Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

En iyi 10 sol beki arasına girecek adama rotasyon oyuncusu deniyor sonra neden Beşiktaş'ı rakip olarak görmüyorsunuz.

Abi akıl var mantık var hangi ilk ondan bahsediyorsun sen allah aşkına yav
    Formayı Hasan Ali'ye kaptırdı Caner bir oturup düşünün şuraya yazmadan önce lütfen.
  • Beşiktaş B kullanıcısına yanıt
    Alabileceğiniz yıldız bir bek söylesene bana? Ricardo Rodriguez'i, Gaya'yı falan mı alacaksınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner süper oyuncu ve FB çok zengin istediğini alır. Hem GS hem FB büyük takım. Oldu mu?

Şimdi lütfen bizi yalnız bırakın da transfer konusunda transfer konuşalım.

• İnsallah gider bence en iyisi olur turk futbolu adina ve fener adina ben sevinirim herzaman soyluyorum artik yurt disinda reklam yapmamiz lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Sanırım Caner' i haka 2013-2014 sezonundaki performansı ile değerlendiriyorsunuz. Caner Beşiktaş seviyesinde değil.

Caner ligde ve Türk oyuncular arasında adam gibi orta açabilen tek sol bek
    Dünyada bile sol bek kıtlığı varken Caner gibi oyuncuya Beşiktaş seviyesinde değil demek haksızlıktır
    Caner'in özel hayatında problemler var bu da performansını etkiliyor olabilir kalitesi ise tartışılmaz

Caner galatasaray ve Fenerbahçe kültürünü almış biri. Şike, hakem yardımı, küfür, art niyet yani ne ararsanız var. Caner sadece performans değil kişilik olarak da Beşiktaş ta oynamaması gereken bir kişi.
    Dikkat ederseniz kişi diyorum. Futbolcu bile demiyorum.

• saimertug kullanıcısına yanıt
    Kaptırdı? Hasan Ali form olarak yüksekti o oynadı.Ayrıca Caner 1 ay sakattı ameliyat oldu adam.
    Caner 1.255 dakika Hasan Ali 1.554 dakika oynamış.Kim form olarak yüksekse o oynar.Caner sakatlanmasa yine Caner oynardı.Fit bir Caner'i kesebilecek çok az sol bek var dünyada bunu siz de biliyorsunuz.Fanatizmi bazen bir kenara bırakmak lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

quote:

Sanırım Caner' i haka 2013-2014 sezonundaki performansı ile değerlendiriyorsunuz. Caner Beşiktaş seviyesinde değil.

Caner ligde ve Türk oyuncular arasında adam gibi orta açabilen tek sol bek
    Dünyada bile sol bek kıtlığı varken Caner gibi oyuncuya Beşiktaş seviyesinde değil demek haksızlıktır
    Caner'in özel hayatında problemler var bu da performansını etkiliyor olabilir kalitesi ise tartışılmaz

Caner galatasaray ve Fenerbahçe kültürünü almış biri. Şike, hakem yardımı, küfür, art niyet yani ne ararsanız var. Caner sadece performans değil kişilik olarak da Beşiktaş ta oynamaması gereken bir kişi.
    Dikkat ederseniz kişi diyorum. Futbolcu bile demiyorum.

Senin mantıgınla düşünüldüğünde Beşiktaşa da çabuk uyum sağlar o zaman. Türkiye Kupasında dibine vurursunuz şikenin. Daha önce oldugu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

quote:

Orijinalden alıntı: CakirKeyf_

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

quote:

Orijinalden alıntı: weiStainder

Buradaki teklif oyuncunun MAAŞIDIR. Oyuncuya belli bir miktar maaş teklif edilmiştir. Teklifi arttırmadık, teklif de ileri gitmedik işte Fikret Orman'ın beyaz yalan dediği şey Vodafone Arena'nın açılış tarihidir bilip bilmeden konuşmayalım

Terraneo büyük adam ya Souza'yı 8 milyon €'ya iyi bitirdi. Paraları cebe Pereira ile güzel indirmiş bu transfer sezonunda

Bizim Persie gibi bir YEDEĞE ihtiyacımız yok. Üstün Alman teknolojisi PANZERİMİZ varken

senin seviyene inmeyeceğim göreceğiz 2. yarı kim yedek kim panzer.

Sivas a karsi bile 3 onlibero ile oynayıp toplam 27 gol atabilmis takımın taraftari " senin seviyene inmeyeceğim göreceğiz 2. yarı kim yedek kim panzer." gibi seyler soyleyebiliyor ? Sizi bu sene hakemler bile kurtaramaz. İyiki diego yerine sosayı , yedek persie yerine Gomez i almisiz . Transfer isi Show degildir . 2 santroforla, 50 milyon a alınan önliberolarla siz sampiyon olursunuz merak etme :))

Ey 20 senede 2 şampiyonluk görmüş çapsız takım. Ligin ilk yarısını lider bitirdiniz diye büyük takım mı oldunuz, adam mı oldunuz ? Bu nasıl bi karakterliliktir. Sen kimsin ki Fenerbahçe ile beziktaşı kıyaslayabiliyorsun. Fenerbahçe ve Galatasarayın ardından 3. geliyorsunuz. Yorumlarını ona göre yap. Bırak Sen RvP yi Gomezi. Kupaları konuş, başarıları konuş. Çok şerefli (!) üçüncülüklerinizi konuş, Avrupadaki vizyonsuzlugunuzu, ezikliğinizi konuş. Üçüncüler sizi.

