Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.171
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

quote:

Tolga/Gökhan'ı geldi sayıyorum, eğer Aykut ve Veysel de alınırsa çok kaliteli yerli jenerasyonu yakalamış olacağız.Eh artık işin ehli de sportif direktör olduğuna göre, Ferdi baba, Sivok ve Almeida nın yanına 3 adam alırlar.

Lig çok çekişmeli geçecek gibi duruyor.

+ Olarak gelen teknik direktörde Önder Özen kafasında biri olacak . Ligi bırakalım sadece Uefa kasalım.

Açıkçası yine bize yedirmezler sıkıntı yok.Uefa yı alıyormuşuz birde

Bu arada ilk yaptığımız kadro neredeyse tamam, kop gel Mbia

Haci ne yaptin???, Toraman kesilir mi

Guzel kadro, umarim gercek olur. Bir de adam gibi saglik ekibi sart.

• Acikcasi stoper icin Aykut sart degil, yabanci kontenjani cok iyi ayarlandi kadroda, iki stoper ve yedegi dahil yabanci olabilir.Ersan ve Toraman da var zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MURAT ÖZEN ‏@Muratozen1903 1 sa
    Ronaldinho'ya ciddi ciddi teklif gitti. Cevap bekleniliyor.

Alper ‏@AlperUstundag 6 dk
    BJK futb.direkt.O.Ozen'in Ronalldinho ile gorustugunu yazmistim! Simdide Orman'in Brezilyaliyla gorusmek icin G.Amerika'ya gideceini soylim!

07 Haziran 2013 Cuma 10:14
    Beşiktaş Futbol Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı;
    ''Marcelo Bielsa çok tecrübeli isim ancak gündemimizde yok. Taraftarımız hiç merak etmesin hoca konusunda Beşiktaş'a en yararlı olacak isimler arıyoruz'' şeklinde konuştu.

07.06.2013 Cuma 14:02:46

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Deniz Atalay;
    "Teknik Direktör konusunda en güçlü iki isim Bielsa ve Prosinecki'dir.1-2 gün içerisinde belli olur."

Obaa
  • İç transferde gurbetçi kaleci Günay Güvenç'i kadrosuna katan Beşiktaş, Elazığspor'da forma giyen Serdar Gürler'in transferini bitirme aşamasına geldi.

Sportif Direktör Önder Özen'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Serdar Gürler'de mutlu sona yaklaştı. 22 yaşındaki oyuncunun transferi için Elazığspor yönetimiyle el sıkışan Beşiktaş'ın bu transferi önümüzdeki hafta açıklaması bekleniyor.

Kaynak :http://maraton.com.tr/serdar-gurler-kartal-oluyor_195628.html

• Bielsa olur umarım.Keşke Favre olsaydı.
  • quote:

İç transferde gurbetçi kaleci Günay Güvenç'i kadrosuna katan Beşiktaş, Elazığspor'da forma giyen Serdar Gürler'in transferini bitirme aşamasına geldi.

Sportif Direktör Önder Özen'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Serdar Gürler'de mutlu sona yaklaştı. 22 yaşındaki oyuncunun transferi için Elazığspor yönetimiyle el sıkışan Beşiktaş'ın bu transferi önümüzdeki hafta açıklaması bekleniyor.

Sağ taraf için Gökhan gelecek, Holosko gidecekse eğer alternatifsiz kalıyor.Serdar güzel olur.

• quote:

quote:

İç transferde gurbetçi kaleci Günay Güvenç'i kadrosuna katan Beşiktaş, Elazığspor'da forma giyen Serdar Gürler'in transferini bitirme aşamasına geldi.

Sağ taraf için Gökhan gelecek, Holosko gidecekse eğer alternatifsiz kalıyor.Serdar güzel olur.

Bence asıl düşüünülmesi gereken Holosko kime gidecek hangi transferde kullanılacak

• R10 gelirse Fanatik Fotomaç ne yapcak hiç düşünmüyormusunuz adamları
  • R10 isi ciddiye bindi, bakiyorum da tu kaka is yapmaz oldu hemen her yerde

• Tolga için trabzon satmıyor haberleri var sanırım ibre sinan'a dönecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

