Şimdi Ara

BENQ SİEMENS CF61 KULLANICILARI BURAYA !! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
34.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdal bey selam. Sanırım sizin durumunuzda ben varım şu anda. Siz Sx1 i hangi servise vermiştiniz, ne zaman. Bana kısaca bir tarihçesini yazar mısınız? Şu an benim durumum, S65 tamir edilemedi ve yeni tel verilecek. Önce E61 vereceğiz dediler. Ben itiraz edince, Cf61 veriyoruz dediler, ben buna da itiraz ettim. İtiraz sebebim, S65 ile arasında, dahili modem, video kayıt, e-mail Pop3 client desteği, instant messaging desteği vb eksikleri olması. Siz bu Cf61 i şu an kullanmaya devam ediyor musunuz?

quote:

Orjinalden alıntı: aerdalg

benım geldı cf 61 servısten ıyı yanı sx 1e gore bence arkadaslarrr

yanı sx1 yerıne sıfır kulaklıklı tam kutusunda verdıler
  • quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam

quote:

haklısın ama cok yavas bence mesaj yazarken gıcık oluyor rahat degıl.seri ve co konusanlar ıcın ıdeal degıl yatma telfonu.rayosuda cok basarısız

mesaj yazarken neden t9tr kullanmıyorsun...bence en basarılı t9 fonksiyonerliğine sahip.....cok ama cok hızlı ve tanıması kolay...

evet cok basarılı lakın yazınınt9 hafızasından cıkana kadar 1 sn gecıyo ve konusurken sesı acıp kapatıken 1 sn ye gecıyor. ve en buyuk salaklık handsfreee ıle ahıze sesı derecesı aynı yanı en yuskek ahızeden duymazken hoparlor acayım dersen cart cart ses cıkıyo..sonra sesı ındıreyım derken bı kaç sanıyede ses ınıyo .belki ben 1 gb kart koydum yvaslık bundan olabılır cıkarabılırım ..
    quote:

cihazı almakla kalmayıp satışa bile çıkarmışsınız.onu çözemedim ...

• Erdal Bey benim yukaridaki soruma da bir el ativerir misiniz?
    evet cok basarılı lakın yazınınt9 hafızasından cıkana kadar 1 sn gecıyo ve konusurken sesı acıp kapatıken 1 sn ye gecıyor. ve en buyuk salaklık handsfreee ıle ahıze sesı derecesı aynı yanı en yuskek ahızeden duymazken hoparlor acayım dersen cart cart ses cıkıyo..sonra sesı ındıreyım derken bı kaç sanıyede ses ınıyo .belki ben 1 gb kart koydum yvaslık bundan olabılır cıkarabılırım ..cihazı almakla kalmayıp satışa bile çıkarmışsınız.onu çözemedim ...
  • oncelıkle mp3 zil sesı yaptım sorun yok.. benım faturam yoku arakdasım o yzuden bunu verdıklerıne sukur ettım yoksa yanıyodu komple.bana ne gonderecegını soylmedıler o yuzden hala fatura ısıtyorlardı tarıh salladım ... bi an mesaj geldı ve kvk dan aldım.o zmanlar kvk antlasması bıle vardı.sonra kvk ılgılenmıyoruz kendı isıını kendın gor dedı ..10 ytl siemensı aramaya vermısımdır.telefonu kvkdan alırken bılmıyordum bıle arkadasıma telefonda hemen bak dedım internetten.sx1 gıbı ıdı ozellıklerı aldım.sonucata s65 de benım sx1 gıbı ayda 1 servıse gıdıyordu bu bıraz sagalamduruyor tıpı cok harıka.kamera berbat sımdılık.bozboz cıkarıyor.atarım fotografını beklersen.fw yapılması sart suan faturam da yok para ıle atarlar belkı.yanı sen oyle cok kullanıyosan nokıa al bence.hızlı pratık ozellıklere hıc sahıp degıl.vıdeo kayıt gosterme falan yok.sitelerde e maildestegı var dıyolar ama ben bılmedıgım ıcınbısey dıyemem. pili cok az gıdıyor sebebı ıkı taraflı lcd olması .mesajı kesınlıkle t9 dişi yazıyorumonuda soylıyım.yrıca teme dyuvar kagıdı falan asla bulamazsın.

ama forumda o zman takıb etmısıtım sızın telefonunuzdan ıyı bır telefonu olan arakdasa vermıslerdı ıtıraz etttı gerı gondedı ama senın telfonuna karsılıgı bu duruyor bence..faturanız varsa kesınlıkle ıtıraz edın hıc caymayın kabul etmeyın gerı gonderın ısrarala mıllete cf61 gondeıyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: twingonote

