Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2047. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weiStainder

Hamburg bu sefer 500.000 € falan bırakacağını sanıyorsanız hiç ümitlenmeyin

Hamburg Gökhan Töre'yi 3 milyon € karşılığında sattı adama şuan 15-20 milyon € arasında teklif geliyor.

Tolgay'ı 500k ya verdi bize bir baktı bu adam tam bir maestro. Ligin ikinci yarısı inanılmaz bir performansı vardı. Eğer sakatlanmasa çok can yakıcaktı. Ama işte her işte bir hayır var. Belki Tolgay Oğuzhan'ın yerinde oynayacak ve parlayamayacaktı.

Hamburg Beşiktaş genç yetenek için geldiyse kapıyı şöyle 2-3 milyon €'dan açarsa şaşmayın

Hem ahmet arslan ın hem tolcay ciğerci nin hem de kerem in sözleşmeleri yazın bitiyor yani şimdiden anlaşılırsa yazın bonservissiz gelirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model Besiktas;

Boyko
    Beck Ersan Rhodolfo Ismail
    Atiba Ozi
    Gokhan Sosa Kerim(Olcay, Q7)
    GOMEZZZZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Fatih Doğan @fatihdogan_38

1-Baskı döndü yazayım. Bjk BOYKO ile yıllık 800 bin€'ya anlaşalı çok oldu. Dnipro en dın 3.3 milyon€'ya indi. Karar Bşk.Orman'da.
    2-Menajer Malik dün Zorlu'da imza için turlaya dursun. Bjk son kez İtalya'dan Neto'dan haber beliyor..
    3- Gomez'le telefonla konuşacak kıvama gelmiş Neto'nun transfer bombası, Sultanahmet'teki patlamaya takıldı. Hatlar kısa devre yaptı.
    4- Beşiktaş imzayı bekletiyorsa sebebi var. Maliyet :-))B ence son kez Neto ile görüşülüp sonuca göre hafta başı KAP gelecek.
    5-Dniprolu Douglas'ı ilk yazan ben, süreçte hiç yanıltmayan ben, Boyko ile röportaj yapan ben hala bize bile lolo yapan arkadaşlar var.:-)
    6-Resim için Atiba'nın imzalı formasını Boyko'ya götürüp hediye bıraktım "Yakında sana formamı hediye edebilirim!"
    7- Stoper! Douglas.. Son rakamlar kendine ilk yıl için yıllık 1.300.. Dnipro Enson 4700'e indi. Karar Orman'da..,
    8-Dniprolu iki oyuncu için rakamları ayrı yazmamın bir nedeni var. Aradan Milan'dan Zapata sıyrılabilir.
    9- Bjk'ye en yakın isimler BOYKO ve Zapara görünüyor. Bu hafta iş çözülür.. 2 si gelirse.. 3. operasyon devreye girer.
    10- Avusturalya vatandaşı Ersan için Çinliler en son sağlam girdi. Kulübe 5, Ersan'a 9 (3 yıllık) milyon€ deyince çarşı pazar karıştı.:-))
    11-Kaleci ve stoper bu hafta gelirse BJK'da(EG'e bağlı) ya 1 transfer ya da 3 operasyon daha olabilir. 1 gidip 2 kişi daha gelebilir:-)

Bu arada fatih doğan sağlam Beşiktaşlıdır yalandan söyliyiceğini zannetmiyorum.
    Birde bir iki tane bomba atmış;
    1)Ersan, eğer 5milyon gibi bir teklif varsa gerçekten harika ama şimdi satılması doğru olmaz devre arasında iki belki üç stoper hamlesi çok riskli. Ama fiyat şahane
    2) Ufak çaplı bir operasyon demiş(1 giden-2gelen) kısır geçen bu dönemde bu hareketlilik olur mu bilmem ama giden adam olarak bence 3 aday var ya Sosa, ya ersan yada Gökhan
    Son olarak boyko nun maaşı 800bin€. Fikret Başkan iyi halletmiş, gene

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyko mu geldi ne oldu ?

• Gökhan gidici gibi beyler

• Yav transfer yapılıyor buralar dutluğa dönüyor
    Kopun beyler akşam şampiyonun maçı var

• Beyler yine takıldınız şenol hocanın türk seçimine yaa.. O zamanlar yabancı kısıtlaması vardı unutmayın. Ne kadar türk kullanabilirseniz o kadar yabancılara yer açabilirdiniz eskiden.. kadrolara o şekilde bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocket154

Gökhan gidici gibi beyler

2019 yılına kadar sözleşmesi var. 50 m€ getiren alır gökhanı 👍👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Boyko gerçekten imza atmış mı?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Beyler hayırlı olsun. Ben bittim

• quote:

Orijinalden alıntı: omerakcakaya

Beyler yine takıldınız şenol hocanın türk seçimine yaa.. O zamanlar yabancı kısıtlaması vardı unutmayın. Ne kadar türk kullanabilirseniz o kadar yabancılara yer açabilirdiniz eskiden.. kadrolara o şekilde bakın.

Yüksek ihtimal seneye onur tolga takası yapacağız... Onurun sözleşmesi sizi yanıltmasın.

• Töre giderse skorer bir kanat oyuncusu almak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

Teşekkürler

Ben 4 gün önce ospina olmazsa trabzon maçında kaleye boyko geçer. Dedim. Ospina olmadı, dediğim gibi oldu dün herşey imzalandı bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

quote:

Teşekkürler

Ben 4 gün önce ospina olmazsa trabzon maçında kaleye boyko geçer. Dedim. Ospina olmadı, dediğim gibi oldu dün herşey imzalandı bitti.

Tekrar teşekkür ediyorum. Bu arada twitterda sizi stalklıyorum kusura bakmayın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

quote:

Teşekkürler

Tekrar teşekkür ediyorum. Bu arada twitterda sizi stalklıyorum kusura bakmayın

Boyko kesin imza mi atmis

• Boyko falan bitmedi sakin,imza yok karar verilmiş değil...

Hedef belli ama Arsenal çok nazlı vermeyeceğim diyor.BJK yönetimi binbir seçenek sunuyor.Aldığımız duyumlara uygun bir maaliyete Ospina alınıp,sene sonu için Oğuzhan için öncelik tanınacak.

Ancak Arsenal kabul eder mi?Zannetmiyorum.

• Yeni transfer hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

Boyko falan bitmedi sakin,imza yok karar verilmiş değil...

Hedef belli ama Arsenal çok nazlı vermeyeceğim diyor.BJK yönetimi binbir seçenek sunuyor.Aldığımız duyumlara uygun bir maaliyete Ospina alınıp,sene sonu için Oğuzhan için öncelik tanınacak.

Ancak Arsenal kabul eder mi?Zannetmiyorum.

Sen böyle diyorsan kesin Ospina'yı aldık

Çık git şu bölümden

• tarafsizyorumcunuz kullanıcısına yanıt
    Seni kimse bir yerine takmıyor burayı terket

• 
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.