Şimdi Ara

BenQ-Siemens P51 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
11.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu cihazı türkçeye çevirmek mümkünmü acaba yardımcı bir yazılımla
  • Arkadaşlar benim cihazda geldi. akşam şarza bıraktım sabaha kadar doldu gün boyu nette dolaştım wi-fi den harika oluyor ne takıldı nede dondu müthiş zevkli kalemide kendide çok zarif skype den arkadaşlarla konuştum inanılmaz net sesi vardı. şimdi mini sd kart alıp hemen gps navigasyon programı yükleyip aracımda deneyeceğim. İyikide almışım karamsar bakıyordum ama harika bir secim oldu. Yazılan yorumlar tamamen sacmalık bilmeden yorum yapmamak lazım. Arkadaşların hevesini kırıyorlar. Fotograf ve videolarını çekip nete yakında yükleyeceğim. WM6 yı kurmak için neler yaptığınızı da anlatırsanız seviniriz arkadaşlar. Bilgi paylaştıkca değerlenir. Şimdiden p51 alan herkese hayırlı olmasını diliyorum. şuan p51 den yazıyorum bunları. sorusu olan varsa bildiğim kadarını cevap verebilirim. ayrıca gps için program tavsiyesi yapabilirmisiniz. Saygılarımla.
  • cihazı 4 gündür kullanıyorum harika şuan gps igo ve garmin adlı iki program yükledim ikiside kesintisiz ve takılmadan harika çalıştılar. yolda gittiğim hızı ve döndüğüm zaman bile üçgen dönüyor araçta 90km hızla giderken 2 km sapma ile 88 km gösteriyor. harika. vido programı vede mp3 çalar yükledim. evden wi-fi internete girmek harika . takılma ve donma olmuyor . şarzıda bir gün gidiyor elimden şimdilik bırakmadığım için normalda 4-5 gün gider gibime geliyor elimden düşmediği için bir gün çok iyi gidiyor. p51 in çözdüm herşeyini. elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım. bu arada 2gb lık kart taktım onu kullanıyorum.
  • pm attım.

quote:

Orjinalden alıntı: doktor_21

arkadaşlar bu cihazı türkçeye çevirmek mümkünmü acaba yardımcı bir yazılımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: senturk041

cihazı 4 gündür kullanıyorum harika şuan gps igo ve garmin adlı iki program yükledim ikiside kesintisiz ve takılmadan harika çalıştılar. yolda gittiğim hızı ve döndüğüm zaman bile üçgen dönüyor araçta 90km hızla giderken 2 km sapma ile 88 km gösteriyor. harika. vido programı vede mp3 çalar yükledim. evden wi-fi internete girmek harika . takılma ve donma olmuyor . şarzıda bir gün gidiyor elimden şimdilik bırakmadığım için normalda 4-5 gün gider gibime geliyor elimden düşmediği için bir gün çok iyi gidiyor. p51 in çözdüm herşeyini. elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım. bu arada 2gb lık kart taktım onu kullanıyorum.

bu gps programlarını nasıl yükledin ?
    telefonla gelen bir yazılımmı yoksa sen mi edindin?
    tşk

• gps olan formda bölüm var oraya gir gerekli herşey mevcut.

aşağıdaki linkteki başlıkları izle ben hem garmin hemde igo yu yükledim ikiside harika çalışıyor.

http://resim.donanimhaber.com/forumid_491/tt.htm

quote:

Orjinalden alıntı: gevis

quote:

Orjinalden alıntı: senturk041

cihazı 4 gündür kullanıyorum harika şuan gps igo ve garmin adlı iki program yükledim ikiside kesintisiz ve takılmadan harika çalıştılar. yolda gittiğim hızı ve döndüğüm zaman bile üçgen dönüyor araçta 90km hızla giderken 2 km sapma ile 88 km gösteriyor. harika. vido programı vede mp3 çalar yükledim. evden wi-fi internete girmek harika . takılma ve donma olmuyor . şarzıda bir gün gidiyor elimden şimdilik bırakmadığım için normalda 4-5 gün gider gibime geliyor elimden düşmediği için bir gün çok iyi gidiyor. p51 in çözdüm herşeyini. elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım. bu arada 2gb lık kart taktım onu kullanıyorum.

bu gps programlarını nasıl yükledin ?
    telefonla gelen bir yazılımmı yoksa sen mi edindin?
    tşk

• Telefonda yazanlar

Ekran 65k
    Rom 64 mb
    Ram 64 mb
    Storage Memory 128
    Kızılötesi yok
    PPC,smartphone değil.Ben WM6 kurdum.bence wm6 yı mutlaka görmelisiniz yada denemelisiniz.Ben çok beğendim ama cihazın boyutları büyük olduğundan satıyorum.Bana pek uygun değil.

arkaslar sizen ricam bu cihazı WM6 nasıl yüklenir ve nerden WM6 bu dosyalar bulunur bana yardımcı olurmusunuz
    cihazı bugun sipariş verdim yarın elimde olacak ilk önce WM5 kullanım alıstıktan sonra WM6 yüklemek istiyorum
    yardımcı olurmusunuz
  • sayın forum dostlarım P51 kutusundan çıkan cd deki microsoft outlook programı demo mu? değilse programın seri numarası nerede yazıyor?
  • SATILIK BENQ CEP P51 CEP BİLGİSAYARI HİÇ KUTUSU AÇILMAMIŞ CEP BİLGİSAYARI BENQ P51

HİÇ KULLANILMADI KUTUSU HİÇ AÇILMADI FATURALI FATURASI 4 ŞUBAT 2008 DE KESİLMİŞTİR.

