Şimdi Ara

Benq EF71 Türkiye'de (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
0
Favori
41.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar taiwan sitesinden fw 36 yı indirdim nasıl yapmam gerekir kurayımmı isterseniz paylaşıma açayım bilen arkdaşlar kursunlar
  • hangi adresten...yada bi upload edermisin bakalım su acyip olan sey mi...bunda ki fw sanırım 1.26....1.36 gibi gitmesi lazım...yıldızkare300kareyes...
  • Evet ya fw güncellersek süper olucak.
  • *#300# yaptığımda

SW : 1.26
    LPV : 1.26 MPV : 1.26
    Model VC3

Yazıyor sanırım benim telin versiyonu 1.26 sizinkilerde ne yazıyor farklı olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juna1986 -- 26 Eylül 2007; 22:19:14 >
  • ses seviyesinin sony ericsonlardan fazla olduğu söylenemez, ama kalite ve 3d tartışılır
    telefonu estoreden almıştım, ayrıca kartı görmeme olayı sık oluyor, bazen görüyor, fm verici 5 mtde çok cızırtılı, araba teyplerinde daha kısa mesafeden alıyor, 1 mtyi geçtimi almıyor, gerçi şarjım dolu değildi,
    telefondan açıkçası memnun kalmadım, geri iade ettim, yerine s.ericson tarzı bir şeyler almayı düşünüyorum, umarım pişman olmam bu kez
  • quote:

Orjinalden alıntı: atakani

evet arkadaşlar link buhttp://www.benq.com.tw/products/mobile/?product=948&page=downloads&dtype=A

Bence bu linkdeki FW yi yüklemeyin telefon çinceye dönüşebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: juna1986

*#300# yaptığımda

SW : 1.26
    LPV : 1.26 MPV : 1.26
    Model VC3

Yazıyor sanırım benim telin versiyonu 1.26 sizinkilerde ne yazıyor farklı olan var mı

durum aynı....fark yok bence bu tel simdilik versiyon istemiyor....nedeni ni yeni bir topigde acacağım...
  • BenQ ya FW güncellemesi hakkında bir mail attım. EF71'e FW yüklenebilirmi Diye. ama gelen maildeki karakter bozukluğu yüzünden pek bişey anlamadım sanırım yakında FW güncellemesi yapabilcez.

Sayın Müşterimiz ,

Öncelikle ilgili konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız bildirimler, mükemmele en yakın servisi sağlama çabamızda bizlere yardımcı olmaktadır.

BenQ-Siemens Müşteri Destek Hizmetleri olarak, tarafımıza ilettiğiniz bilgilerin ilgili birimlerimize aktarıldığını belirtmek isteriz. Konu ile ilgili olarak BenQ-Siemens Müşteri Destek Hizmetleri'ne iç birimlerimiz tarafından iletilecek detayları bilginize sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

EF71 model telefonunuzda şu an itibariyle yazılım güncellemesi yapamadığınızı siz değerli müşterimiz ile paylaşmak istiyoruz.

İyi günlerdiler, bu ya da başka herhangi bir soru, sorun veya öneriniz hakkında destek alabilmek için çağrı merkezimiz ile telefon ya da e-posta yoluyla temasa geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

BenQ-Siemens ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

BenQ-Siemens cep telefonları hakkında, Siemens ve BenQ Mobil Telefon Çağrı Merkezine hafta içi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmakta olan profesyonel ekibimiz, siz değerli müşterimizin her türlü talebini güler yüzle karşılamak üzere çağrı ve mesajlarınızı beklemektedir.

Saygılarımızla,

BenQ and Siemens Mobile Customer Care

Tel : 0216 459 98 98

Faks : 0216 459 98 00

E-mail:www.benqmobile.com/contact

• bol traş yapmışlar herzamanki gibi, 5. satırda güncelleme yapılamdığından bahsetmiş
  • Arkadaşlar ben telefonun Kontras ve Parlaklığı 2. kademeye kadar düşürdüm ve şarzım 4 gün gidiyor şimdi. 1 gür kara geçebilirsiniz üstelik ekrandaki kaliteden pek bi şey kaybetmiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juna1986 -- 1 Ekim 2007; 20:14:50 >
  • benim ki sıfır da ve cok net; bişi kaybetmiyor...ayrıca turkceelde benq-siemens aylarına sahip dört adet tel mevcut bunlardan ef71 de işin içinde...bugun ayarları yaptırdım...ama ekranda duzgun bir sekilde sxg 75 ait olan msn rise prosu çalıştığı halde acılırken gene server stop mutop diyor...demek ayarlarda gene kelek yapılıyor biraz daha kurcalamak gerekecek yoksa pro kendini acıyor..mig 33 de acıyor...baskalrını da deneyeceğim.....
  • ef71 internet ayarları:ayarlar gercekten cok basit....

menü-servisler-NAP ayarları-seçenek-ekle-NAP adı-internet(ok)-APN-internet(ok) kaydet...... çık

menü-servisler-WAP servisi-WAP ayarları-seçenekler-profil ekle-profil adı (internet)-ana sayfa (boş)-IP adresi(boş)-port 9201-NAP-ilk nap-profildeki internet seçilecek................bitti.......telefonu açıp kapatmamız gerekiyor......

bu şekilde msnrise kullanılabilinecek.....telde calışmasında bir sorun yok bu durumu deneyebilecek arkadaslardan yardım talep ediyorum...işin tuhafı ben webe girmeye calıştıgımda konturde dusmemekte....

