Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
55.810
Cevap
142
Favori
1.074.218
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4682 Mesaj

Her kelimesi tamamen aklımdan geçenler. Ümidim var, heyecanım var. Sadece bu seneden değil, gelecek 10 yıldan.

Cenk Tosun'unun, kaptanımız olarak yeni stadımızda, belkide Avrupa'da kupalar kaldıracağını hayal ediyorum. İlhan Mansız'dan sonra başka bir efsanemiz olacak.

Dahada yazarım ama eminim sizin aklınızdakilerde benimki ile benzer, o sebepten sıkmak istemem.

Bize en büyük ihaneti maalesef Serdar Bilgili başkan yapmıştır. Bırakıp gitmeyecektin başkanım. Gitmeseydi, direnseydi tozunu atmıştık ligin. Şimdi aynı oyunları oynayacaklardır, en azından deneyeceklerdir. Müsaade etmeyelim. Başaknımıza, bakın F.Orman demiyorum, şahsi değil..

Beşiktaş'ımızın başkanına SAHİP ÇIKALIM.

Son bir not.. Mersin maçında ceza alan takım, 1461 maçında halen küfür ediyor taraftar. Yani rakip takım taraftarı olsa ancak bu kadar zarar verir Beşiktaş'a.
    |
    |
    Bahsedilenler: rhodofer , I am paris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Boyko transferi için Dnipro ile Beşiktaş arasındaki bonservis pazarlığında son aşamaya gelindi. (Dnipronews)
    quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Her kelimesi tamamen aklımdan geçenler. Ümidim var, heyecanım var. Sadece bu seneden değil, gelecek 10 yıldan.

Cenk Tosun'unun, kaptanımız olarak yeni stadımızda, belkide Avrupa'da kupalar kaldıracağını hayal ediyorum. İlhan Mansız'dan sonra başka bir efsanemiz olacak.

Dahada yazarım ama eminim sizin aklınızdakilerde benimki ile benzer, o sebepten sıkmak istemem.

Bize en büyük ihaneti maalesef Serdar Bilgili başkan yapmıştır. Bırakıp gitmeyecektin başkanım. Gitmeseydi, direnseydi tozunu atmıştık ligin. Şimdi aynı oyunları oynayacaklardır, en azından deneyeceklerdir. Müsaade etmeyelim. Başaknımıza, bakın F.Orman demiyorum, şahsi değil..

Beşiktaş'ımızın başkanına SAHİP ÇIKALIM.

Son bir not.. Mersin maçında ceza alan takım, 1461 maçında halen küfür ediyor taraftar. Yani rakip takım taraftarı olsa ancak bu kadar zarar verir Beşiktaş'a.

İmzamı atıyorum her kelimene. 17 hafta 17 maç dayanın arkadaşlar. Hiç kimseye prim vermeyin. Kimsenin Beşiktaş'ımıza dil uzatmasına musade etmeyin. Tek yapmamız gereken bu.

Medya'da olsun, stadta olsun, sanalda olsun, nerede olursa olsun bari şu 17 hafta ne olur Biraz Destek olalım takımımıza...

Hepimiz TEK YUMRUK OLALIM.

BAŞKA BEŞİKTAŞ YOK.

#TekYumrukBEŞİKTAŞ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    421 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Boyko transferi için Dnipro ile Beşiktaş arasındaki bonservis pazarlığında son aşamaya gelindi. (Dnipronews)

Direk Hayırlı olsun yaz hasan :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fatih2085

Bazi arkadaslar kotu transferleri gormemek icin baya ugrasiyor da kabul edelim fikret orman yonetimi 2 transfer yapiyorsa 1 i kotu cikiyor
    -Mamadou Nıang
    -Dentınho
    -G.Süzen
    -Sinan Kurumuş
    -Batuhan Karadeniz
    -McGregor
    -Batuhan Karadeniz
    -Escude
    -Berat Çetinkaya
    -Mehmet Akgün
    -Ramon Motta
    -Eneramo
    -Sezer Öztürk
    -Ömer Şişmanoğlu
    -Emre Metin
    -Uğur Boral
    -Dany
    Listeyi facede gormustum bunlara tosic ve milosevici de ekleyebiliriz

Bunların hepsinin parasını toplasan tabatanin bonservisi etmez MC gregor bize para kazandırmış bir oyuncu ayrıca

Motta
    Ömer Şişmanoğlu
    Niang

Kötü oyuncu değil bunlar

Boyko gelmezse transfer yapılmayacak.

Arsenal kesin olarak Ospina'yı satmayacagını iletti bu öglen klübe.Hafta sonu yapılacak gorusmeden vazgecilmis oldu

Ayrıca bu hafta kaleci gelmez dedigimde bana troll diyenler parmak kaldırsın bakalım...

|
    |

Gomez'in 9 milyonundan düş helalleşelim.
    |
    |
    fatih2085 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Bazi arkadaslar kotu transferleri gormemek icin baya ugrasiyor da kabul edelim fikret orman yonetimi 2 transfer yapiyorsa 1 i kotu cikiyor
    -Mamadou Nıang
    -Dentınho
    -G.Süzen
    -Sinan Kurumuş
    -Batuhan Karadeniz
    -McGregor
    -Batuhan Karadeniz
    -Escude
    -Berat Çetinkaya
    -Mehmet Akgün
    -Ramon Motta
    -Eneramo
    -Sezer Öztürk
    -Ömer Şişmanoğlu
    -Emre Metin
    -Uğur Boral
    -Dany
    Listeyi facede gormustum bunlara tosic ve milosevici de ekleyebiliriz

Niang sizi kaç maçta kurtarmış adamdır yahu ayıptır.
    Bizi Niang sayesinde yenmiştiniz.