Tolga için trabzon satmıyor haberleri var sanırım ibre sinan'a dönecek

Tolga'nın annesi hastaymış tedavisi İstanbul'da oluyormuş o yüzden bir sorun çıkartamaz TS .
  • Beşiktaş'ta rota gurbetçi futbolculara çevrildi. Kaleye Standard Liege'den Sinan Bolat'ı düşünen Siyah-beyazlı yönetimin, forvet adayı ise Mevlüt Erdinç.
    Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, kaleyi güven veren bir isme emanet etmek istiyor. Öncelikli olarak Trabzonspor'un milli kalecisi Tolga Zengin ile ilgilenen Beşiktaş Yönetimi, Bordo-mavili kulübün astronomik bir bonservis bedeli talep etmesi üzerine geri adım attı.
    Siyah-beyazlı yönetim bunun üzerine bir diğer milli eldiven Sinan Bolat'ı kadrosuna dahil etmek için çalışmalarına hız verdi.
    Kulübü Standart Liege ile sözleşme yenilemeyi düşünmeyen Sinan Bolat'ın, Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı öğrenilirken, 25 yaşındaki file bekçisine Bursaspor'un da talip olduğu ileri sürüldü.
    Geçtiğimiz sezonun devre arasında da gündeme gelen ancak transferi gerçekleşmeyen Sinan'la ilgili durumun önümüzdeki hafta netleşmesi bekleniyor.
    Diğer yandan yerli bir forvet için de arayışlara devam eden futbol komitesi, Fransa'nın Rennes takımında forma giyen Mevlüt Erdinç ve menajerini İstanbul'a davet ederek bir görüşme gerçekleştirdi.
    Milli golcünün düşünmek için süre istediği, Siyah-beyazlı yöneticilerin de 11 Haziran'a kadar gurbetçi futbolcuya zaman tanıdığı gelen haberler arasında.

kaynak:ntvspor

• Tolga nin serbest maddesi 5 milyon nereye astronomik bonservis isteyecek..

Yapmis olmak icin haber yapiyorlar.

• İnşallah Tolga'yı alırız. Sinan tam bir kapalı kutu, büyük bir sakatlık geçirdi. FM haricinde bir nanesini görmedik.
  • hiç adam akıllı bi önlibero haber okumuyorum... çok can sıkıcı. halbuki en hasından, kodum mu oturtanından, hatta ve hatta stoper özellikli bi önliberoya ihtiyacımız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

hiç adam akıllı bi önlibero haber okumuyorum... çok can sıkıcı. halbuki en hasından, kodum mu oturtanından, hatta ve hatta stoper özellikli bi önliberoya ihtiyacımız var.

Fernandes'i çift yönlü orta saha olarak oynatsak R10'u OOS'a monte etsek bir de Mbia'yı alsak STSL'deki açık ara en iyi kadro olurdu bee Ozzy'i kesmeyi de hiç istemiyorum ama R10 be abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

quote:

hiç adam akıllı bi önlibero haber okumuyorum... çok can sıkıcı. halbuki en hasından, kodum mu oturtanından, hatta ve hatta stoper özellikli bi önliberoya ihtiyacımız var.

Fernandes'i çift yönlü orta saha olarak oynatsak R10'u OOS'a monte etsek bir de Mbia'yı alsak STSL'deki açık ara en iyi kadro olurdu bee Ozzy'i kesmeyi de hiç istemiyorum ama R10 be abi

ya iyide 33 yaşındaki r10 için oğuzhan'ı kesersek 3-5 sene sonra belki dünyanın sayılı oyun kurucularından biri olucak adamı harccamış oluruz ama bu elemanın bu sene (bakın geçtiğimiz sene bence oynaması gerektiği kadar oynadı) full ilk 11 ve 90 dakika oynaması lazım... istisnasız.

bakalım eğer r10 gelirse yeni gelen hocanın becerisine bağlı... sistem aşılanabilirse r10 veya ferdi en uçta bile kullanılabilir. tamamen teknik direktörün vizyonuna bağlı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

quote:

ya iyide 33 yaşındaki r10 için oğuzhan'ı kesersek 3-5 sene sonra belki dünyanın sayılı oyun kurucularından biri olucak adamı harccamış oluruz ama bu elemanın bu sene (bakın geçtiğimiz sene bence oynaması gerektiği kadar oynadı) full ilk 11 ve 90 dakika oynaması lazım... istisnasız.

bakalım eğer r10 gelirse yeni gelen hocanın becerisine bağlı... sistem aşılanabilirse r10 veya ferdi en uçta bile kullanılabilir. tamamen teknik direktörün vizyonuna bağlı.

Aslında R10'u sol kanatta kullansak,sağa Olcay ya da Gökhan geçse.Orta saha düzeni aynı kalsa çok daha iyi olur bence ama kanat oynamak daha efor sarfettirici bişe yani 33 yaşındaki bi futbolcu kaldırabilir mi ? Orası muamma

• Futbol_Mercado ‏@Futbol_Mercado 2 dk

El Besiktas está interesado en el defensor colombiano de Millonarios, Pedro Franco.

Sabahın haberine göre 3.5 milyon euroya anlaşma yakınmış. Kolombiya basını yavaş yavaş veriyor bu transferi...
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.