Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.171
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: irfan s

beyler' ola toivonen' le ilgileniyomusuz st arkasında ki yaratıcı oyuncu eksikliğini doldurmu sizce ???

Yaratıcı değil daha çok bitirici bir oyuncu. Bizim böyle bir ouuncuya ihtiyacımız var. Almeida dışında bitirici adam yok onun da sakatlanma riski var. Olcay desen çok güvenemiyor insan, performansı dalgalı.

10 numara mevkisinde oynayan 1,90 boyunca skorer bir oyuncu. 4 senede 130 küsür maça çıkmış psvde 60 küsür golü var. Biz de iş yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ola iş yapar forvet arkası 2.forvet gibi oynuyor ama ihtiyaç duyulursa forvettede oynar
    bonservis ve maaşı yüksek olmaz yaşıda 27 çok sık sakatlananda bir oyuncu değil daha iyisi olmuyorsa bana uyar toivonen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

quote:

Lescottu City şimdi bırakmıyorsa hiç boşuna başka adamların peşine düşmenin mantığı yok. Şimdiden imzalayalım sezon sonunda katılsın bize. Gidip de devre arası düşük kalite stoper almayalım.

Esas sorun stoperlerden ziyade orta saha ve hücum bölgesinde. Stoper olarak elimizde Franco var, adam zaten yeni transfer gibi olur ilk yarı hiç oynamadı.

Dediğim gibi esas olarak orta saha ve hücuma dönük oyuncu alalım. Toivonnen ideal oyuncu. Yedek forvet olarak genç birisini kiralayalım Moreno gibi. Tutarsa ucuza kapatmış oluruz işte. Bobo gibi çıksa yeter.

Sağbeke de Veysel'i alalım, bitsin işte bu transfer karmaşası.

Devre arası 3 isim yeter Toivonnen, Veysel, Moreno veya başka genç bir forvet.

Önümüzdeki sezon için de Lescott takıma katılır. Takımı toparlayacak, liderlik yapacak bir isim olarak Pirlo düşünülebilir. Bence Ronaldinho'dan daha iyi olur.

Pirlo yenileyecekmiş ama dediklerinize kesinlikle katılıyorum

Pirlonun yenileyecek olması kötü olmuş ama Pirlo tam bizim ihtiyaç duyduğumuz lider oyuncu profilinde. Önder hoca ona benzer profilde birini bulacaktır

Evet tam bize uygundu aslında ama adam en üst düzeyde oynuyo zaten bize gelmesi ronaldinhodan çok daha zordu

• Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Kayserispor'a Sefa Yılmaz için yaptığı teklif kabul edilmedi.

Bir gün önce Kayserispor Kulübü Genel Menajeri Süleyman Hurma'yı arayarak Sefa Yılmaz'ı istemiş ancak Hurma'nın talepleri karşılığında büyük bir şok yaşamıştı. Sefa Yılmaz karşılığında Beşiktaş'tan Necip Uysal'ı talep eden Hurma'ya başkan Orman, Escude'yi önermiş ve görüşmeler tıkanmıştı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Escude'nin yanına bir de Kerim Frei teklini değerlendirmeye alan Kayserispor Kulübü, bugün öğlen saatlerinde bu transferin gerçekleşmeyeceğini siyah-beyazlı yönetime iletti. Sefa Yılmaz transfer girişiminden olumsuz yanıt alan Beşiktaş, rotasını yeniden alternatif isimlere çevirdi.

Kaynak:Karakartal.com

Valla böyle 2 kuruşluk anadolu topçularının peşinde koşuyoruz ya helal olsun!

• quote:

Lescottu City şimdi bırakmıyorsa hiç boşuna başka adamların peşine düşmenin mantığı yok. Şimdiden imzalayalım sezon sonunda katılsın bize. Gidip de devre arası düşük kalite stoper almayalım.

Esas sorun stoperlerden ziyade orta saha ve hücum bölgesinde. Stoper olarak elimizde Franco var, adam zaten yeni transfer gibi olur ilk yarı hiç oynamadı.

Dediğim gibi esas olarak orta saha ve hücuma dönük oyuncu alalım. Toivonnen ideal oyuncu. Yedek forvet olarak genç birisini kiralayalım Moreno gibi. Tutarsa ucuza kapatmış oluruz işte. Bobo gibi çıksa yeter.

Sağbeke de Veysel'i alalım, bitsin işte bu transfer karmaşası.

Devre arası 3 isim yeter Toivonnen, Veysel, Moreno veya başka genç bir forvet.

Önümüzdeki sezon için de Lescott takıma katılır. Takımı toparlayacak, liderlik yapacak bir isim olarak Pirlo düşünülebilir. Bence Ronaldinho'dan daha iyi olur.