FİYATI 750 YTL

# SISTEM Dahili GPS Alıcısı
    # Intel PXA27x 416 Mhz işlemci
    # Microsoft Windows Mobile 5.0
    # 128 MB SDRAM
    # 128 MB FLASH
    # TFT Dokunmatik Ekran:
    240 piksel genişlik
    320 piksel yükseklik
    65536 renk
    2.8 inch
    # GSM 850/900/1800/1900 Bant Genişliği
    # 122x60x20 mm ebat
    # 170 gr ağırlık
    # 150 saat* bekleme, 4 saat* konuşma süresi
    # Bağlantı:
    Kablosuz 802.11b/g
    Bluetooth
    USB 2.0
    SDIO Yuvası
    # Veri Yolu:
    WAP 2.0
    GPRS Sınıf 10
    Push E-Mail
    SMS, MMS
    İŞ UYGULAMALARI:
    # Push E-mail
    # Pocket Word, Excel, Outlook
    # Pocket Internet Explorer
    # Java Yöneticisi
    # El yazısı ile giriş
    EĞLENCE:
    # Kamera:
    1.3 (1280x960) Mega Piksel
    4X dijital zoom
    otomatik ve Çoklu çekim
    Flaş
    # Video:
    QVGA (240x320) boyutunda kesintisiz video kaydı
    # resimler:
    JPEG, GIF, BMP resim formatlarını görüntüleme
    Fotoğraf Albümü
    # Windows Media Player:
    WMA, Midi, WAV, MP3, AMR, AAC+ ses formatlarını çalma
    WMV, MPEG-4, 3GPP, H.264 video formatlarını oynatma
    # 64 sesli polifonik melodiler
    # MSN Messenger
    # Sesli komut
    # Uzaktan kumanda fonksiyonu
    # QWERTY klavye
    # Paket içeriği:USB Veri Kablosu, Stereo Kulaklık, Şarj Cihazı, Standart Pil, Araç Şarj Cihazı, yedek stylus kalem

• quote:

Orjinalden alıntı: windshair

heheh nerdeyse bende zıplıyodum.. wi-fi ve gps hatrına alınırdaaa kardeşim 3 gün sonra 400 e ilanlar görüp asabımızı bozmasın ??? bize özelmiş pehh peh peh...

geçenlerde sx1'imin faturasına baktım 846,000,000L'ya almışım... kamerası dışında da herşeyi son moda bir telefon... bundan sonra yapılan en mantıklı yenileme wi-fi oldu, başka bişi yok. ona raümen sx1 şimdi 150ye düştü, son sıfırnın fiatı da 330du bunun ağlıodum görünce evlat acısı gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XavierFire -- 7 Şubat 2008; 0:28:50 >
  • arkadaşlar bende aldım bunuda bi türlü alışamadım bu alet nasıl türkçeleştiriliyo bi bileniniz varmı ya?????????
  • arkadaşlar bende aldım bunuda. bi türlü alışamadım bu alet nasıl türkçeleştiriliyo bi bileniniz varmı ya?????????
  • Arkadaşım bende bu teli pek araştırmadan 2. elini 500 liraya aldım Allah'tan tel çok temiz kullanılmışda 0 telefon deme imkanım var.Teli aldığım yerde Türkçeleştirilmesi yapılıyor.Eminönü'nde yer doğubankın hemen çaprazında kalıyor.Sana telinide vereyim arayıp bir konuş orayla Güllü Ticaret 0212 520 64 63.Buradan Türkçeleştirebilirsin.TElefondanda çok memnununm ayrıca istenilen her özellik var ve burada bahsedildiği gibi bir sorunlada karşılşmadım henüz.Sadece merakımdan WM6 yüklemek istiyorum ama onuda nasıl yapabilirim bilmiyorum hadi kolay gelsin inşallah yardımcı olmuşumdur.
  • Arkadaşlar bu ürünü nasıl türkçeleştirebiliriz lütfen yardımmmmmm
  • akadaşlar merhaba.... sanırım forum biraz ölmüş...

benim bu tel ile ilgili bikaç merak ettiğim konu var.

şu adan forumda bu teli kullanan var mı?

telefonun şu ana kadar ki genel performansı nedir (birçok yorum 100 üzerinden 75 vermiş)

yani takılma kitlenme... pi sornu ses sorun kamerada herhangi bi kalite sorunu (zaten çok bişi beklemiyorumda)

wi-fi de usb de gps de herhangi bi sorun?
    bir mekanik sorun var mı? yani cihazı almaya niyetliyim... i-mate smart flip (250 ytl) alacaktım ama bu cihaz aklımı çeldi?

ne dersiniz...?

özellikle cihazın sağını solunu ve kullanımda ekran durumunu gösteren fotoğraflar hoş olur....

şimdiden ilginize ve emeğinize teşekkürler...:
  • Bu telefonun sıfırını 150 TL'ye satabilirim.

4 yıllık hort. :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.