sxg75 MSNRİSE

bende ki tüm ayarlar bu..turkcell ile yaptıgım 25 dakialık görüşme sonucunda bunları ayarladık ve baya da sohbet ettik...ama tel web girmiyor..yani bu ayarlarla webdeki gibi google;yahoo;mynet;mig33;msnrise;gibi yerlere rahatçana girebiliniyor....ama benim telde bir sorun olmuş olmalı...nedeni ise donanımsal olarak tel içeriden web kaplı olabilir dedi....zira dun baska bir kişinin kini web bağlamış....zaden test edilmeden turkcell kendileri hiç bir telin ayarlarını verememektedirler..yani kızcagızın bana söylemesi ben-q teli bunlara teslimederek bu işlemi gerceklestirmişler....bende turkcell ana sayfasında dört adet benq gördüm bunlardan birisi de ef71 idi................daha sonrası daha bska programlarıda sunacağım baya ilerleme var telde...

kahve arkadasımızada seslenmek istiyorum..gercekten telde web girmeme olasılığını yasatabilecek donanımsal arıza mevcut olabilirmi acaba...

HERKESE KOLAY GELSİN...

• quote:

Orjinalden alıntı: join

quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam

quote:

Orjinalden alıntı: join

Tabi fark ettiğim bir şey olursa paylaşırım. Aklıma gelmişken estoreden almıştım hediye kartta sorun olduğu burada yazılmıştır. Hatta bir arkadaş başka kart alıp kullandı onda sorun çıkmamıştı. Ben de de sorun oldu. Batarya kapağını çıkarttım bataryayayı da çıkattım. hafıza kartının bir kaç milim geriye kaydığını fark ettim onu tırnağımla ileri ittim. sonra bataryayı takıp teli açtım. Artık o sorun olmadı ondan mıdır değil midir, sorun olacak mı olmayacak mı da bilmiyorum. Aklıma gelmişken yazdım.

hayırlı olsun teli aç kapa yada otomatik kapamaya bırak sabah otomatik acılsın bakalım ne olacak bende öyle olmuştu...

kolay gele...sxg mi özlüyorum yakın da yurt dısındayim st.peterburg...orada beyaz bulursam galiba affetmeyeceğim...

Evet malesef aç kapa yaptım birincisinde gördü ikinci kapa açta göremedi. Bir daha kapa aç yaptım yine görmedi. Burada Talyurt kingston dan 2 gb micro sd almıştı sorun yoktu demişti. Acaba talyurt o sorunla karşılaştınız mı yeni kartınz la? Sorun karttan ise 512 kingston ile değiştireyim yani.

2 GB Kingston takılı hiç sorun yok.
    Görmemesinin tek problemi sandisk ve diğer markalar.
    Uzak durun!
    Kingston dan şaşmayın...
    Ayrıca senin hediye kartın sandisk yani herkese bu böyle. Kingston ile değişimini talep edemezsin yani bence yapmazlar...
    Ben yolladım kartı hala cevap gelmedi o yüzden aldım kingston 2gb paşalar gibi kullanıyom.

• quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam
    bende ki tüm ayarlar bu..turkcell ile yaptıgım 25 dakialık görüşme sonucunda bunları ayarladık ve baya da sohbet ettik...ama tel web girmiyor..yani bu ayarlarla webdeki gibi google;yahoo;mynet;mig33;msnrise;gibi yerlere rahatçana girebiliniyor....ama benim telde bir sorun olmuş olmalı...nedeni ise donanımsal olarak tel içeriden web kaplı olabilir dedi....zira dun baska bir kişinin kini web bağlamış....zaden test edilmeden turkcell kendileri hiç bir telin ayarlarını verememektedirler..yani kızcagızın bana söylemesi ben-q teli bunlara teslimederek bu işlemi gerceklestirmişler....bende turkcell ana sayfasında dört adet benq gördüm bunlardan birisi de ef71 idi................daha sonrası daha bska programlarıda sunacağım baya ilerleme var telde...

kahve arkadasımızada seslenmek istiyorum..gercekten telde web girmeme olasılığını yasatabilecek donanımsal arıza mevcut olabilirmi acaba...

HERKESE KOLAY GELSİN...

donanımdan kaynaklı sorunlardan dolayı internete girememe sorunu tabi ki olabilir. ama sen zaten internete girebiliyorsun. yani telefonun içindeki gprs sistemi çalışıyor. sende donanımsal bir sorundan ziyade güvenlik engeli veya yazılımsal sorun da olabilir. çünkü donanım arızaları olma olasılıkları çok düşük oluyor. ayarlar altından güvenlik kısımlarını da bir kontrol et istersen engellemeler olabilir. öte yandan başka sim kart ile de denemekte fayda var. ama dediğin gibi telefonda da sorun olma olasılığı var.

• ilgin için tesekkur ederim...

kartta sorun olmayacağını bizat konusurken çek ettiler zaten ve wap profilini seçince ben wapa rahat giriyorum...internet profilini seçince sunucu yanıt vermiyor ile karsılasıyorum....bu demek oluyor ki baskasınında denemesi gerekiyor.zira ef71 baskasında da girmezse bu tel için htlm veya xhtlm desteği yok dememiz gerekecek....yada baskası denerde girerse benimde bahsedilen milyonda bir dediler zaten trcell ci o hata var demek olacak...
  • ya arkadaşlar oyun kurabilen varmı varsa paylaşırsa sevinirim
  • kaçtane istiyorsun...40-50 yeterli mi
  • vallah istediğin kadar ver worms olursa süper olur program olur harika
  • arkadaşlar, sayın ef71 kullanıcıları

şu beş mtden çekme olayı hikaye gibi geliyor, arabada radyonun dibine gelmedikten sonra tık yok, bir şeyleri yanlışmı yapıyorum yoksa benim teldeki fm vericidemi bir sorun var
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.