Şimdi Ara

BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 20 saat 18 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 33
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • wNchstR (2 mesaj) kruel (1 mesaj) HiqhWoltage (1 mesaj) UlasAsmadili (1 mesaj) Hobar (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    950 Mesaj
    Referanslar: 28

Katılım Zamanı
    07 Ocak 2007

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar yakın zaman önce H.Burada 'dan aldığım ve sadece konsolda oyun amaçlı kullandığım Benq XL2420T monitörümü satmaya karar verdim. Profesyonel oyun monitörüdür ve hiç bir sorunu(ölü,parlak piksel vs..) yoktur. Sifirdan farksizdir, oyle ki yanlardaki ve arkasindaki jelatinleri dahi sokmedim. Toplamda 15-20 saat kullanilmistir.

Oyun icin uretilen en iyi monitorlerden biridir, 120 Hz'dir. Kutusu, tum aksesuarlari ile eksiksiz gonderilecektir.

Kargo alan arkadasa aittir. Sanal Pazar'dan komisyon eklemek sarti ile ilan acabilirim. Fatura fotokopisi gonderilecektlr, H.Burada dan sordum, herhangi bir arizada durumunda fotokopi nin yeterli oldugunu teyit ettim.

Resim koymaya gerek duymadim, sifirdan farksizdir.

Urun ozelliklerini bu linkten inceleyebilirsiniz:http://www.vatanbilgisayar.com/Monitör/benq-xl2420t-24-xl2420t-3d-led-oyun-monitoru/productdetails.aspx?I_ID=60879

Istedigim fiyat: 699 TL'dir. Lutfen takas ve pazarlik icerikli mesajlar atmayiniz arkadaslar.
    Oyun Monitöründe Son Nokta

quote:

XL2420T FPS oyunlarında yüksek performans saglayan çok özel bir oyuncu monitördür. Dünyaca ünlü Counter-Strike efsane oyuncuları ile beraber tasarlanan monitör, 120Hz, 24"W, 3D-Ready LED paneli ile oyunculara müthiş faydalar saglıyor. Diger dikkat çeken özellikler ise Black eQualizer, S Switch, FPS Modu, Display Modu, Smart Scaling, 2ms Tepkime süresi ve 12M:1 Dinamik Kontrast Oranı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 2 Kasım 2012; 9:13:53 >

|
    |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

• Çavuş
    51 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    16 Şubat 2008

Çok güzel bir monitör. Fiyatı da çok iyi. Ben 1050tl ye falan almıştım. Hayırlı satışlar.
    |
    |

Katılım Zamanı
    23 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

2 Not
    sıkı takip
    |
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    26 Mart 2008

güzel ürün..takip
    |
    |
    05 Mart 2009

Durum
    Forumda değil

hakkikaten güzel monitör hayırlı satışlar...
    |
    |

Katılım Zamanı
    07 Ocak 2007

Konu Sahibine Özel
    Tesekkurler arkadaslar. Bu fiyata satilmazsa kullanacagim zaten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

• Binbaşı
    1126 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    24 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

pm gönderildi. Cevap da aldım... Lakin bu fiyata kaçırmamak için tüm jokerleri oynuyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Alışveriş yaptığım arkadaşlar; DemirAtlı (Seasonic X-1000 Sattım), bankerim (Gskill 4x4 2133 ram sattım), Blackdiamond16 (Corsair CX-600 Power aldım), 6e (2x2 1066 Ram Aldım), onder.t (Level10 GT sattım) THE OK. (X-79 Anakart sattım), dijitalarts (modem sattım), 2. el alışveriş (HD7870 Aldım), Hie(Rat7 Aldım), muzaffer_k(PX4 9650 Sattım), maksi09(PhenomII X6 1090T aldım), wNchstR(BenQ XL2420T aldım), MsTmS(Xbox360Gamepad aldım), configsYs (Creative Tactic Alpha kulaklık aldım), Nicholai Hel (Rat 7 ile Sensei takasladım), AzM!CaN (G-105 ile Lycosa takasladım)
  • Yarbay
    3685 Mesaj
    Referanslar: 677

Katılım Zamanı
    09 Ekim 2005

Durum
    Forumda değil

Abi iyi satışlar. Gözlük olayı nasıl ? İçinde yok sanırım. O pahalı gözlüklerle mi uyumlu ?
    |
    |

Katılım Zamanı
    23 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

3 Not
    Keşke zamanında şu uyduruk hp 2311 e 500 kağıdı bayılmayaydım da bugün buna şak diye 700 liraya bassaydım
    |
    |

Katılım Zamanı
    04 Mayıs 2009

quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

pm gönderildi. Cevap da aldım... Lakin bu fiyata kaçırmamak için tüm jokerleri oynuyorum...

Şaban kardeşimiz dürüst bir forum üyesidir. Daha önce alışverişimiz olmuştu ispatlamıştır kendisini.
    |
    |

Alışverişlerim : EX_PRO(∞), vincee, by_hls, mahoni_20, ozgboy, kamilseref, murat cümert, ali_emre, cavador (x2), mutama, muratdm, BiLgiSeaRcheR, SIKILHAN, omer1965, p4ozgur, pehlionemusti, ToGaN35, Systematik, ORHANAYDİN, C-TİMİ, Elaman, Diamondx,trusen(x3), Marlbor0, xolo, mondschein66, Blackladox, opelgt, pepe7115, ABSOLUT, tamerpiyade, scalper, Nm1, TaşkınMahmut, artariel, W4siLi, JeaLeusy, iceman_54, geek90
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    24 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

MONİTÖR TARAFIMDAN ALINMIŞTIR, İKİ TARAFADA HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.
    |
    |
    Alışveriş yaptığım arkadaşlar; DemirAtlı (Seasonic X-1000 Sattım), bankerim (Gskill 4x4 2133 ram sattım), Blackdiamond16 (Corsair CX-600 Power aldım), 6e (2x2 1066 Ram Aldım), onder.t (Level10 GT sattım) THE OK. (X-79 Anakart sattım), dijitalarts (modem sattım), 2. el alışveriş (HD7870 Aldım), Hie(Rat7 Aldım), muzaffer_k(PX4 9650 Sattım), maksi09(PhenomII X6 1090T aldım), wNchstR(BenQ XL2420T aldım), MsTmS(Xbox360Gamepad aldım), configsYs (Creative Tactic Alpha kulaklık aldım), Nicholai Hel (Rat 7 ile Sensei takasladım), AzM!CaN (G-105 ile Lycosa takasladım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Radyo Dinle
Bitcoin
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.