Tabatanin bonservisi demissin 18 isim yazdim maaslarini da dusunmen lazim ayrica sismanoglu bence de iyi oyuncu ama geldiginden beri en ufak faydasi oldu mu acik konusalim olmadi motta desen zaten bomba ne zaman penalti yaptiracak diye bakiyorduk ha tosicten iyiydi orasi ayri..

|
    |
    -MaxPAYNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizde 10 maca cikmis 3 gol 2 asist abartacak bisey yapmamisti ama sirf inonudeki son derbi galibiyeti bile yeterli o listede olmamasi icin zaten listeyi ben yapmadim faceden gormustum iyi olanlari cikardim en son bunlar kaldi

|
    |
    Pathenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabatanin bonservisi demissin 18 isim yazdim maaslarini da dusunmen lazim ayrica sismanoglu bence de iyi oyuncu ama geldiginden beri en ufak faydasi oldu mu acik konusalim olmadi motta desen zaten bomba ne zaman penalti yaptiracak diye bakiyorduk ha tosicten iyiydi orasi ayri..

Söz misal yazdım ben real bile hata transfer yapıyor. Yüklü bonservis veripte faydalanamadigimiz oldumu olmadı peki oyuncu sattimi sattı dahada satacak bugün para lazım olsa en az 6 oyuncu aynı gün satılır az buz rakamlarada değil bir insan %100 başarılı olamaz adı üzerinde insan yanı yiğidi öldü hakkını yeme.

önemli olan kaç attığın değil kaç aldığındır. 500 - 0 da yensen o son maçta kaybettiğin 2 puanla şampiyonluk kaçarsa bul beni adres de veririrm. omzumda ağlamana izin vereceğim çünkü ;)
    |
    |
    Sangre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok bence de yonetim kotu degil yonetimin artilarini ve eksilerini yazsak artilar daha fazla gelir bu apacik ortada ama bazi arkadaslar yonetime laf edenlere karsi abartili bi tutum sergiliyorlar mesaji da zaten o yuzden atmistim yonetimin bazen hata yaptigini gostermek icin

|
    |
    -MaxPAYNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o ne demekti şimdi :)
    |
    |
    haydikalkayagayurugunese kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok bence de yonetim kotu degil yonetimin artilarini ve eksilerini yazsak artilar daha fazla gelir bu apacik ortada ama bazi arkadaslar yonetime laf edenlere karsi abartili bi tutum sergiliyorlar mesaji da zaten o yuzden atmistim yonetimin bazen hata yaptigini gostermek icin

Yönetimin tek yaptığı hata stat açılış tarihini erken söyleyip insanları kandırmak
    Önder özenin gitmesi

|
    |
    http://m.ntvspor.net/haber/haber-t/131722/75-milyon-euroya-geri-aldilar
    Artik transfer basarisimi dersiniz yoksa baska bisimi dersiniz bilmem besiktasa laf atip durmayin

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Euro 2016'dan 6 ay önce Gökhan'ı satmak saçma olur beyler.

gökhan töre %99 ihtimalle seçilmeyecek zaten seçilse de fark etmez türkiyeden bi oyuncu taş çatlasa 15m eder..eğer bu civarda bi teklif varsa hemen satılmalı

Gokhana fazla teklıf edılmez,ama oguzhan bu oyununa devam ederse 15e gıdebılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2 haftadır burayı takip ediyordum. bu transfer dedikodusundan hatta beşiktaş bölüm üyelerinin bir çoğunda eski hallerinden eser yok. bazen bjklik taslayıp içi dışı fenerli olup, fener lehine/beşiktaş aleyhine mesaj yazanlara girmiyorum bile... onları kaaleye almaya bile gerek yok. amaçları da belli zaten, TAHRIK.

üstelik 1461 trabzon maçının sonunda "burası leş gibi hamsi kokuyor" demeniz cidden ayıp. hem verilen nimete hem de rakip takım oyuncu-taraftarlarına saygısızlık. aynı zamanda her maç gsye, fbye laf atmanız da doğru değil... ne maç esnasında, ne de sezon bitiminde bu iş yapılmaması gerekir ki diğer rakip taraftarlardan farkımız olsun. bu terbiyesizliği yaparak merhum Süleyman Seba'nın kemiklerini sızlatmanız zaten şaşırtmadı. "Ahmet Dursun Seba Gitsin" diyenlerden Seba duruşunu anlatmak ve uygulamak büyük zaman kaybı.
    |
    |

• Yarbay
    4588 Mesaj
    Boyko ve Douglas gelsinde bu eziyet bitsin artık.

|
    |
haberler
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.