Erdal bey selam. Sanırım sizin durumunuzda ben varım şu anda. Siz Sx1 i hangi servise vermiştiniz, ne zaman. Bana kısaca bir tarihçesini yazar mısınız? Şu an benim durumum, S65 tamir edilemedi ve yeni tel verilecek. Önce E61 vereceğiz dediler. Ben itiraz edince, Cf61 veriyoruz dediler, ben buna da itiraz ettim. İtiraz sebebim, S65 ile arasında, dahili modem, video kayıt, e-mail Pop3 client desteği, instant messaging desteği vb eksikleri olması. Siz bu Cf61 i şu an kullanmaya devam ediyor musunuz?

quote:

• bluetotth ayrıca eskı tıp hızlı degıl acıp kapatmak 5 sn suruyor toplam 10 sn ye berbat ayrıca ıcınden 256 kart cıkmıyor kartı yok ..ilanı yanlış vermee ..ayrıca usttekı gunduz alltakı floresanla cekımısıtr.gun ıcnıde fena degıl yanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdalg -- 31 Ekim 2007; 17:40:02 >

• Selamlar,

Bende fatura var. Ben para iadesi istedim. Yarin, faksla yaptigim itiraza, gene faksla yazili olarak cevap vereceklermiş az önce görüştüm. Gayet iyi niyetli görünüyorlar ama sonuç ne olacak bakalım. Gaantim de bitmedi henüz. Elimde Teknosa faturam var. Ayrica da ayni sorundan dolayi 3 defa servise girip toplamda 100 gün civarı kullanım eksikliğine uğrattı beni.
    O arkadaşta S65 ten daha iyi hangi model vardı?
    T9 neden kullanamiyorsun, S65 te harika çalışıyordu keza T9.Bu Türkçe kelime tanımada mı sorun yaşıyor? Zamanla öğrenme özelliği yok mu eksik kelimeleri de? Bu biraz sağlam duruyor, tipi çok hariaka vb dediğin CF61 midir? Bozboz çıkarıyoer ne demek? Bir örnek foto yollarsan sevinirim elbet.Fw yi servis yapamiyor mu acaba? Senin fw versiyonu nedir acaba? Baktığımda görüyorum ki, sen geçtiğimiz günlerde bu işe epey kafa yormuşsun (http://forum.donanimhaber.com/m_18585832/mpage_1/key_//tm.htm#18585832). Ancak şu adresteki login şifrelerini çözemedim, o kadar zeki değilim sanırım :(:http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir= . Sen bulmus muydun?
    Pil ne kadar gidiyor mesela? Ekran parlaklığını, 2. ekranın ekran koruyucusunu vb ayarlayarak süreyi uzatmak mümkün olmuyor mu?
    E-mail destegi var diye ben de goruyorum sagda solda. Ama benq ile yaptigim telefon gorusmesinde, e-mail okuyucu yok demislerdi.Ayrica netten buldugum Cf61 kullanım kılavuzunda da e-mail ayarlarıyla ilgili bir bolum namevcut:ftp://212.61.143.132/mobile_phone/manuals/cf61/cf61_manuals_for_turkey_english_short.pdf
    Ayrıca theme için şunlar denenebilir bir ihtimal:http://www.getjar.com/software/Java/Siemens_120x160

O diğer arkadaş kimdi acaba, itiraz edince CF61 yerine başka bir alet mi gönderdiler?
    Ben tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum, yazılı tebligatlarını bir alayım da yarın bakalım.

quote:

oncelıkle mp3 zil sesı yaptım sorun yok.. benım faturam yoku arakdasım o yzuden bunu verdıklerıne sukur ettım yoksa yanıyodu komple.bana ne gonderecegını soylmedıler o yuzden hala fatura ısıtyorlardı tarıh salladım ... bi an mesaj geldı ve kvk dan aldım.o zmanlar kvk antlasması bıle vardı.sonra kvk ılgılenmıyoruz kendı isıını kendın gor dedı ..10 ytl siemensı aramaya vermısımdır.telefonu kvkdan alırken bılmıyordum bıle arkadasıma telefonda hemen bak dedım internetten.sx1 gıbı ıdı ozellıklerı aldım.sonucata s65 de benım sx1 gıbı ayda 1 servıse gıdıyordu bu bıraz sagalamduruyor tıpı cok harıka.kamera berbat sımdılık.bozboz cıkarıyor.atarım fotografını beklersen.fw yapılması sart suan faturam da yok para ıle atarlar belkı.yanı sen oyle cok kullanıyosan nokıa al bence.hızlı pratık ozellıklere hıc sahıp degıl.vıdeo kayıt gosterme falan yok.sitelerde e maildestegı var dıyolar ama ben bılmedıgım ıcınbısey dıyemem. pili cok az gıdıyor sebebı ıkı taraflı lcd olması .mesajı kesınlıkle t9 dişi yazıyorumonuda soylıyım.yrıca teme dyuvar kagıdı falan asla bulamazsın.

