Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkanjonturk

Arkadaşlar Klubümüz Fikret Orman Önder Özen ve Slaven Bilic 3'lüsüyle Uzay Çağına girdi:)hala Toraman, Tanju, Holosko, Sivok, Erkan Kas'ı 2014-2015 sezonu planlamasında kullanıyorsunuz rica ediyorum biraz daha yaratıcı olun Klüp o kadar çaresiz durumda değil hatta Gs'nin ekonomik durumu daha da kötü.

Motta'nın 1 gol 3 asist performansı var kalan maçlarda 1 gol 1 asist yaparsa ki çok yüksek ihtimal takımda kalıcı olur 2,5 milyon dan daha az bir bedele pazarlıkla alınabilir.Rizespor ligden düşse bile Ali Adnan'a 3 milyon euro dan daha az istemezler.Ümit Karaal seneye kiralık hiç kadro hesabına katmayın.

Ümit yetenek olarak bilemem ancak şu an form olarak yedek bile olamaz a takıma en iyisi en azından 1 sezon daha kiralık gitmesi hatta 2 sezon

• Medya Beşiktaş ‏@Medya_Besiktas 51 sn.
    TRANSFER | Beşiktaş, Heerenveen'in 19 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Bilal Başacıkoğlu için resmi transfer görüşmelerine başladı. (SporX)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

quote:

Orijinalden alıntı: furkanjonturk

Arkadaşlar Klubümüz Fikret Orman Önder Özen ve Slaven Bilic 3'lüsüyle Uzay Çağına girdi:)hala Toraman, Tanju, Holosko, Sivok, Erkan Kas'ı 2014-2015 sezonu planlamasında kullanıyorsunuz rica ediyorum biraz daha yaratıcı olun Klüp o kadar çaresiz durumda değil hatta Gs'nin ekonomik durumu daha da kötü.

Motta'nın 1 gol 3 asist performansı var kalan maçlarda 1 gol 1 asist yaparsa ki çok yüksek ihtimal takımda kalıcı olur 2,5 milyon dan daha az bir bedele pazarlıkla alınabilir.Rizespor ligden düşse bile Ali Adnan'a 3 milyon euro dan daha az istemezler.Ümit Karaal seneye kiralık hiç kadro hesabına katmayın.

Ümit yetenek olarak bilemem ancak şu an form olarak yedek bile olamaz a takıma en iyisi en azından 1 sezon daha kiralık gitmesi hatta 2 sezon

Ali adnan telles bunlar nedir ya hucumda etkili gorunurler. Arkalarina atilan toplarla katkilarindan çok zararlari olurbek dediğin önce rakip oyuncuyu tutucak kademe yapicak bunlari tam yapicak sonra hucuma çıkacak. 92 93 doğumlu defansif anlamda 0 olupta cabuklugu ve kuvvetli ayağı ile attığı sutlar sayesinde ofanstada iyi gorunup aslinda bi halta yaramayan beklerle sampiyon falan olamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu hunt hunt nedir abi hunt kimdir de ikide bir hunt ya .Gidin güney amerikadan alın önder hocaya bırakın .

Bi ara standar liege jovanovic vardı adam her gün bize transfer oluyordu .

Bırakın huntu felan bize çılgın oyuncu lazım .Hunt nedir aga ya .
  • quote:

Orijinalden alıntı: invertal

şu hunt hunt nedir abi hunt kimdir de ikide bir hunt ya .Gidin güney amerikadan alın önder hocaya bırakın .

Kaç kere izledin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

şu hunt hunt nedir abi hunt kimdir de ikide bir hunt ya .Gidin güney amerikadan alın önder hocaya bırakın .

Al benden de o kadar, Hunt adını duymak bile istemiyorum. Vander vaart bile daha mantıklı geliyor. Hunt ne ki la , oynadığı en ünlü klüp kimdir? Töbe töbe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

quote:

Kaç kere izledin?

