Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.239
Cevap
49
Favori
146.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: casparza

Sıfır plazma var mı hala ? Benimde evde 1 adt 42 1 adet 50 Panasonic plasma var.
    Eve daha led tv giremedi..

Alıntıları Göster
    Yok hocam ikinci el aldım zaten.Benim eve led de girdi plazma da projeksiyon da.Panasonic plazmanın görüntüsü çok tatlı cidden.
  • Daha öncede sordum cevap alamadım, eski BenQ kullanıcılarından forumdan W1700 alan kullanan var mı ?
  • Ben de w1090 ile aranıza katılacağım duvar boyası ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WWalker

Ben de w1090 ile aranıza katılacağım duvar boyası ne tavsiye edersiniz?
    Marshall kontrast gri boya Universal Gray
    00NN 62/000
  • Bu mesajı görmeden araştırmalarım sonucu bu boyaya karar vermiştim yalnız ben mat boya deyince adam bw baz boya ile hazırladı bir de bc baz boya varmış sanırım bi farkı var mıdır ben duvarı boyadım bir sıkıntı yok gibi ama bu durum kafama takıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 11 Haziran 2018; 0:5:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WWalker

Ben de w1090 ile aranıza katılacağım duvar boyası ne tavsiye edersiniz?
    Merhabalar,

w1070 in varisi 4k w1700 ü de incelemenizi öneririm.

yansıtılacak yüzey olarak sabit çerçeveli projeksiyon perde bu işin olması gerekeni ancak perde alamıyorsanız duvar boyası olarak görüntü alanı mat kırık beyaz ve diğer kısımları koyu renk boyayabilirsiniz. Bu şekilde duvarda ekran görünümü oluşturabilirsiniz.
    Ben şuan duvarın orjinal rengi olan şampanya rengi duvara yansıtıyorum ancak duvar boyası görüntü performansını düşürüyor. önümüzdeki ay sabit perde almayı planlıyorum.
  • newonw1 kullanıcısına yanıt
    Goruntu siyah performansi artsin dahanet kaliteli bir renk olsun diye duvari gri boyali kullananlar var

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Doğru, bununla ilgili yurt dışında çok fazla bilgiler var. Pantone renk koduna kadar verenler var.
    Ben ilk başladığımda projeksiyon olayına sene 2006 civarı, çok hafif bir gri kendim karıştırıp kullanmıştım.
    Ama perde heer zaman daha başarılı bir sonuç veriyor bence.
  • Yaklaşık 3 buçuk seneden beri kullandığım w1070 projektörü mü specta gri konsrat perde ile kullanıyorum.Gunesli parlak ışıklı sahnelerdeki kumlanma sislenme artık beni üzmeye ve tatmin etmemeye başladı perdenin varlığını iyice görüyorum daha önceden de böyleydi ama rahatsız etmiyordu . Bu gün beyaz düz bı kartonla ışıklı aydınlık sahnelerde deneme yaptım bariz tuttuğum noktalarda sislenme kumlanma yok oluverdi. beyaz perde ye göre bı cihaz alma zamanı geldiğini anladım boyut dijitalden tavsiyeler aldim. Sizce abiler 8 bin TL civarı nasıl bı cihaz alabilirim beyaz perdede performansi iyi olucak .

• mastor1 kullanıcısına yanıt
    İyi günler mat beyaz perdede görüntü kalitesi nasıl gri konsrat perde dedi gibi aydınlık sahnelerde kumlama sislenme oluyomu.

• Daha öncede sormuştum cevap alamnadım sanırım, bu guruptan W1700'e 4K ya geçen oldu mu ?
  • Rainbow efekti görmekten rahatsız olanlar ekran yenileme hızını 60hz den 50hz'e düşürsün.renk tekerlekleri 60 hzde 4x hızında çalışırken 50hz de max hızında yanı 6x hızında çalışıyor.bunun hakkında daha ayrıntılı bir konu açacağım ilerde.

• casparza C kullanıcısına yanıt
    Yok mu geçen??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • W1700 alan yok mu buradan gerçekten ?
  • W1070 lerde toz problemi oluyodu. Servisler bunu tam olarak temizleyebiliyor mu ve tekrar aynı sorun ortaya çıkıyo mu acaba tecrübesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projekta -- 13 Eylül 2018; 14:56:59 >
  • aynı sorun tekrar ortaya cıkar bir süre sonra maalesef, 1070+ larda bu sorunu çözdüler. 1070 lerin kasalarındaki açıklıktan toz giriyordu lens içine
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

aynı sorun tekrar ortaya cıkar bir süre sonra maalesef, 1070+ larda bu sorunu çözdüler. 1070 lerin kasalarındaki açıklıktan toz giriyordu lens içine
    Teşekkürler hocam cevap için.

• suan w1070 cıhazım 5500 saat oldu ve acılısında uyarı vermeye basladı yedek lamba alın dıye :D
  • W1070 cihazım bozuldu yerine yeni cihaz bakıyorum. W1090 Ve W1110 PRO arasında kaldım bunlardan hangisini alayım, hangisi daha sonra çıktı bu cihazlardan? Bir de Benq MH550 diye bir cihaz var hem contrast hem lümen hem de lamba ömrü açısından daha iyi ama iş projeksiyonu diyor. Film için iş görmez mi?
  • internetten video izleyerek cihazımın fanlarını temizledim ve eski haline döndü lambasını değiştirirken de lamba fanını temizleyeceğim simdi lamba siparişi vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.