Şimdi Ara

BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar yakın zaman önce H.Burada 'dan aldığım ve sadece konsolda oyun amaçlı kullandığım Benq XL2420T monitörümü satmaya karar verdim. Profesyonel oyun monitörüdür ve hiç bir sorunu(ölü,parlak piksel vs..) yoktur. Sifirdan farksizdir, oyle ki yanlardaki ve arkasindaki jelatinleri dahi sokmedim. Toplamda 15-20 saat kullanilmistir.

Oyun icin uretilen en iyi monitorlerden biridir, 120 Hz'dir. Kutusu, tum aksesuarlari ile eksiksiz gonderilecektir.

Kargo alan arkadasa aittir. Sanal Pazar'dan komisyon eklemek sarti ile ilan acabilirim. Fatura fotokopisi gonderilecektlr, H.Burada dan sordum, herhangi bir arizada durumunda fotokopi nin yeterli oldugunu teyit ettim.

Resim koymaya gerek duymadim, sifirdan farksizdir.

Urun ozelliklerini bu linkten inceleyebilirsiniz:http://www.vatanbilgisayar.com/Monitör/benq-xl2420t-24-xl2420t-3d-led-oyun-monitoru/productdetails.aspx?I_ID=60879

Istedigim fiyat: 699 TL'dir. Lutfen takas ve pazarlik icerikli mesajlar atmayiniz arkadaslar.
    Oyun Monitöründe Son Nokta

quote:

XL2420T FPS oyunlarında yüksek performans saglayan çok özel bir oyuncu monitördür. Dünyaca ünlü Counter-Strike efsane oyuncuları ile beraber tasarlanan monitör, 120Hz, 24"W, 3D-Ready LED paneli ile oyunculara müthiş faydalar saglıyor. Diger dikkat çeken özellikler ise Black eQualizer, S Switch, FPS Modu, Display Modu, Smart Scaling, 2ms Tepkime süresi ve 12M:1 Dinamik Kontrast Oranı

BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!) BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!) BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!) BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!) BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 2 Kasım 2012; 9:13:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok güzel bir monitör. Fiyatı da çok iyi. Ben 1050tl ye falan almıştım. Hayırlı satışlar.
  • sıkı takip
  • güzel ürün..takip
  • hakkikaten güzel monitör hayırlı satışlar...
  • Tesekkurler arkadaslar. Bu fiyata satilmazsa kullanacagim zaten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Tesekkurler arkadaslar. Bu fiyata satilmazsa kullanacagim zaten..

pm gönderildi. Cevap da aldım... Lakin bu fiyata kaçırmamak için tüm jokerleri oynuyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi iyi satışlar. Gözlük olayı nasıl ? İçinde yok sanırım. O pahalı gözlüklerle mi uyumlu ?
  • Keşke zamanında şu uyduruk hp 2311 e 500 kağıdı bayılmayaydım da bugün buna şak diye 700 liraya bassaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Tesekkurler arkadaslar. Bu fiyata satilmazsa kullanacagim zaten..

pm gönderildi. Cevap da aldım... Lakin bu fiyata kaçırmamak için tüm jokerleri oynuyorum...

Şaban kardeşimiz dürüst bir forum üyesidir. Daha önce alışverişimiz olmuştu ispatlamıştır kendisini.
  • MONİTÖR TARAFIMDAN ALINMIŞTIR, İKİ TARAFADA HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.