Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.239
Cevap
49
Favori
146.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dün itibaiyle w1070 mi almış bulundum görüntü itibariiyle ilk izlenimim şaşırtıcı derecede iyi vga 800 600 projeksiyondan sonra bu çok iyi geldi. benim sizden rica bana geniş bir perde öneriniz ne olur bu sistemlere cok uzağım 500 600 tlye kadar cıkabilirim ancak teşekkürler
  • şimdilik 2 tane sipariş ettim ileride birkaç tane daha alırım gözlükten
    birde aklıma gelmişken;
    bu gözlükle w1070 nasıl senkronize oluyor yani direk gözlüğü açıp 3D izliyormuyuz filmi yoksa gözlük için herhangi bir ayar yapmamız lazım mı makine üzerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poorty -- 29 Mayıs 2015; 13:32:42 >
  • miyankizu kullanıcısına yanıt
    Ben gözlüklerin gümrüğe takılacağını düşünmüyorum.
    Olur da paketi açsalar bile sonuçta bilinmeyen bir şey değil 3d gözlük. Aile boyu film izlerken kullanılacağı düşünülerek ticaret yapılmayacağı sonucu çıkartılacaktır. Ki gözlükler muhtemelen hafif oldukları için de paket içinde birden fazla ürün varmış gibi algılanmayadabilir. :)
  • Arkadaşlar merhaba,ev değişikliği nedeniyle sıfırdan farksız jelatinleri üzerinde 48 saat kullanımış projeksiyonumu ve specta 234*132 fixed frame perdemi uygun fiyata satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir.
  • Merhaba arkadaşlar. Projeksiyon almak istiyorum, forumu biraz okudum seçeneklerimi Optoma ve BenQ'ya kadar indirdim.

- Sadece geceleri 720p/1080p MKV film-dizi izleyeceğim ve PS3 bağlayıp oyun oynayacağım.
    - Televizyon olarak kullanmayacağım.
    - 3 boyuttaki performansı hiç önemli değil, kullanmayacağım.

Oyun ve filmde net görüntü veren, hareketli sahneleri ve renkleri güzel yansıtan FullHD bir cihaz istiyorum.

BenQ W1070+ ve Optoma HD26 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küp Sucuk

Merhaba arkadaşlar. Projeksiyon almak istiyorum, forumu biraz okudum seçeneklerimi Optoma ve BenQ'ya kadar indirdim.

- Sadece geceleri 720p/1080p MKV film-dizi izleyeceğim ve PS3 bağlayıp oyun oynayacağım.
    - Televizyon olarak kullanmayacağım.
    - 3 boyuttaki performansı hiç önemli değil, kullanmayacağım.

Oyun ve filmde net görüntü veren, hareketli sahneleri ve renkleri güzel yansıtan FullHD bir cihaz istiyorum.

BenQ W1070+ ve Optoma HD26 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

youtube dan görüntülere bak derim ben herkesin göz zevki başkadır. Getirtebiliyorsan yurtdışından getirt burda fiyatlar çok uçuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teco1095 -- 1 Haziran 2015; 18:56:14 >
  • 240 lık perdeye sıfır zoom la kaç metreden görüntüyü sığdırırız 3.5 metreden görüntü taşar mı
  • teco1095 T kullanıcısına yanıt
    Evet burada fiyatlar çok uçuk, o yüzden Almanya'dan getirteceğim. Zaten buradan o fiyatlara almam.

Özelliklere bakarsak HD26 önde duruyor ama gerçek değerleri mi onlar tabi tartışılır. Yukarda kullanma şartlarımı yazdım, her ikisini de deneme-görme şansı olanlardan tavsiye, yardım bekliyorum.
  • quote:

Evet burada fiyatlar çok uçuk, o yüzden Almanya'dan getirteceğim. Zaten buradan o fiyatlara almam.

Özelliklere bakarsak HD26 önde duruyor ama gerçek değerleri mi onlar tabi tartışılır. Yukarda kullanma şartlarımı yazdım, her ikisini de deneme-görme şansı olanlardan tavsiye, yardım bekliyorum.

