Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.171
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

Orijinalden alıntı: RonaldinhoBjk

Ronaldinho defterini kapatıp, transfer çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş yönetimi, Lescott'un alternatifini Galatasaray'da buldu.

Galatasaray yönetiminin kadrosunda düşünmediği ve görüşmeler yapması için Kardemir Karabükspor'a izin verdiği Dany'ye talip olan Beşiktaşli yöneticilerin bu konuda olumlu gelişmeler yaşadığı bildirildi.

Sivok'un ani sakatlığı üzerine Dany'yi Galatasaray'dan resmen isteyen Beşiktaş yönetiminin olumlu yanıt aldığı ve futbolcunun menajeriyle görüşüldüğü öğrenildi

Galatasaray yönetiminin 6 aylığına Beşiktaş'a göndereceği Dany için 200 bin euro kiralama bedeli istediği belirtilirken, Kamerunlu futbolcunun İstanbul dışında oynamak istememesi nedeniyle bu transferin gerçekleşme ihtimalinin güçlendiği vurgulandı.

Dany'nin dışında Kayserispor'dan Sefa Yılmaz'ı da isteyen siyah beyazlı yönetimin bu konuda görüşmelere başladığı belirtiliyor.

Beşiktaş yönetimi Sefa Yılmaz'ın transferi için takas teklifinde bulunurken bu konuda önerilen Escude ismi Kayserispor yönetimi tarafından istenmedi. Kayserispor yönetiminin istediği Necip Uysal'ı ise Bilic bırakmak istemiyor.

Lig Tv

Bu haberleri bilerek yayıyorlar. Amaç belli zaten siz de gelip kanmayın buna. Beşiktaş Veysel'e talip değilken Galatasaray'dan Beşiktaş'a transfer çalımı diye haber yapılıyor. Ntvspor'da sunucu Dany ile ilgili bilgi veriyor Beşiktaş'ın ilgilendiği söylüyor, haber spikerine bağlanınca böyle bir şey yok diyor. Her gün gazeteler ve televizyonlar böyle küçük medya oyunlarıyla dolu. Kahpe basın.

Ya doğruysa o zaman düşüncelerin nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

quote:

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Sefa Yılmaz nasıl adam? Sefa - Oğuzhan - Olcay nasıl olur?

Bence Gökhan çok daha iyi öncelik onu almak olmalı

kerimle gökani yetiştirdin? gökanı alacağın kesin değil sefa ne abi ? ille adam alıncasada genç yetenek .serdar gürlerin istatisliklerina bakın bide yanındaki oynadıkları adamlara bakın .kimlerin yanında o istatislikleri yapmış . bataya alınmalı nokta
    -------bataya------
    ferdi---------veli---

Batalla değil de fernandes yerine oyuncu alınmalı adam gidecek büyük ihtimal önde Oğuzhan gibi bir adam var zaten
    Atiba transfer
    Ozzy
    olmalı orta saha

• usta sen 2 stoperin önüne atiba diyosun .ferdinin yerine 2yönlü bi ortasaha alınmali diyosun .st arkasında ozy serbest oynamali doğrumu anladım ???
    zaten sende şekilde belirtmişinde .
    benim itiraz etiğim nokta şu ozy nin yetenekleri tartışmıyorumda .90nı geçtim 60 dakkika orayı kaldırcak gücü yok malesef. boş adamı görüyo kalçadan gücü alıp pas veya kaleye vurucak güçü yok . boş koşuyu görüyo ama vucud gitmiyo malesef .....bende yaratıcılığına çok güvendiğim batayayı oraya alalım diyorum ozi gelene kadar ......ferdi kalsın. önder hocayada demiş sol iç oynarım diye zaten ona astıronomik bolservisleri yaptıran da o mevki . defansın önündede yeteneksiz olsada gücü ve yıldırcılığı ile veli dursun derim
    -----st--------
    ----bataya----
    ---ferdi....veli..

• quote:

usta sen 2 stoperin önüne atiba diyosun .ferdinin yerine 2yönlü bi ortasaha alınmali diyosun .st arkasında ozy serbest oynamali doğrumu anladım ???
    zaten sende şekilde belirtmişinde .
    benim itiraz etiğim nokta şu ozy nin yetenekleri tartışmıyorumda .90nı geçtim 60 dakkika orayı kaldırcak gücü yok malesef. boş adamı görüyo kalçadan gücü alıp pas veya kaleye vurucak güçü yok . boş koşuyu görüyo ama vucud gitmiyo malesef .....bende yaratıcılığına çok güvendiğim batayayı oraya alalım diyorum ozi gelene kadar ......ferdi kalsın. önder hocayada demiş sol iç oynarım diye zaten ona astıronomik bolservisleri yaptıran da o mevki . defansın önündede yeteneksiz olsada gücü ve yıldırcılığı ile veli dursun derim
    -----st--------
    ----bataya----
    ---ferdi....veli..

Ozi bir sakatlık olmazsa kesin oynamalı türkiyede o mevkideki en iyi oyuncu ayrıca fiziğini geliştirmesini sağlamalıyız ve şunu unutmamak lazım kimse oynamadan gelişmez. Bir de batalla diyorsunuz da en az 10 m çekerler ona sezon sonu falan da bitmiyo sözleşmesi ayrıca

• Antalyaspor Giray'ı aldıkları için Toraman'dan vazgeçmiş..

