Şimdi Ara

BENQ SİEMENS CF61 KULLANICILARI BURAYA !! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
34.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu telefonla ugrasmayın..bu kadar yavas bır telefonu neden aldınızkı..geçmiş olsun :D soruların hepsi cevapsız.. pc ile baglantı değilde usb yığın bellek oalrak tanıtılabiliyor..
  • ölesine uğraşıyordum telim vaR ZATEN AMA GICIK OLDUM VE EN SONUNDA KALDIRIP ATTIM..
  • Merhaba arkadaşlar Ben size bu telefonla ilgili birşey soracaktım.Bu telefonda zoom yok sanırım bir türlü bulamadım bilenler yardımcı olursa sevinirim kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi militantasx -- 11 Mart 2009; 3:03:02 >
  • arkadaslar bu telefona sahip olupta telefonu bozulan aksesuarları elinde kalan birisi varmı kulaklığına talibim eğer varsa yada kulaklık satılan bir yer biliyorsanız yardımcı olabilirseniz cok sevinirim teşekkürler...
  • SELAM ARKADAŞLAR BEN CF-61 İMİ 1.5 YIL ÖNCE ALDIM.TELEFONUMUN ŞARJI 1 GÜNDE BİTİYOR VE TELEFON KENDİ KENDİNE KAPANIYOR.ARADA HAFIZA KARTINI OKUMUYOR.AMA TELEFONUN SESİ MUHTEŞEM KAMERASI DA ÖYLE .TELEFONUMU 1.5 YIL ÖNCE TANSAŞTAN 99 TL YE ALDIM. 12 AY TAKSİT. BİRDE BEN TELEFONA OYUNLAR BULDUM İSTEYENE SİTEYİ VEREBİLİRİM.TABİ BANA TEMA BULMANIZ ŞARTIYLA
  • ARKADAŞLAR BİRDE TELEFONU ŞARJ VE KAPANMA SORUNU YÜZÜNDEN 5 KEZ SERVİSE GÖNDERDİM AMA TAMİR ETTİK DİYEREK GERİ GÖNDERDİLER.TELEFONUN DEĞİŞME İMKANI YOKMU ,VARSA DA HANGİ TELEFONLA DEĞİŞTİRİYORLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.TELEFONLA UYUMLU PROGRAM BULAN VARSA BANA ULASIN BENDE DE OYUNLAR VAR.
  • Elime bu telefondan geçti arkadaşlar. Kardeşim 2. hattını iptal edince ben aldım ondan.

Sorunları :

1 - Pili şişmiş. Pil gerekiyor.

2 - Sorun mu bilmiyorum ama radyosu cidden rezalet, çekmiyor.

3 - Kapağını biraz sert kapatınca kapanabiliyor.

Fotograf çekip bastırdım, çok tatminkar. Hafıza kartı okuma sorunu yok. Genel olarak şık bir alet.
    Pil nereden bulabilirim?

Edit : Son mesaj 2010 da yazılmış.. Yeni fark ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 3 Eylül 2011; 20:29:55 >
  • Hort
  • Hört sıkıldığımda hala daha kullanırım bu teli :D
  • Takip
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.