Şimdi Ara

BERAMUS'DA DM SHOW... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne mutlu size böyle bir klanınız olduğu için. Oyunun en zevkli anlarını yaşıyosunuz bence. Hep beraber güçlü bir monster kesiyorsunuz ve paylaşıyorsunuz. Tebrikler güle güle kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

beyler gerçekten su an içim içimi yiyo..
    echelion'u tanırsınız lvl 61 warrior master..
    saat 2den beri DM kesiyoruz 10 tane faln kestik..
    ve drop'ları cok sevincliyiz echelion raptor'dan sonra su içmeye gitti
    dewam edecez inşallah

droplar sırasıyla...

Iron Crossbow
    Warriror Shell Pauldron
    Deep Scar
    Raptor
    Destroyer
    Shard...

kafayı yemek üzereyiz clanca deli olduK

Edit : heyecandan ss alamadım sabah gelecek ss'ler

biz geçen ilk kestiğimiz dm den shard düşürmüştük

• quote:

Orjinalden alıntı: Libercorpus
    baya şanslıymış itemleri ne yaptınız paylaştınız mı?

yeterince adaletli......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 20 Haziran 2006; 16:33:14 >
  • SeRRsERiLLeRR clanı DH clanımı acaba? birde yer varsa alabilirmisiniz charımın bilgileri altta

biriniz cevap verin yavv
  • SeRRsERiLLeRR dh clanı değil,şu anda clana alımlar varmı bilmiyorum..
  • Bu akşam B1 darkmarede olacam.

Yan yana keserız artık

Echelion kardeşımle dropları karşılaştırırız

Bu arada benım raptor +8'e basınca yandı...
  • benide alın sw ci olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_Playboy

Bu akşam B1 darkmarede olacam.

Yan yana keserız artık

Echelion kardeşımle dropları karşılaştırırız

Bu arada benım raptor +8'e basınca yandı...

bu gece dm yok biraz daha ex kasıcam 63 olmam lazım acilen. raptora yazık olmuş ben hala glave+7 ile takılıyorum emektar işte az cefa çekmedi işallah güzel droplar cıkar sanada...

• Echelion asist veya lidere söylermisin sizin clana gelmek istiyorum charımın özellikleri imzamda yazıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MajesticEndavur

Echelion asist veya lidere söylermisin sizin clana gelmek istiyorum charımın özellikleri imzamda yazıyor

klana alımlarımız yoktur
  • tmm saol
  • maynak ıtemler yaw
  • güle güle kesin bende kesmek istiyom
  • hayırlı olsun özür diliyerek bi soru sormak istiyorum arkadaşım 60 lvl master (1 saate akdar olcak işallah)
    ful +6 chitin elindede +6 glave war DM kesemez dimi ? o ve ben 1920 healer!! aydınlatırsanız sewinirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ksk_lee18

hayırlı olsun özür diliyerek bi soru sormak istiyorum arkadaşım 60 lvl master (1 saate akdar olcak işallah)
    ful +6 chitin elindede +6 glave war DM kesemez dimi ? o ve ben 1920 healer!! aydınlatırsanız sewinirim ?

şimdi sana söyle diyim dm işi riskli iş bende defans 645 hala fp falan var üzerimde hemde 200ac ile kesiyorum yani 845 defans ile altına giriyorum ama ss lere dikkat ederseniz 2 tane 1920 var ama 300ac olursa 1920 ve 960 rahat yetiyor..

945+armor enchant bas 985 olur defans rahat rahat girer dm nin altına. +6 glave ile sakın denemeyin +7 bile çok zor 1dk sürüyor kesmesi malice massive şart onuda soylıyım. wolfcu kesin lazım masterde acık olsun. dün heal gecikti 2 kere yattım o kadar kolay bir olay değil yani yinede fp lerle dm altına girmek çılgınlıktır ve ben onu yapıyorum 845 defansla gercekten zor

chitinleri+7 yapın raptor+6 edinin en güzel yolu bu bende +7 yapıyorum citinleri ilk is olarak

• quote:

Orjinalden alıntı: Echelion

quote:

hayırlı olsun özür diliyerek bi soru sormak istiyorum arkadaşım 60 lvl master (1 saate akdar olcak işallah)

şimdi sana söyle diyim dm işi riskli iş bende defans 645 hala fp falan var üzerimde hemde 200ac ile kesiyorum yani 845 defans ile altına giriyorum ama ss lere dikkat ederseniz 2 tane 1920 var ama 300ac olursa 1920 ve 960 rahat yetiyor..

945+armor enchant bas 985 olur defans rahat rahat girer dm nin altına. +6 glave ile sakın denemeyin +7 bile çok zor 1dk sürüyor kesmesi malice massive şart onuda soylıyım. wolfcu kesin lazım masterde acık olsun. dün heal gecikti 2 kere yattım o kadar kolay bir olay değil yani yinede fp lerle dm altına girmek çılgınlıktır ve ben onu yapıyorum 845 defansla gercekten zor

chitinleri+7 yapın raptor+6 edinin en güzel yolu bu bende +7 yapıyorum citinleri ilk is olarak

edanada bu dediklerini yapmak çok zor açlıktan azımız kokuyo tşk ler yinede aydınlattıgın için

• quote:

quote:

quote:

edanada bu dediklerini yapmak çok zor açlıktan azımız kokuyo tşk ler yinede aydınlattıgın için

glave+7 deneyin bi wolfcu alın 2 1920 bir holy bulun 60+ deneyin en azından

• quote:

quote:

Üstüm shell göğüslük +6 str gerisi chitin set+7 str... 10xx defans glaveyle 1700+ attack benım

Bakalım bu akşam dmden neler çıkartacaz... +7 Raptorumu özledım ben

Emektar +7 glaveye işimiz düştü gene

Echo siz kaç taneden düşürdünüz bunları yav? Manaları bitirene kadar dönsem mı naapsam

• Tank lazımsa ben de geleyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

quote:

Orjinalden alıntı: Libercorpus
    baya şanslıymış itemleri ne yaptınız paylaştınız mı?

yeterince adeletli......

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.