Katılıyorum.Çok güzel yazmışsın.

• Ne Sefa'sı ne ya! Ligdeki yerlilerin kalitesi belli ve iyi oyuncular çoğunlukla büyük takımlarda. Mehmet Akgün-Sezer gibi ne olduğu belirsiz yerli oyuncuları transfer etmenin hiçbir anlamı yok.

Sağ bek ve defansın ortasındaki sorun belli. Özellikle defansın orta sahasına çok iyi biri lazım. Gidip Gs'nin kovduğu Danny alınırsa, yönetimin Önder hocanın işine hala burnunu soktuğu ve bu işlerden anlamadığı tescillenecek.

Orta sahaya Essien gibi ve Oğuzhan ile beraber hücum gücünü paylaşabilen biri daha lazım. Malum Oğuzhan fizik olarak tam kapasitede değil.

F.Orman yönetimi bu durumdayken özellikle maddi ve stad anlamında büyük işler başarması gelecek için çok çok iyi. Ama gel gelelim transfer konusunda yönetimin tamamen işi proflara bırakması ve bu işlere karışmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Kayserispor'a Sefa Yılmaz için yaptığı teklif kabul edilmedi.

Bir gün önce Kayserispor Kulübü Genel Menajeri Süleyman Hurma'yı arayarak Sefa Yılmaz'ı istemiş ancak Hurma'nın talepleri karşılığında büyük bir şok yaşamıştı. Sefa Yılmaz karşılığında Beşiktaş'tan Necip Uysal'ı talep eden Hurma'ya başkan Orman, Escude'yi önermiş ve görüşmeler tıkanmıştı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Escude'nin yanına bir de Kerim Frei teklini değerlendirmeye alan Kayserispor Kulübü, bugün öğlen saatlerinde bu transferin gerçekleşmeyeceğini siyah-beyazlı yönetime iletti. Sefa Yılmaz transfer girişiminden olumsuz yanıt alan Beşiktaş, rotasını yeniden alternatif isimlere çevirdi.

Kaynak:Karakartal.com

Valla böyle 2 kuruşluk anadolu topçularının peşinde koşuyoruz ya helal olsun!

Kerim mi ? Şaka herhalde..

• quote:

quote:

beyler' ola toivonen' le ilgileniyomusuz st arkasında ki yaratıcı oyuncu eksikliğini doldurmu sizce ???

Yaratıcı değil daha çok bitirici bir oyuncu. Bizim böyle bir ouuncuya ihtiyacımız var. Almeida dışında bitirici adam yok onun da sakatlanma riski var. Olcay desen çok güvenemiyor insan, performansı dalgalı.

10 numara mevkisinde oynayan 1,90 boyunca skorer bir oyuncu. 4 senede 130 küsür maça çıkmış psvde 60 küsür golü var. Biz de iş yapar.

böyle bi adamı ceplerini doldurmazsan sebest bırakırlar mı ki ??? anlatığına göre aranan kan bence

• Milley k.çından yalan haber uyduruyor,sonra o yalana inanıp yönetimi eleştiriyor
    İnsanların rant kapısı tıkanınca ne kadar çirkef olabileceğini kanıtladı şu yönetim
  • quote:

quote:

quote:

böyle bi adamı ceplerini doldurmazsan sebest bırakırlar mı ki ??? anlatığına göre aranan kan bence

Sözleşmesi bitiyor hocam, PSVnin de hâli ortada. Atiba faktörü de olunca ben gelir diye düşünüyorum uygun maliyetle. Atiba kadar katkı yapsa yeter takıma.

• Toivonen Delgado performansı verir bence.Arada uzaktan harika goller atar,zaman zaman gol atar oyun içinde pek kendini göstermez.
    Ama yedek forveti Eneramo,Pektemek olan takımda hem forvet hem 10 numarada iş yapar kesin üstelik bonservissiz.
  • ben o mevki için toivonen gibi bitirici bi isimden ziyade daha çok yaratıcı sayılabilicek birini hayal ediyordum. ne bileyim ileride iki uzun adam içime sinmiyo niyeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ben o mevki için toivonen gibi bitirici bi isimden ziyade daha çok yaratıcı sayılabilicek birini hayal ediyordum. ne bileyim ileride iki uzun adam içime sinmiyo niyeyse

Oğuzhan'a kalmış olacak tüm yaratıcılık Toi-Almeida şeklinde oynarsak.Yada Töre ekstra katkı verecek her maç.
    Deplasman maçları çok zor olur yoksa.

