Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

Toraman nedir ya o adam bu takımda oynayamaz bu sene zor durumda bile affedilmedi adam

Hocam farkettiysen toramanı 5. yedek olarak yazdım yani toraman için elimizdeki bütün stoperlerin hastanelik olması lazım. Ayrıca oynayabildiği mevkiler gerçekten çok çok çeşitli tabi takımı uçurmaz ancak çok çok zor zamanlarda ihtiyaç olabilir, yerli ve yedek kalmayı da sıkıntı etmiyor her şeyden önce adam gönülden beşiktaşlı. Süper ligdeki her takım kadrosunun içinde toraman ı ister bence
  • Kaboul PSG ile anlaştı deniyordu olmamış mı o iş acaba ?

Lescott-Van der Vaart-Gomis paketleyip getirsinler gerçi bu 3'lünün yaş ortalaması da 31 ediyor seneye.

Kaboul-Hunt-Ibarbo da olur iki paket de güzel.İlkinde bonservis parası yok, senelik ücretler yüksek.İkincisinde de aslında Kaboul ve Hunt'da bonservis yok ama Ibarbo en az 6.
  • bencede Kaboul + Lescott lüks olur hele pedro ve ersan böyle oynarken
    illa hoca ve önder özen sağlam bir stoper alalım seneye ŞL oynayacaz diyorsa ikisinden biri alınsın ilk tercih kaboul olur muhtemelen çünkü yaş olarak lescotta göre daha genç + sağ stoper yani hem ersanla hem pedro ile bir arada oynayabilir ama lescott alınırsa lescott-ersan iki sol ayaklı ikiside hiç sağ stoperde oynamamış isimler sıkıntıs yaşatabilir bunlarıda düşünmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

bencede Kaboul + Lescott lüks olur hele pedro ve ersan böyle oynarken
    illa hoca ve önder özen sağlam bir stoper alalım seneye ŞL oynayacaz diyorsa ikisinden biri alınsın ilk tercih kaboul olur muhtemelen çünkü yaş olarak lescotta göre daha genç + sağ stoper yani hem ersanla hem pedro ile bir arada oynayabilir ama lescott alınırsa lescott-ersan iki sol ayaklı ikiside hiç sağ stoperde oynamamış isimler sıkıntıs yaşatabilir bunlarıda düşünmek lazım

Çabuk stoper istiyorum.danin bomba olmayanindan bulsunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Üst düzey stoper alınması şart.Ersan-Pedro uyumu çok iyi ama seneye kafadan 50 maç var.Şu an bile ikisinden birine bir şey olsa Escude ve Dany'ye kalıyor meydan.Escude'yi çok severim muazzam profesyonel ama artık emeklilik vakti, Pedro ve Ersan'da emeği var.Ama Dany..

Kaboul olsa keşke.Lescott da gelsin istiyorum aslında ama bütçeyi zorlar.Lescott 2'den aşağı gelmez senelik, e Kaboul de aynı şekilde.Zorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Üst düzey stoper alınması şart.Ersan-Pedro uyumu çok iyi ama seneye kafadan 50 maç var.Şu an bile ikisinden birine bir şey olsa Escude ve Dany'ye kalıyor meydan.Escude'yi çok severim muazzam profesyonel ama artık emeklilik vakti, Pedro ve Ersan'da emeği var.Ama Dany..

Kaboul olsa keşke.Lescott da gelsin istiyorum aslında ama bütçeyi zorlar.Lescott 2'den aşağı gelmez senelik, e Kaboul de aynı şekilde.Zorlar.

Bende kaboul culardanım ancak yabancı stoper alınıpta direkt ersan-pedro ikilisini bozarlarsa işte o zaman biterler gözümde tartışmasız.
    umarım düzgün bir sistemle değiştire değiştire oynatabilirler ersan-pedro-kaboul-yerli dörtlüsünü.
    Seneye stoperlerimiz ersan-pedro-kaboul-uğur-toraman yada atınç olsa dadından yinmez

• quote:

quote:

bu seviyedeki adamlara vereceğimiz 2 - 2.5 m euro bizi zorlamamalı artık heleki birde free adamlar bunlar o yüzden ben gelmek isterlerse çok rahat ikisinden birini alabileceğimizi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

quote:

Çabuk stoper istiyorum.danin bomba olmayanindan bulsunlar

ŞL de oynayacağımızıda düşünürsek Kaboul-Lescott tipinde sert caydırıcı stoperler çok daha işimizi görür ikiside zaten escude ağırlığında değiller hızları bir stoper için normal

• quote:

quote:

quote:

bu seviyedeki adamlara vereceğimiz 2 - 2.5 m euro bizi zorlamamalı artık heleki birde free adamlar bunlar o yüzden ben gelmek isterlerse çok rahat ikisinden birini alabileceğimizi düşünüyorum

Bu seviyedeki 1 adama vermeyeceğiz yalnız o var.İkisi gelirse zorlar dedim, Lescott 2,5 Kaboul 2,5 5m iki stoper ki sene başı ortalama 20'şer maç oynayacaklar ikisi birlikte gelirse.