Liverpool'da 25 sene hatta belki 26 senedir şampiyon olamıyor. Senin mantığına göre şimdi Liverpool çapsız takım mı? Avrupa'daki başarıları konuş diyorsun, siz Avrupa'ya gidemiyorken biz Liverpool'u eliyor, Arsenal'e sahayı dar ediyor, Tottenham'a futbol dersi veriyorduk. Hadi siz gidin yine Josef gibi isimlere paraları saçın, Sivas'a Eskişehir'e 2 ön libero oynayın. Vizyonsuzluk diyorsun, Avrupa'nın en elit golcülerinden, Messi ve Ronaldo'dan sonra dakika/gol oranı en yüksek 3. oyuncuyu getiriyoruz. He ama vizyon, sizin gibi her önüne gelene para basıp almaksa tamam biz vizyonsuzuz, siz vizyonun tillahısınız. Şuraya gelip Beşiktaş'ın yok vizyonmuş, yok 3.lükmüş falan filan bunlarla uğraşmayın, gidin kendi çöplüğünüze orda dertlerinizi tartışın.

Bosver kardesim bunlarla sidik yarisina girilmez . Vizyonsuz demis bide asıl vizyonsuz 3 milyonluk adama 8-10 milyon veren kulüptür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kaptırdı? Hasan Ali form olarak yüksekti o oynadı.Ayrıca Caner 1 ay sakattı ameliyat oldu adam.
    Caner 1.255 dakika Hasan Ali 1.554 dakika oynamış.Kim form olarak yüksekse o oynar.Caner sakatlanmasa yine Caner oynardı.Fit bir Caner'i kesebilecek çok az sol bek var dünyada bunu siz de biliyorsunuz.Fanatizmi bazen bir kenara bırakmak lazım.

Asıl bu aşırı fanatik bir yorum. Bir bekin öncelikli işi defans yapmaktır. Caner işin defans kısmında oldukça yetersiz bir oyuncu. Bunu görmemek için cidden kör olmak lazım.
    Caner dediğin kadar iyi bir oyuncu olsa sırf kalitesiyle tecrübesiyle Hasan Ali'ye forma bırakmaması lazım. Pereira Hasan Ali'yi Caner formsuz diye değil, defansı daha iyi diye oynatıyor.

• quote:

Alabileceğiniz yıldız bir bek söylesene bana? Ricardo Rodriguez'i, Gaya'yı falan mı alacaksınız?

Azpiliqueta filipe luis

• Fatih Doğan az önce Beşiktaş kesin stoper ve kaleci alacak ama alternatif futbolculardan biri satılırsa iki futbolcu daha alacak dedi.

• Fatih Doğan: Boyko'ya vermek üzere röportaja Beşiktaş forması götürdüm. Kabul etmedi. "Belki yakın zamanda ben sana veririm" dedi.
  • Alternatif futbolcu icin satılma görüşmeleri yapılıyormuş.

• aagir kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha açarmısın? Tam anlayamadım
  • quote:

En iyi 10 sol beki arasına girecek adama rotasyon oyuncusu deniyor sonra neden Beşiktaş'ı rakip olarak görmüyorsunuz.

Yav he he Caner ilk 10 daymis.Sizin Caner ilk 10 daysa Bizim Oguzhan da o zaman mevkisinde dunyanin en iyisi.

• Kaleci ve stoper haricinde keşke bir de sol bek alsalar şu takıma, Motta kalsa hadi bir şekilde götürürüz derdim de İsmail ve Tosic'le devam etmek de büyük sıkıntı.
  • solbek tartışması çıkınca bi bakıyım sol beklere dedim kalitelilerin yarısı ispanyol adamlar yememiş içmemiş solbek yetiştirmiş
    Jordi Alba
    César Azpilicueta
    José Luis Gayá
    Juan Bernat
    Alberto Moreno
  • Diğer takım taraftarlarına cevap yazmayın. Israrla mesaj atarsalar blocklayın gitsin. Gereksiz kalabalık yapmasınlar. Boyko %90 gibi şuan. Ama Stoper Dougles için bekleniyor diyolar. Paket halinde alıp ucuza bitirmenin derdinde fikret. Mersin maçı veya diğer maçlar çok sorun olmaz. Yeterki ara transfer bitmeden kaleci ve stoper alalım. Sol bek için de yüzeysel girişimler olduğunu okudum ama ara sezonda çok zor görünüyor.
  • Eren ALBAYRAK diyorlar izleyen oldumu nasıl bir oyuncu ?
  • aagir kullanıcısına yanıt
    İnanmayın su sarlatana.
    Mesafe kat edilmis hicbir transfer yok suana kadar klupler cok ketum davranıyor.

Şöyle söyleyeyim Boyko işi ocağın son haftasına sarkar.Olur mu onu da bilmiyorum iki tarafta cok uzak birbirine uzlasma zor gibi.

Stoper bu hafta gelecek yazmıstım.Sane'yi bitirdiler SG istemedi.Şuan görüşülen kimse yok(Douglas dışında)

Boyko-Douglas olursa olur olmazsa Besiktas ara transfer dönemini kapatacak

• 
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.