Hd26 yıda 1070 ide araştırdım ikisinide kullananlar memnun hd26 renkler sanki biraz daha canlı 1070 in renkler doğala yakın görüntü olarak tamamen sizin göz zevkinize kalmış 1070+ ses konusunda hd26 ve 1070 in çok üstünde istanbuldaysan boyut dijitalde hd26 nın görüntüsünü görebilirsin ben gittim görmek için ama şanssızlığıma hdm switch arıza yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

quote:

Hd26 yıda 1070 ide araştırdım ikisinide kullananlar memnun hd26 renkler sanki biraz daha canlı 1070 in renkler doğala yakın görüntü olarak tamamen sizin göz zevkinize kalmış 1070+ ses konusunda hd26 ve 1070 in çok üstünde istanbuldaysan boyut dijitalde hd26 nın görüntüsünü görebilirsin ben gittim görmek için ama şanssızlığıma hdm switch arıza yaptı

Yok hocam İstanbul'da değilim, gidip görme şansım yok maalesef. Ses konusunda cihazın çıkardığı sesten bahsediyorsun değil mi? Olumsuz anlamda yani.

• Küp Sucuk K kullanıcısına yanıt
    Hayır hoparlör sesi youtube sana yardımcı olacaktır link veremem ama epson tw5200 vs benq w1070+
    Benq w1070 vs optoma hd26 diye aratabilirsin youtube da
    1070 Ve 1070+ arasında görüntüde çok büyük fark yok 1070+ seste büyük fark atıyor videoda da göreceksin
    Internetten alışverişte 15 gün içinde geri iade hakkın var istersen sipariş ver görüntülerini gör geri yolla

İkinci el düşünürseniz 3d aramadığınız için panasonic, jvc, sony'nin eski modellerine bakabilirsiniz. Görüntü kalitesi anlamında sizi daha tatmin edebilirler. Almanyadan alacaksanız muhtemelen ikinci elde daha çok seçeneğiniz çıkabilir.
    Hd26 ve 1070+ test etmedim ama 1070'e göre lümenleri daha yüksek olduğu için eğer izleme ve atış mesafeniz düşükse siyahlarda olumsuzluk yaşayabilirsiniz.
  • pj yi ilk hdmi 1 den bağladım laptopa pj bulunamadı hatası verdi sonra hdmi2 ye bağladım görüntü aldım laptop kilitlendi yeniden başlattım yine pj ye bulunamadı hatası veriyor kablo philips hdmi1.3 kablo sorun ne olabilir mw519 da böyle problem yoktu pj açılır açılmaz görüntü geliyordu bi yardım edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teco1095 -- 2 Haziran 2015; 22:23:29 >
  • teco1095 T kullanıcısına yanıt
    Cihazın kendi sesi olmadığı iyi oldu, 1070+'e daha yakın gibiyim çünkü. Tmmdır hocam, youtube'dan bir karşılaştırma yapayım. Aklıma gelmemişti bu, teşekkürler.
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Almanya'dan kendim görüp almayacağım, arkadaşıma aldıracağım gelirken getirecek. O yüzden 2.el işi pek uygun değil, arkadaşım da çok anlamaz bu işlerden. 3-4 metrelik bir izleme ve atış mesafesi olacak, orta boy odamda kullanacağım.
    Bende alırken bütçeyi biraz daha zorlayıp japonyaya gidecek bir arkadaşım vasıtasıyla jvc ikinci el niyetlenmiştim ama saha sonra Sinan abiyle de konuşaraktan çok riskli diye vazgeçtik.
    Eskisi kadar takip edemiyorum bu sene hem forumu hem de teknolojiyi 2015 bana çok yaramadı... Ama aklımda kaldığı kadarıyla 1070+ 1070'e göre daha yüksek lümene sahipti 3-4 metrelik bir izleme mesafesinde 2d görüntüde tam siyah alamama, açık renklerde patlama gibi sorunlara neden olabilir. 1070+ test eden yada kullanan arkadaşlar daha doğru yorumlar yapacaktır.
  • + sı da mı cıkmıs?
    Alacagım ama son pıyasayı bılmıyorum askerdeyım arastıramıyorum da .. İstanbul da nereden almalı uyguna ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben perdemi de projeksiyonumu da İstanbul'dan Aktivizyon'dan aldım. Oraya bakabilirsiniz.
  • Teşekurler
    Ayıptır sorması Ne kadar masrafı oldu özellıkle perde ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam benbu perdeyi almıştım.
    Ama yılbaşından önce aldım kurlar böyle uçuk değildi. Euro bazında aynıydı ama TL bazında böyle bir ödeme yapmadım. Bu fiyat olsaydı da alamazdım büyük ihtimalle. :)
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.