İzleyemeye gerek yok . Bir oyuncunun ismi bütün spor sitelerinden geçiyorsa o transfer felan değil takıma kakalamaktır .O kadar diyorum size .
  • quote:

Usta Hunt olgun oyuncu tamda ihtiyacımız olan oyunu istediği gibi şekillendirebilen bir oyuncu. Şu an elimizde orta saha olarak tek atiba var başka o meziyete sahip oyuncu yok. Hunt+atiba olsa fena mı olur sakin istediği gibi oynayabilen bir oyuncu daha çok çok güzel olur. Ayrıca her iki kanat, göbek,ofans orta saha,forvet arkası oynayabilen bir adam. Bu adamı türkiye ligindeki hiç bir takımın beğenmeme gibi bir lüksü yok ayrıca
  • quote:

quote:

quote:

Kaç kere izledin?

İzleyemeye gerek yok . Bir oyuncunun ismi bütün spor sitelerinden geçiyorsa o transfer felan değil takıma kakalamaktır .O kadar diyorum size .

O zaman Tolga Zengin' i de kakalamaya çalıştılar. Aldık ne oldu kazıklandık mı? Kakaladılar mı?

Geçiniz lütfenn, futbolcuyu izlemeden incelemeden yorum yapıyorsun zaten yazmaya gerek yok.

• İddialara göre huntun menajeri istanbula gelmiş yöneticilerle görüşmeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

İddialara göre huntun menajeri istanbula gelmiş yöneticilerle görüşmeye

Umarım olur bu iş, tarzını alex' e benzetiyorum nedense. Karakteri bile aynı ağır başlı işine bakan takımı sahiplenen bir isim
    Yaşı da + bir yönü tabi ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

İddialara göre huntun menajeri istanbula gelmiş yöneticilerle görüşmeye

Umarım olur bu iş, tarzını alex' e benzetiyorum nedense. Karakteri bile aynı ağır başlı işine bakan takımı sahiplenen bir isim
    Yaşı da + bir yönü tabi ki...

Bende çok istiyorum çok yararlı olacağını düşünüyorum
    Oyun görüşü çok iyi çok klas patlar atabiliyor
    Çok kaliteli bir Sol ayağı var sert ve düzgün şutlar atabiliyor uzaktan
    + alman,almanlar hep iş yapar bizde
    + karısı türk
    Gel beni al diyor kısaca hunt

• ne huntmuş arkadaşlar bizim göremediğimiz nedir bu huntta ? .Neyse
  • quote:

ne huntmuş arkadaşlar bizim göremediğimiz nedir bu huntta ? .Neyse

yukarıda alıntılayıp yazdım.
    Neyse.
  • quote:

quote:

quote:

Kaç kere izledin?

Ali Ece abi de gayet iyi açıklamıştı hem ortada hem de kanatlarda bile oynayabilen bir adam hunt ayrıca bundesliga gibi bir yerde oynuyor senin liginin 2 katı kaliteli ayrıca bedava adam kimi alalım söylesene haberlerde çıkmasının sebebi de devre arasında da teklif yapmamız ondan herkes öğrendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem izlemeye gerek yok izlemedim diyor hemde bizim göremediğimiz ne var diyor..Neyse ki Önder hoca ve ekibi aklı selim insanlar, kulüp için en doğrusunu düşünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Hem izlemeye gerek yok izlemedim diyor hemde bizim göremediğimiz ne var diyor..Neyse ki Önder hoca ve ekibi aklı selim insanlar, kulüp için en doğrusunu düşünüyor.

avukatımızda gelmiş çok bilmişde gelmiş daha fazla söz söylemeye gerek yok
  • Eyvallah.
  • Bırakın Hunt'u bize çılgın oyuncu lazım.

• quote:

quote:

quote:

Kaç kere izledin?

Amma tuhaf adam doldu bizim bölüme ya. İzlemeye gerek yok diyip oyuncuya kötü diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.