Şimdi Ara

BERTRAND RUSSELL BATI FELSEFESİ TARİHİ CİLT 1 ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütün platformlara baktım bu kitabın alfa yayınları 2018 baskını bulamadım. Satmayı düşünen varsa talibim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bulurum diye konuya bir daldım. Bütün her yeri araştırdım. Bulamadım :)

Kitabın çevirmeni Ahmet Fethi'ye ve Alca yayınlarına sormanı öneririm. Ellerinde mutlaka vardır. Alfa yayınlarında en kötü pdf olarak vardır diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alfa yayınlarına yazdım aslında ama hala bulamadım. Hocam haklısınız aklıma gelmemişti mail atayım inşallah bulurum. Bulursam sizlere de haberdar ederim hatta size de hediye ederim

• Hocam buldum 3. Cilt birden satıyor. Heimat kitap ilk cildi tek satar mısınız dedim.

60 TL ye bırakıyorlar. 3ü birden 150 TL

Takıntılıyım sanırım. :)😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 1 Mayıs 2020; 21:51:14 >
  • BERTRAND RUSSELL BATI FELSEFESİ TARİHİ CİLT 1 ARIYORUM

• BERTRAND RUSSELL BATI FELSEFESİ TARİHİ CİLT 1 ARIYORUM

• heimatla dün iletişime geçtim ancak ilk cilti ayrı satamayız demişlerdi. Tekrar yazayım siz olmasanız bu kitaba zor ulaşırdım çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slovakyali salyangoz -- 2 Mayıs 2020; 0:22:36 >
  • Baktı müşteri var kaçırmak istemiyor. :) Rica ederim. İlk iki cilt herde var. Pdf sini de buldum aslında ama silinmiş :)

Hayırlı olsun 😁👋🏼

• Biz seti bölüp satış yapmıyoruz demiştik. Yanlış iletmişler
    Böyle yazdılar. Şaka mı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slovakyali salyangoz -- 2 Mayıs 2020; 0:35:3 >
  • Cidden mi hadi ya üzüldüm şimdi keşke benim hesabı vereydim size ordan girip alsaydınız. Belkimde o yüzden 2. el kitabı da önerdiler bana. Bir yazayım bakayım.

• Valla hocam sağlık olsun teşekkür ederim.
    . Satmak istemezlerse kendileri bilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slovakyali salyangoz -- 2 Mayıs 2020; 1:27:24 >
  • Aynen diyecek birşey bulamıyorum. Madem satmayacaksın birde niye fiyat veriyorsun.

Ama birşey diyeyim mi eğer gerçekten hiçbir yerde yoksa Alfa dahil. O zaman bu kitap yorumu yazılan siteler var ordaki kullanıcılara sorabilirsin satan olabilir ya da 150 vereceksin artık 2 kitabı 20 şerden satsan geri 100 tl ye mal olur :)

• Hocam ekşi sözlüğe üye oldum kitaba ulaşabilmek için ancak 2 kişi döndü biri bütün ciltleri arkadaşına hediye etmiş 1 kişi satamam benim için değerli dedi. Bu arada nadir kitap buraya 2 kişi bakıyoruz karışıklık olmuş yarın size döneriz dedi bakalım :)

• Aynı cevabı bana da yazdılar. Hocam bir ajitasyon yapınız. Benden bu kadar olmazsa 150 ver al kurtul :) madem bu kadar değerli. Sende 2. 3. Kitapları satar hediye edersin.

Daha ne yapayım

• Eyvallah hocam şükranlarımı sunuyorum en kötü öyle yapacagız :)

• Karantina süreci olduğu için basımları durdurmuş olabilirler, küçük bir yerde yaşamıyorsanız herhangi bir kitapçıda bulabileceğinizi düşünüyorum. Siz özel bir basım aramıyorsunuz değil mi? Çünkü 2-3 hafta önce her yerde vardı diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var ama üniversite okuduğum yerde kaldı 😄

• Edindim arkadaşlar nadir kitap üzerinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.