İbrahim Toraman >>> Trabzonspor
  • Dany e olmaz yalan diyenler sezon başı Sezer e de bunu diyemediler mi acaba?
  • quote:

Antalyaspor Giray'ı aldıkları için Toraman'dan vazgeçmiş..

karabükte dany den vazgeçmiş belki karabük alır toramanı
  • Sefa gereksiz bir transfer olur.3-4 maç izledim Töre ve Olcay kat kat daha iyiler.Hatta elimizde şans bulamayan Kerim Frei var.Beşiktaş'a gelecek kadar iyi bir oyuncu değil Sefa.Bedava olursa olur ancak.Takımda bu kdar eksik varken gidip Sefa'ya para verirlerise çok saçma olur.
  • quote:

quote:

Toraman + Para = Ahmet İlhan yapsak nasıl olur?
  • Ben izlemedim fakat bu sene izleyenler gerçek performansının bu olmadığını söylüyorlar, geçen sene daha iyiydi diyorlar.. Kanada sağlam bir adam almak lazım renk vermeyecek, sürekli iyi oynayan biri.. Böylece yedeğe Töre ile Frei atarız, bu ikisi 60'tan sonra süpürürler..
  • quote:

quote:

quote:

Toraman + Para = Ahmet İlhan yapsak nasıl olur?

olabilir başkan sefa ile ilgilendiğimizi ama kayserinin satmayacağını söylemesi üzerine vazgeçtiğimizi söyledi demekki bi yerli kanat arayışı var o yüzden böyle birşey olabilir

• jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    Doğruysa çok çok çok yanlış olur. Sezer'den sonra aynı hatayı bir daha yapıcaklarını düşünmüyorum. Böyle bir şeye de ihtimal vermiyorum, o yüzden üstüne tartışmaya bile gerek yok. Biz burda bunun hakkında konuşuyorsak bile medya amacına ulaşmış oluyor.
  • quote:

Ben izlemedim fakat bu sene izleyenler gerçek performansının bu olmadığını söylüyorlar, geçen sene daha iyiydi diyorlar.. Kanada sağlam bir adam almak lazım renk vermeyecek, sürekli iyi oynayan biri.. Böylece yedeğe Töre ile Frei atarız, bu ikisi 60'tan sonra süpürürler..

Töre'yi kesemez imkanı yok.Bu adam çok iyi.Son haftalarda sakatlığı sebeiyle performansı düştü ama yine de takımı ileri taşıyan adamlardan.Sefa kim Töre kim..
  • fikret orman yıldız almayacaklarını sefa ve tarık transferinin yattığını söyledi şimdi ntvsporda
  • beyler' ola toivonen' le ilgileniyomusuz st arkasında ki yaratıcı oyuncu eksikliğini doldurmu sizce ???
  • Bu gidişle transfer yapamadan ikinci yarıya başlayacağız.
  • Lescottu City şimdi bırakmıyorsa hiç boşuna başka adamların peşine düşmenin mantığı yok. Şimdiden imzalayalım sezon sonunda katılsın bize. Gidip de devre arası düşük kalite stoper almayalım.

Esas sorun stoperlerden ziyade orta saha ve hücum bölgesinde. Stoper olarak elimizde Franco var, adam zaten yeni transfer gibi olur ilk yarı hiç oynamadı.

Dediğim gibi esas olarak orta saha ve hücuma dönük oyuncu alalım. Toivonnen ideal oyuncu. Yedek forvet olarak genç birisini kiralayalım Moreno gibi. Tutarsa ucuza kapatmış oluruz işte. Bobo gibi çıksa yeter.

Sağbeke de Veysel'i alalım, bitsin işte bu transfer karmaşası.

Devre arası 3 isim yeter Toivonnen, Veysel, Moreno veya başka genç bir forvet.

Önümüzdeki sezon için de Lescott takıma katılır. Takımı toparlayacak, liderlik yapacak bir isim olarak Pirlo düşünülebilir. Bence Ronaldinho'dan daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Lescottu City şimdi bırakmıyorsa hiç boşuna başka adamların peşine düşmenin mantığı yok. Şimdiden imzalayalım sezon sonunda katılsın bize. Gidip de devre arası düşük kalite stoper almayalım.

Esas sorun stoperlerden ziyade orta saha ve hücum bölgesinde. Stoper olarak elimizde Franco var, adam zaten yeni transfer gibi olur ilk yarı hiç oynamadı.

Dediğim gibi esas olarak orta saha ve hücuma dönük oyuncu alalım. Toivonnen ideal oyuncu. Yedek forvet olarak genç birisini kiralayalım Moreno gibi. Tutarsa ucuza kapatmış oluruz işte. Bobo gibi çıksa yeter.

Önümüzdeki sezon için de Lescott takıma katılır. Takımı toparlayacak, liderlik yapacak bir isim olarak Pirlo düşünülebilir. Bence Ronaldinho'dan daha iyi olur.

Pirlo yenileyecekmiş ama dediklerinize kesinlikle katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Lescottu City şimdi bırakmıyorsa hiç boşuna başka adamların peşine düşmenin mantığı yok. Şimdiden imzalayalım sezon sonunda katılsın bize. Gidip de devre arası düşük kalite stoper almayalım.

Pirlo yenileyecekmiş ama dediklerinize kesinlikle katılıyorum

Pirlonun yenileyecek olması kötü olmuş ama Pirlo tam bizim ihtiyaç duyduğumuz lider oyuncu profilinde. Önder hoca ona benzer profilde birini bulacaktır

• quote:

beyler' ola toivonen' le ilgileniyomusuz st arkasında ki yaratıcı oyuncu eksikliğini doldurmu sizce ???

Kaynak ne ?

• 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.