ama forumda o zman takıb etmısıtım sızın telefonunuzdan ıyı bır telefonu olan arakdasa vermıslerdı ıtıraz etttı gerı gondedı ama senın telfonuna karsılıgı bu duruyor bence..faturanız varsa kesınlıkle ıtıraz edın hıc caymayın kabul etmeyın gerı gonderın ısrarala mıllete cf61 gondeıyorlar.
    quote:

Erdal bey selam. Sanırım sizin durumunuzda ben varım şu anda. Siz Sx1 i hangi servise vermiştiniz, ne zaman. Bana kısaca bir tarihçesini yazar mısınız? Şu an benim durumum, S65 tamir edilemedi ve yeni tel verilecek. Önce E61 vereceğiz dediler. Ben itiraz edince, Cf61 veriyoruz dediler, ben buna da itiraz ettim. İtiraz sebebim, S65 ile arasında, dahili modem, video kayıt, e-mail Pop3 client desteği, instant messaging desteği vb eksikleri olması. Siz bu Cf61 i şu an kullanmaya devam ediyor musunuz?

quote:

• cevap verıyorum modeli el 71 mıydı neydıef mıyı yoksa hatıramıyorum
    t9 durmuna gore cumle bıle tanıyor masallahı var yalnız dusunuyo yavas cok yavas
    fotolara bakmıssındır umarım bekle koyucam dedım zaten
    ordan ınene dosyalrdan bısı olmuyor.yuklenen pek dosya yokbenq lar fw olmuyor dedıler ya.fw mı bılmıyorum orjınal işte.
    2-3 gun gıbı gıdıyo kullanınca.hemende dolmuyor 2-3 saaat.yanı berbat .pilin kapasıteı ıyımıs kı cıft lcd ekranı tasıyo masallah..
    pil koruma sıtemı var ama bu seferde gunduz ekranı goremıyorsun ekran parlakalıgı fena degıl..
    itiraz eden arkadası hatılyayamaycagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdalg -- 31 Ekim 2007; 18:21:23 >
  • Eywallah teşekkürler.

E-mail desteği için birşey söyleyemedin. Aslında, eğer gmail hesabın varsa, Cf61 telefonunun tarayıcısı ile şu adrese girip yazılımı çalıştırmayı dener misin?:http://www.gmail.com/app

Ayrıca hotmail ve msn den birinikullanıyorsan eğer, şu adrese girerek, yazılım indirmeye gerek kalmadan, Msn de login olmayı ve birileriyle yazışmayı da dener misin sana zahmet:http://mobile.msn.com

Bu durumda sen şu anda, telefonu Basari'dan nasil aldiysan, oşekilde kulanıyorsun, yani fw update yapamadın, serviste de denetmedin henüz?Ne tür düzelmeler oalbilirmiş acaba bunu yaptırınca??

Sana gelen kutudan neler çıktı tam olarak?

Diğer itirazatör arkadaş bunları okuyorsa eğer, "burdayım" desin :)

quote:

cevap verıyorum modeli el 71 mıydı neydıef mıyı yoksa hatıramıyorum
    t9 durmuna gore cumle bıle tanıyor masallahı var yalnız dusunuyo yavas cok yavas
    fotolara bakmıssındır umarım bekle koyucam dedım zaten
    ordan ınene dosyalrdan bısı olmuyor.yuklenen pek dosya yokbenq lar fw olmuyor dedıler ya.fw mı bılmıyorum orjınal işte.
    2-3 gun gıbı gıdıyo kullanınca.hemende dolmuyor 2-3 saaat.yanı berbat .pilin kapasıteı ıyımıs kı cıft lcd ekranı tasıyo masallah..
    pil koruma sıtemı var ama bu seferde gunduz ekranı goremıyorsun ekran parlakalıgı fena degıl..
    itiraz eden arkadası hatılyayamaycagım.

