Şimdi Ara

BenQ Xl2720z 144hz Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 12 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Encinyır. (1 mesaj) Mertcanoa (1 mesaj) Turuncu Sakal (1 mesaj) spyae (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> BenQ Xl2720z 144hz Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    134 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Monitörü forum üzerinden bir arkadaştan aldım, sağolsun bir haftadır mesajlarıma geri dönüş vermediği için buraya konu açmak zorunda kaldım.
    İki ayrı dvi kablosu aldım, 144hz seçeneğine geldiğimde görüntü bozuldu ve incorrect cable hatası aldım.
    Display kablosu aldım, no signal hatası alıyorum. Çözümü bilen var mıdır? Tam olarak sıkıntı nerededir.
    dip: Ekran kartı 1060gtx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    7194 Mesaj
    Bozuk monitörü itelemiş sana, daha ne sıkıntısı arıyosun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    display port kablosunun yerine tam oturup oturmadığını kontrol edin ,ekran kartına giriş yeri özellikle önemli
    |
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    öncelikle alırken nasıl test etmiyorsun ? magzadan almıyorsunki ! dvi kablosu ile 144hz görüntü alırsın bende de xl2720z var dvi kablosu ile 144hz kullanıyorum !

satıcıya mesaj atmak ? arasana telefonu yokmu gerekirse geri iade edersin ! dvi dediğin vga kablo olmasın ? vga ise 144hz alamazsın ! display port kablosu bozuk olabilir ? aldığın yere götürüm başka bir kablo al bu çözümler fayda etmez ise geri iade yap !

edit: 2 el ürün alacaksanız o ürün hakkında geniş detaylı bilgiye sahip olmalısınızki alacağınız ürünün bozuk arızalı olup olmadığını anlaya bilirsiniz!

haberlerini bekliyoruz
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.