Gerçi Ferdi'nin 0 katkısıyla bile bişeyler yaptı takım.Toi ile daha iyi oluruz Ferdi'nin yokları oynamasına oranla
  • http://www.transfermarkt.com.tr/tr/sammir/profil/spieler_45710.html de düşünülebilir daha yaratıcı ola ya göre
  • Seneye şampiyonlar ligine gidip bir de şu kadroyu izlemek isterdim.

----------- Tolga Zengin ----------

Veysel - Sivok - Lescott - Ramon

------- Atiba ----- Fernandes ----

----------- Oğuzhan --------------

Quaresma --------- Olcay Şahan

-------------Adebayor-------------

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Seneye şampiyonlar ligine gidip bir de şu kadroyu izlemek isterdim.

Veyselin Serdar'dan pek bir farkı yok. Ramon yetenekli f/p olarak faydalı ama ŞL seviyesinde değil. Fernandes zaten iki yönlü oynamaz artık. Q7'yi saymıyorum bile.

Bizim ciddi ciddi fark yaratacak, kaliteli, şampiyonluk görmüş ŞL oynamış 3-4 adam alıp takım kalitesini arttırmamız lazım. Lescott ilk adım olarak doğru tercih.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Seneye şampiyonlar ligine gidip bir de şu kadroyu izlemek isterdim.

Veyselin Serdar'dan pek bir farkı yok. Ramon yetenekli f/p olarak faydalı ama ŞL seviyesinde değil. Fernandes zaten iki yönlü oynamaz artık. Q7'yi saymıyorum bile.

Bizim ciddi ciddi fark yaratacak, kaliteli, şampiyonluk görmüş ŞL oynamış 3-4 adam alıp takım kalitesini arttırmamız lazım. Lescott ilk adım olarak doğru tercih.

Daha iyi bir kadro oluşturabileceğimize inanıyor musun bu kadar maddi imkansızlık ve transfer beceriksizliğinin yanında. Essien'ler, Ronaldinho'lar, A.Cole'ler, Pirlo'lar mı bekliyorsun hocam? Olan bu olabileceğin en iyisi bu malesef.

• Sangre kullanıcısına yanıt
    Tabi ki bekliyorum. O kadar yapılanma dediler Futbol direktörü getirdiler, scout bölümü revize edildi, gönüllü scoutlarla işbirliği yapıldı ve bu sistem geçen yaz başladı. İyi topçu istemek hakkımzı değil mi? ŞL de oynamak istiyorsan ŞL seviyesi topçu getireceksin. Tarık'a Veysel'e para vereceğine fark yaratacak oyuncu alacaksın. Alınabilecek bir sürü serbest oyuncu var neden daha iyi bir kadro kurulmasın ki ?

Ronaldinho çok ekstra bir durumdu, bence Pirlo Lescott gibi oyuncular ortalama 2.5 milyona gelir hemde sıfır bonservis.
  • herkez stoper eksiğimizi görüyo itirazım yok . agresiif sert stoper tandem oynamıyı bilen kuvvetli adam istiyosunuz (lesscot diyosunuz )itirazım yok .ama bence yediğimiz gollerin çoğu takım savunmasından kaynaklanıyo .ve ronaldondan beri ayakları temiz pas oyununda takımı eksik bırakmayan topu çabuk çıkaran defansa emir veren bi stoperimiz yok .lesccot olsassa diego alınmalı diyorum .ayakları kusursuz olmasada pas oyununa katkısı var top dağıtımıda fena değil .ve bizim butun stoperlerden daha kuvvetli siz ne düşünüyosunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

Tabi ki bekliyorum. O kadar yapılanma dediler Futbol direktörü getirdiler, scout bölümü revize edildi, gönüllü scoutlarla işbirliği yapıldı ve bu sistem geçen yaz başladı. İyi topçu istemek hakkımzı değil mi? ŞL de oynamak istiyorsan ŞL seviyesi topçu getireceksin. Tarık'a Veysel'e para vereceğine fark yaratacak oyuncu alacaksın. Alınabilecek bir sürü serbest oyuncu var neden daha iyi bir kadro kurulmasın ki ?

Ronaldinho çok ekstra bir durumdu, bence Pirlo Lescott gibi oyuncular ortalama 2.5 milyona gelir hemde sıfır bonservis.

Şampiyonlar ligi seviyesini abartmaya gerek yok. GSnin defans dörtlüsü çok mu iyiydi sanki ama 2 senedir takımlarının şampiyonlar ligi performansı ortada.

Önemli olan top rakipteyken pres yapacak, top takımdayken çok iyi paslaşıp rakibe top göstermeyecek ve bulduğunu atacak bir takım kurmak.

Önümüzdeki sene kontenjandan dolayı bekler Türk olacak zaten, kusursuz yerli bek bulmak imkansız

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.