EmooN şu o olursa biterler şu olursa bitmiştir falan çok itici görünüyor, kusura bakma tabi. Lescott ya da Kaboul gelirse tabi ki banko oynayacak 11'de.Pedro ve Ersan'ı bende muazzam seviyorum ve hep oynamalarını istiyorum ama oyun değil ki bu hep aynı isimle oynayalım.Bütçen el veriyorsa ve takımı seviye atlatacak oyuncuları getirebiliyorsan oynatacaksın da.Lig-kupa-avrupa en az 50 maç oynayacağız seneye.Hesap edelim bunları.

• Serdar Taşcı agir bir sakatlik gecirdi.Bence bu sene kiralanabilir.Lescott ise sert stoper ihtiyacimiz var.Pedro-Serdar-Lescott-Ersan.Derin kadro icin ilk adim atilmis olur.Sag bek Jung,Montoya gibi Telles etkisi yaratabilecek adamlar olmali.Sol bek yerli olup cilginlik yapilip Caner alinsa(hayal tabiki) en kötü Ali Adnan alinabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnrbK kullanıcısına yanıt
    aynen ikisi birden fazla lüks olur zaten bakalım belki ikiside alınmaz önder özen bir sürpriz yapar başka bir transfer yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi49

Serdar Taşcı agir bir sakatlik gecirdi.Bence bu sene kiralanabilir.Lescott ise sert stoper ihtiyacimiz var.Pedro-Serdar-Lescott-Ersan.Derin kadro icin ilk adim atilmis olur.Sag bek Jung,Montoya gibi Telles etkisi yaratabilecek adamlar olmali.Sol bek yerli olup cilginlik yapilip Caner alinsa(hayal tabiki) en kötü Ali Adnan alinabilir.

Bildiğim kadarıyla Ali Adnan yabancı statüsünde. Ayrıca Motta & ligi idare edecek yerli sol bek (belki İsmail ya da Ümit) kadro derinliği için iyi olacak. Sağ beke Nijerya'dan genç geliyor. Stoper için çok güzel konuştun yalnız. İştahım açıldı. Muazzam 4 adam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu seviyedeki 1 adama vermeyeceğiz yalnız o var.İkisi gelirse zorlar dedim, Lescott 2,5 Kaboul 2,5 5m iki stoper ki sene başı ortalama 20'şer maç oynayacaklar ikisi birlikte gelirse.

EmooN şu o olursa biterler şu olursa bitmiştir falan çok itici görünüyor, kusura bakma tabi. Lescott ya da Kaboul gelirse tabi ki banko oynayacak 11'de.Pedro ve Ersan'ı bende muazzam seviyorum ve hep oynamalarını istiyorum ama oyun değil ki bu hep aynı isimle oynayalım.Bütçen el veriyorsa ve takımı seviye atlatacak oyuncuları getirebiliyorsan oynatacaksın da.Lig-kupa-avrupa en az 50 maç oynayacağız seneye.Hesap edelim bunları.

Hiç kullanmadım o tarz kelimeleri ilk defa kullanıyorum ancak haklıyım. Gidip inci gibi oynayan genç dinamik ikiliyi bozarlarsa güvenimde çok büyük bir sarsılma olur.
    Tabiki 2 stoperle bütün sezon geçmez ancak gelecek stoperi sırf yıldız diye pahallı diye zorla oynatmaya kalkarlarsa ne anladım ben bu işten?

• quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Hiç kullanmadım o tarz kelimeleri ilk defa kullanıyorum ancak haklıyım. Gidip inci gibi oynayan genç dinamik ikiliyi bozarlarsa güvenimde çok büyük bir sarsılma olur.
    Tabiki 2 stoperle bütün sezon geçmez ancak gelecek stoperi sırf yıldız diye pahallı diye zorla oynatmaya kalkarlarsa ne anladım ben bu işten?

Ohoo bu mantıkla olmaz ki..Zorla ne demek bir kere ? Parasını vermişsin almışsın tabi ki oynayacak gerektiği zaman.Zorla oynatılmasını nereden çıkardın ?

