Şimdi Ara

BENIMDE BLURAY BOZULDU! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: leonmaycry

Evet haklısın 40 gb modeller dandik geldi banada.Blurayı hiç kopya dvd izlemedim arkadaşların da dedigi gibi usb den atıp divx film izliyordum bluray ile hiç işim olmuyordu genelde hep tekken,siren,pain,ratchet and clank gibi oyunları oynardım ama şansımıza dandik çıktı bluray bugün verdim teknosaya ne zaman gelirse artık.Aslında gönüllü ara veremiyordum ps3e zorunlu vermiş oldum adamı başından kaldırmıyor bu alet :) ilginize teşekkürler inş. saglam olrak gelirde kaldıgımız yerden uçuşa devam edriz

geçmiş olsun gelir 15 günde büyük ihtimal

• quote:

Orjinalden alıntı: seyhan06

quote:

Evet haklısın 40 gb modeller dandik geldi banada.Blurayı hiç kopya dvd izlemedim arkadaşların da dedigi gibi usb den atıp divx film izliyordum bluray ile hiç işim olmuyordu genelde hep tekken,siren,pain,ratchet and clank gibi oyunları oynardım ama şansımıza dandik çıktı bluray bugün verdim teknosaya ne zaman gelirse artık.Aslında gönüllü ara veremiyordum ps3e zorunlu vermiş oldum adamı başından kaldırmıyor bu alet :) ilginize teşekkürler inş. saglam olrak gelirde kaldıgımız yerden uçuşa devam edriz

bende de aynı sorun yüzünden teknosa servisine verdim 25 gün oldu hala bekliyorum. senin yolun uzun prosüdür müdür ne buktur 30 iş günü bekleyeceksin lazerin tamiri serviste yapılmıyor yenisi yurt dışından gelecek ve sana verilecek yada cek verilecek tercih senin sonucta 30 iş günü bekleyeceksin pazarlar hariç geri sayıma başla ama senin yerinde olsam açtırır lazeri değiştirirdim 90 ytl ve iki günlük işlem istanbulda yaşıyorsanda gözünün önünde 10 dakikada yapıyorlar dı sonuçta servisler bıktırmak ve garantiden soğutmak için yapıyorlar. bekle babam bekle yazık etmişsin garantiye vermekle

• Napalım verdik bi kere beklmek sorun deil saglam bi konsol versinler de bi dahaki sefere yaptırrız sanki bu sorun hiç bitmicek gibi geliyor neyse hayırlısı olsun.. tekrar ilginize teşekkürler arkadaşlar.
  • X360 3k sorunu artık nerdeyse yaşanmıyor yenı falcon boardlarla ama PS3 blu-ray sorunu ileryene zamanlarda bircok PS3 kullanıcısın başını agrıtarack gibi geçmiş olsun dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikolojiksilah007

quote:

Orjinalden alıntı: seyhan06

quote:

bende de aynı sorun yüzünden teknosa servisine verdim 25 gün oldu hala bekliyorum. senin yolun uzun prosüdür müdür ne buktur 30 iş günü bekleyeceksin lazerin tamiri serviste yapılmıyor yenisi yurt dışından gelecek ve sana verilecek yada cek verilecek tercih senin sonucta 30 iş günü bekleyeceksin pazarlar hariç geri sayıma başla ama senin yerinde olsam açtırır lazeri değiştirirdim 90 ytl ve iki günlük işlem istanbulda yaşıyorsanda gözünün önünde 10 dakikada yapıyorlar dı sonuçta servisler bıktırmak ve garantiden soğutmak için yapıyorlar. bekle babam bekle yazık etmişsin garantiye vermekle

böyle yaptıracaksan ne diye garantili konsol aldınki. sen aldığın yere vermekle en iyisini yapmışsın

• quote:

Orjinalden alıntı: CoolMnaiaC

X360 3k sorunu artık nerdeyse yaşanmıyor yenı falcon boardlarla ama PS3 blu-ray sorunu ileryene zamanlarda bircok PS3 kullanıcısın başını agrıtarack gibi geçmiş olsun dostum

peki
  • Bu Konudada PS3 Blu-Ray ROM'a Blu-Ray'den Başka Birşey Koymayacağımızı Anladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 10 Eylül 2008; 4:29:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: atakanki

arkadaşım garantisiz yaptıracaksan istanbuldaysan khalkedona git.bakırkoy'de.100 ytl nin altına yaptırırsın.oldukça güvenilirdir.1 saat sürmez işin. bu da tel'i.05364805503

arkadaşlar benimde optik çıkışta sorun var bu yukarıda telefonu bulunan arkadaşı tanıyorum fakat optik çıkışla ilgilenmediğini söyledi bana acil yardım lütfen
  • benim de blu ray bozuldu update yaptım test ettim calışıyordu kapatım 1-2 ay sonra actım lazer hiç cd okumuyo tak tuk tak tuk yapıyo neden acaba sisce....LG 550 MODEL...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.