Şimdi Ara

Benzin fiyatları(Dünya çapında) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bıktım artık böyle konulardan tiksiniyorum sömürülmekten
  • Dünya ekmek tüketiminde 1.yiz,
    sigara tüketiminde 1.yiz,
    tuz tüketiminde 1.yiz,
    benzinde 1.yiz.
    Hiç mi iyi birşeyde 1. olamayacağız.

Unuttum, bor'da da 1.yiz, ama şimdiye kadar bir faydasını göremedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

En büyük çubuk bize, pardon bizde.

gözlerimden yaş geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: muallim53

Dünya ekmek tüketiminde 1.yiz,
    sigara tüketiminde 1.yiz,
    tuz tüketiminde 1.yiz,
    benzinde 1.yiz.
    Hiç mi iyi birşeyde 1. olamayacağız.

Unuttum, bor'da da 1.yiz, ama şimdiye kadar bir faydasını göremedik.

vurma şunları yüzümüze halkımdan utanır oldum
  • Venezuella'dan ucuz akaryakıt getirecekler daha. Yaklaşık 2,5 cent'e mal edip 100 kat farkla iteleyecekler yine bize. Hamdolsun...
  • amerikada akaryakıt fiyatları bizdeki gibi olsa acaba neler olurdu? halk toplu ayaklanırdı insanlar neredeyse bedavaya giden araçlar bulurdu bizim milletimiz gibi koyun değillerki
  • quote:

Orijinalden alıntı: xprtg

Venezuella'dan ucuz akaryakıt getirecekler daha. Yaklaşık 2,5 cent'e mal edip 100 kat farkla iteleyecekler yine bize. Hamdolsun...

Yok o olay da öyle değil. Venezuelada konut yapacak Türkiye,karşılığında petrolü bir aracı kuruma verecek o kurum da petrolü satıp komisyonunu aldıktan sonra devlete ödemeyi yapacak.

1 damla bile petrol girmeyecek ülkeye.
  • Bizden önceki Norveç'e bile fark takmışız benzin fiyatlarında Schumacher'imiz vallah uyumaya devam Türkiye'm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portakal

quote:

Orijinalden alıntı: xprtg

Venezuella'dan ucuz akaryakıt getirecekler daha. Yaklaşık 2,5 cent'e mal edip 100 kat farkla iteleyecekler yine bize. Hamdolsun...

Yok o olay da öyle değil. Venezuelada konut yapacak Türkiye,karşılığında petrolü bir aracı kuruma verecek o kurum da petrolü satıp komisyonunu aldıktan sonra devlete ödemeyi yapacak.

1 damla bile petrol girmeyecek ülkeye.

Ohhh. İçim rahatladı bunu okuyunca. Yani bize gelen-giden olmayacak. Yandaşlar götürecek 100 kat farkı Yine de hamdolsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

Orijinalden alıntı: kibritçöpü

benzit fiyatları sadece türkiyede değil tüm dünyada yüksek artış oranlarıyla yükseliyor.

artık amerikalılar bile yıllardır vazgeçmediği yüksek motor güçlü araçlardan vazgeçip daha düşük motorlu araçlar alıyor.

ülkende benzin çıkmıyor,benzin çıkan ülkeleri işgal etmiyor,benzin çıkan ülkeler üzerinde siyasi baskın yoksa yüksek fiyatlı benzin kullanmaya devam.

ozaman Venezuela tüm dünyaya hükmediyor,aaaa yoksa amerikayı Venezuela mı yönetiyor...

Venezuela'da halkın yüzde kaçı araç sahibi,araştır istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikum

durun size bir kazık da ben atayım...

sadece euro cinsinden baktığınız zaman da canınız acıyor ama gelin olayı psikopatlık seviyesine vardıralım.

şimdi tutun o tablodaki ülkelerin tek tek euro cinsinden kişibaşı milli gelirlerini bulun,

sonra benzin fiyatlarına bölün ve benzin cinsinden kişibaşı milli gelirlerini bulun..

böylece gerçek fark(veya kazık) daha net ortaya çıkacak, canınız çok ama çok feci yanacaktır...

nasıl baasurunuza tuz basmış gibi oldu değilmi..

(hesaba yıllık veya haftalık çalışma saatlerini de katıp olayı saat/litre cinsine çevirirsek acıdan duramazsınız, şimdilik o kadar değil)

hocam çok güzel yazmışsın da, sorun şu ki Şakirtler Avrupa'nın krizle boğuştuğunu, milletin battığını falan düşünüyor...

Her gün ntv-msnbc, habertürk vb. siteler okuyorum, şaka gibi ya, toplumsal sınıflandırma yapmak istemiyorum ama hayatında köyünden dışarı adım atmamış, bir makarnaya tav olan adamların AB hakkında "battılar işte" demeleri ne kadar sinirime dokunuyor tahmin bile edemezsiniz

• Alayına boy boy yapmışız. Yihuuuuuuuuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

sadece euro cinsinden baktığınız zaman da canınız acıyor ama gelin olayı psikopatlık seviyesine vardıralım.

şimdi tutun o tablodaki ülkelerin tek tek euro cinsinden kişibaşı milli gelirlerini bulun,

sonra benzin fiyatlarına bölün ve benzin cinsinden kişibaşı milli gelirlerini bulun..

böylece gerçek fark(veya kazık) daha net ortaya çıkacak, canınız çok ama çok feci yanacaktır...

(hesaba yıllık veya haftalık çalışma saatlerini de katıp olayı saat/litre cinsine çevirirsek acıdan duramazsınız, şimdilik o kadar değil)

hocam çok güzel yazmışsın da, sorun şu ki Şakirtler Avrupa'nın krizle boğuştuğunu, milletin battığını falan düşünüyor...

Her gün ntv-msnbc, habertürk vb. siteler okuyorum, şaka gibi ya, toplumsal sınıflandırma yapmak istemiyorum ama hayatında köyünden dışarı adım atmamış, bir makarnaya tav olan adamların AB hakkında "battılar işte" demeleri ne kadar sinirime dokunuyor tahmin bile edemezsiniz

Bu forumda sakirt demek yasak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

Alayına boy boy yapmışız. Yihuuuuuuuuu

Demirden korksak arabaya binmezdik
    Benzinden korksak arabaya binmezdik miydi yoksa
    Neyse kafam karıştı. Neticede korkak olmadığımız için arabaya bineriz...
  • Hamdolsun ki dünyada başı çektiğimiz yönümüzde var.Allahım sana çok şükür halkımız dünyanın en pahalı benzinini alacak kadar zengin.ne mutlu bize
  • vatanımıza milletimize hayırlı olsun
  • Dünyada petrol rezervlerinin bitmek üzere olduğunu düşünenler yanılıyor. Arap yarımadasındaki bitebilir ama henüz dokunulmamış olan rezervler mevcut. Bunların bir kısmı da Kuzey Amerika sınırları içinde. Emperyal güç olan ABD bunlara şu an bilerek dokunmak istemiyor. Çünkü ileride herkesi kendine muhtaç yapacak. Artı okyanustaki petrol rezervleri de bitecek gibi değil öyle yani.
  • peşpeşe gelen ülkeler arasındaki farka bakın.bi de Türkiye ve Norveç arasındakı farka.açık ara birinci olmuşuz.yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Bu forumda sakirt demek yasak.

benim bildiğim kadarıyla şakirt; "Dava Adamı, bir inanç peşinde koşan" demek...

Benim kullandığım anlamsa ileri düzey küfür, hakaret içerdiği için buraya yazamıyorum.

• Türkiye'nin ki en uzun

Maşallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.