Ben sana diyeyim Kaboul veya Lescott gelsin Ersan yedeğe çekilecek.Görünen köy klavuz istemez.Bunun için kızamayız da işin kötü tarafı da o.Onu kes olmaz bunu kes olmaz e aldın bunu niye aldın ? Oturtmak için mi ? Oynatmak istiyorsun, 12 kişi mi çıkalım ? Keşke hep istediğim 3-1-4-2 Juve taktiği ile oynasak da Pedro-Kaboul-Ersan üçlüsü çıksa hem sağ bek derdinden kurtulur hemde yedek kulübesinde Ramon gibi savaşçı oturturduk ama işte istediğimiz gibi olmuyor her şey.Bende şimdi çıkıp bitireyim mi teknik ekibi yazılar olsun 2'li stoperde ısrar edip sağ beki otoban yapıyorsunuz diye ? İsteklerimiz gerçekleşmediği zaman isyan etmek niye ? Önder hoca senin benim düşündüğümden milyon defa daha fazla düşünüyor bu takımı.Kimsenin kimse gözünde bitecek bir durumu olmaması gerekiyor, vefasızlığa girer söz konusu eylem.

Görüşlerim bu yönde.

• Ali Adnan'i turk olarak biliyorum.Mottaya kontenjani harcamamalıyız.Kotu demiyorum iyi hatta ama 6 yabanci hakkimiz var.Sag beke gelirsekte şuan Dikilitaş'da oynayan birine guvenemeyiz en az 2 senesi var.CLde oyle adamlarla çikarsak bi 8 daha gelir.Frankuntdan Jung cok iyi bir topçu,Barcanin yedegi Montoya sozlesmesi bitiyor.Realin yedegi Carvahal belki kiralanabilir.Boyle isimler kovalanmali.Para yok edebiyatina girmemeliyiz 2.olursak.Direk CL katilim 10M+Loca 15M+30bin kombine 15M+Olcay,Pektemek,Sivok,Necip,Enaramo en az 10M girer kasaya.50M fazla olsa da 40M butce gerek.Olcay,Veli,Serdar ile CL oynayamazsin fallo foş ederler.

• messi49 M kullanıcısına yanıt
    Carvahal yedek değil montoya sözleşme yeniledi serbest kalma ücreti 20 m. Ayrıca sen veliye kurban ol

• quote:

Carvahal yedek değil montoya sözleşme yeniledi serbest kalma ücreti 20 m. Ayrıca sen veliye kurban ol

Sağ bek avina mi cikayim yani :) Velinin Alahi var savasiyor Selcuk Inandan faydali bu sene ama yetmez.Sol bekte Motta yeter ama kontenjan harcanmamali.Size gore seneye kadro bu olmali.Tolga-Atiba-Pedro-Ersan-Motta-Veli-Ozi-Hunt-Olcay-Tore-Almeida..Yetmez kardesim yetmez buyuk oynamaliyiz..

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    Usta o kadar yazmışsın da yanlış anlamışsın diye düşünüyorum benim zorla oynatılmasından kastım mesela üst üste haftalarca form düşüklüğü yaşayıp inatla oynatılmasıydı en basit örnek olarak fernandesin haftalarca berbat oyununa rağmen ilk11 oynatılması.
    3 lü defans konusunda kesinlikle katılıyorum keşke olsa ama çok zor aslında elimizde uygun oyuncularda var uygun bir kaç takviye ile rahatlıkla oynarız 3-5-2 ama sanmıyorum öyle radikal bir değişikliğe gidileceğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi49

quote:

Sağ bek avina mi cikayim yani :) Velinin Alahi var savasiyor Selcuk Inandan faydali bu sene ama yetmez.Sol bekte Motta yeter ama kontenjan harcanmamali.Size gore seneye kadro bu olmali.Tolga-Atiba-Pedro-Ersan-Motta-Veli-Ozi-Hunt-Olcay-Tore-Almeida..Yetmez kardesim yetmez buyuk oynamaliyiz..

Türk ligi için fazla bile şlde ne yapar göreceğiz gayet iyi bu sene ve gelişiyor da her geçen gün

• quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Usta o kadar yazmışsın da yanlış anlamışsın diye düşünüyorum benim zorla oynatılmasından kastım mesela üst üste haftalarca form düşüklüğü yaşayıp inatla oynatılmasıydı en basit örnek olarak fernandesin haftalarca berbat oyununa rağmen ilk11 oynatılması.
    3 lü defans konusunda kesinlikle katılıyorum keşke olsa ama çok zor aslında elimizde uygun oyuncularda var uygun bir kaç takviye ile rahatlıkla oynarız 3-5-2 ama sanmıyorum öyle radikal bir değişikliğe gidileceğini

Yahu 3-5-2 değil DEĞİL 3-1-4-2 ciddi fark var iki oyun planı arasında. Hep karıştırılıyor, Juve 3-5-2 oynamıyor.

Tolga

Pedro - Kaboul - Ersan

Atiba(Jones-Veli)

Gökhan - Oğuzhan - Van der Vaart(?) - Olcay

Almeida - Cenk(Ibarbo?)

gibi, işin esprisi zaten hücuma yönelik bek değil direk sağ-sol orta oyuncusu oynatmak.Gökhan tam sağ Olcay da tam sol orta oyuncusu.İkiside çizgi oyuncusu değil ve oyun kurucu özellikleri olan pasa dayalı çevik oyuncular.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.