• kart dısında dedılernın aynısı cıktı.kusura bakma dedıklerını yapamam ınternetı kullanmıyorum elımın altında ınternet var zaten devamlı
  • KArt için dedikleri neydi 256 mb mi? Kart çıkmadı mı yani paketten?
    quote:

kart dısında dedılernın aynısı cıktı.kusura bakma dedıklerını yapamam ınternetı kullanmıyorum elımın altında ınternet var zaten devamlı
  • Peki acaba bunlari (2 üstteki mesajda yazılanlar) deneyen ya da deneyebilecek bir arkadaş var mıdır forumda Cf61 kullanıcısı?

Sana gelen kutudan neler çıktı tam olarak madde madde?

quote:

kart dısında dedılernın aynısı cıktı.kusura bakma dedıklerını yapamam ınternetı kullanmıyorum elımın altında ınternet var zaten devamlı
  • evet cıkmadı .diğer hepsi var radyolu kulaklık var .
    quote:

KArt için dedikleri neydi 256 mb mi? Kart çıkmadı mı yani paketten?
    quote:

• bir cevap daha bu telefonun kulaklıgı da berbat agzımın dıbınde bagırınca anca ses gıdıyor bılesınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdalg -- 5 Kasım 2007; 21:51:12 >
  • twingonote, dediğin şeyler için cf61'i hiç deneme bence. işlemcisi çok yavaş bu telefonun. java oyunlar bile açılmıyor doğru dürüst.
  • oyunları nasıl y ukledın dostum ve hangı sıte
  • ıcınden bu kumanda cıkmıyor haberınız olsun ustunde tusu olayan radyo cekımı berbat bı kulaklık cıkıyor haberınız olsun.kaara arastırma ıcın okuyan olursa almasın dıye.1 kişi bile benq almasa benım ıcın mutluluktur

• Selam ArkadaŞlar

Bende Siemens Cx 70 Vardi Arizalandi Servİse GÖtÜrdÜm Uzun Bİr BekleyİŞden Sonra Bana Benq-siemens Cf 61 Modelİnİ Verdİler BİrkaÇ GÜn Sonra Telefonum Kİlİtlenme .donma Ve Kendİkendİne AÇilip Kapanmaya BaŞladi Servİse GÖtÜrdÜm Garanatİ Doldu Bundan Sonra Kİ Yapilacak İŞlem Ler Ücretlİ Olacak Dedİler Bende Telefonu Birakmadim Neyapabİlİrİm Ne Olur Acİl Yardim Şİmdİden Herkese TeŞekkÜrler
  • kardeş aynen bendede ole olay oldu bendede sıemens cx 75 vardı 7 kere arıza yaptı 8 ıncıde hafıza kartı kapagını kırıp gonderdıler ve kenarına japon yapıştırıcı gıbı bıse dokmusler bende tuketıcı haklarına sıkayet ettım bı ton ugrastım yapmadıgım kalmadı en son bana cf 61 verdıler ıgrenc bı telefon yukarda bı dostumunda yazdıgı gıbı ıcınden cıkan kulaklık cekmıyor vede ıgrenc ustunde dugme bıle yok kulaklıktan ses cok az cıkıyor herkeste oylemı mı bılemem ama benımkı kılıtlenıyor donup kalıyor kamerası cok ıgrenc vıdeo cekımı yok varsada ben bulamadım şarjı da cok az gıdıyor yanı tam anlamıyla ıgrenc bı telefon bır kaç kardeşım telefonun cok guel oldugunu hızlı oldugunu solemıs ama bana gore tam bir berbat benım oncekıcx 75 daha ıyıdı 1 gb hafıza kartını kaldırıyodu buna bı taktım kafayı yedı siz siz olun takmayın ekrana acayıp ne udugu belırsız renkler geldı bılıyorum ben hıc begenmedım cok yavas hafızasının kucuk olması nedenı ıle mesajları bıle okuyamıyor cogu zaman mesaj gonderemıyorum gelen mesajlarıda sılemıyorum onemlı benım ıcınduyurulur

[saygılar kendınıze ıyı bakım ...

bunların derdde oynamak puhuhaha

• guzel ıfade etmısssın bu akdar smıley ıcınde okumak eglencelı oldu. oyun yuklemeyın bu telefona mesaj gonderemzsınız.haberınız olsun.yapabılıyorsanız elınızde fatura varsa istemeyın ıade edın servıste kabul etmeyın
  • CF61'de çalışan 29 adet java oyunu. Oyunları "jad" dosyalarıyla birlikte hafıza kartındaki java klasörüne kopyalayın eğer hafıza kartına yüklemezseniz telefonun hafızası dolar ve mesaj yazamazsınız güle güle oynayın.

Link:http://www.dosyaupload.net/download.php?file=242605

Link2:http://rapidshare.com/files/80109241/CF61_JAVA.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder_ors -- 30 Aralık 2007; 19:30:19 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.