Şimdi Ara

Berberlerin aylık 100k kazanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her Şeyin Teorisi Pratikte Gizlidir | Kadir Alkan | TEDxMEFUniversity

Kadir Alkan, mesleğinde usta konumuna gelmeden önce geçtiği öğrencilik ve çıraklık deneyimlerinden yola çıkarak usta-çırak eğitim modelinden ve işini iyi yapmanın öneminden bahsediyor. İstanbul doğumlu Alkan, 12 yaşında dedesi ile başlayıp, babasıyla devam eden kuaförlük serüvenine eğitim ile devam etmiştir. Bilgisayar Programcılığı, İşletme ve Eğitim Koçluğu bölümlerini bitirip dede mesleği kuaförlük üzerine yolunu çizmiştir. Ek olarak; diksiyon, beden dili, teknik kesim, renklendirme ve ürün eğitimlerini tamamlamıştır. 2015’te İtalya'da gerçekleşen organizasyonda Türk Ekibi üyesi olarak, ülkemize dünya ikinciliğini getirmiştir. Kendini meslektaşlarına katkıda bulunmakta sorumlu hissetmiş, birikimlerini geleneksel berberlik ile harmanlayarak meslektaşlarına patentini aldığı Anatomik Saç Kesimi, salon işletmeciliği, müşteri ilişkileri, sosyal medya konularını içeren bir eğitim programı hazırlamıştır. Her şehire bir Kadir Alkan Salonu Projesi dahilinde İstanbul’un çeşitli ilçelerinde, Türkiyenin 10 dan fazla ilinde ve İskoçya, İngiltere, Amerika, Dubai, Azerbaycan, Hollanda anlaşmalarıyla dünyaya açılan bir Türk markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at https://www.ted.com/tedx

Arkadaşlar bir süredir işsizim youtube'dur donanım haberdir takılıyorum. İş yok teklifler çok komik. Bugün karşıma böyle bir video çıktı ilgili yeri de ekledim. Şimdi berberler 100k kazanabiliyormuş biraz araştırınca konuşmacının dediği doğru çıkıyor usta olunca bir işte iyi yaptığın için para kazanabiliyorsun. Mühendislikte de adamın dediği gibi usta olsak kazanırız çok iyi özetlemiş ancak öyle bir şansımız yok cok zor. Şimdi size sorum.

1. En kısa sürede ne ustası olabilirim
    2. Olduğum ustalığa göre hemen dükkan açabilir miyim izni sermayesi vs
    3. ve piyasada cidden açık mı var mı ustalık konusunda

Gerçekten benim için çok önemli arkadaşlar nişanlıyım aynı zamanda

• ilgili yeri kesememişim 17.dakikadan itibaren dinleyebilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.