçen seneyi söylüyorsunuz da bu sene BJK cok kollaniyor daha ilk yarıdan. 6 7 puan var haram. Maç katledilmeseydi bizim 3 2 lik maçta berabere biterdi en azından. Sizin oyunculara da.müsamaha gösteriliyor bu sezon. Fb maçı öncesi Gomez dirsek atmıştı rakibine herkesin fikri kesinlikle kırmızıydı ama atılmadı. Uzar gider. Objektif bakan bu sezonuda görür.

Saygılar. İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    27 Mesaj

Bu yazdığım oyuncuların Olcay belki Cenk hariç hepsine o teklifler geldi zaten. Bütün basında bu teklifleri yazdı. Ben gazeteyi açtığımda Katar'dan Jose Sosa'ya servet gibi bir başlık okumaktan sıkıldım. Biliç West Ham yöneticilerini kaç kere İstanbul'a Atiba, Gökhan Töre ve Tolgay'ı almak için gönderdi. Kerim Frei zaten Premier Lig tecrübesi var. Sürekli oradaki kulüpler tarafından teklif yapılan, izlenilen bir oyuncu. Mario Gomez'i herkes şuan nasıl imrenerek izlediğini bilmiyorsunuz sanıyorum. Şuan kendileri Alman Milli Takım forvetleri olur. Abarmıyorum. Siz buraya gelip "yavv bu Fikret de niye Muslera gibi topçu almıyor" dediğiniz an cevabınızı alırsınız. Yazdığınız transferlerde alt yapı oyuncuları, kiralık gelenler 100 bin € bonservisle gelen, 200 bin € maaş alan oyuncular var

Yazdığınız transferlerden kötü olanları eleştiriyi hak edenleri ben zaten o yazımdada söyledim G.Süzen, Sezer, Enaramo, Dany ama artık 3 senedir şu zırvalıkları bırakın. Yapılan işlere bakın. Biraz çalıştırın kafayı. Teraziye koy bakalım yapılan transferleri ne taraf ağır basıyor biraz düşün ondan sonra araştırma yapmadan alt yapı oyuncularını kötü transfer diye yazma.
    |
    |
    fatih2085 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi

• Binbaşı
    1292 Mesaj

Neyi kanıtladığını sanıyorsun 2 tane saçma sapan haber koymuşsun.

|
    |

Bunun gibi resmi teklif koymamı istiyorsun sanırım?
    |
    |
    Trip1LikeDo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ZacharyLevi
  • Binbaşı
    1167 Mesaj
    Burada bir arkadaş bizim fenerbahçe ye şikeci dediğimizi yazmış. Biz fenerbahçe ye şikeci demiyoruz. Fenerbahçe zaten şikeci. Bu bizim ifademiz değil. Hakikat.

Ben de vereceğini düşünmüyorum ama şart olan bu iki transferde kaz gelcek yerden tavuk esirgenmez dememiz lazım bence. Şampiyon olursak havuzdan sağlam para alıyoruz. Kaldı ki şampiyonlar ligine de gidilecek. 8milyon euro yanında hiç kalır.
    |
    |
    Hasan Bin Sabbah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi diğerlerinide bekliyorum ama diğerleride bunun gibi opsiyonlu kiralık olmasın düzgün hazırla.

|
    |

Orijinalden alıntı: weiStainder

Bunun gibi resmi teklif koymamı istiyorsun sanırım?

İmza sirküleri var mi hocam?
    Nasıl anlicaz bunun o klube ait olduğunu

Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.