Şimdi Ara

benim xbox da hakkın rahmetıne kavustu sandım ama kavusmamıs :D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım xbox360 da suan 3 verdı makıneyı alalı daha 4 ay olmadı oyun felan aynayamıyorum bunun tamırını yaptırabılırmıyım yoksa yenı arcade olanlardanmı alayım cok moralım bozuldu yaa ne guzel tam gta 4 gıdyordum yarılamıstım oyunu ms sana koca bı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kawanosh -- 14 Mayıs 2008; 0:56:48 >

• Bu 360'daki GTA4'lerde bi sorun mu var acaba? Bi cok GTA4 oynayicisi 3 kirmizi gordugunu yazmisti bi konuda.

Peki bahsi gecen GTA4 kopya mi yoksa orjinal miydi?

Ve son olarak gecmis olsun..
  • Buyrun buradan yakın.

Falcon muydu??

4 ay oldu dediğine göre?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goyus -- 13 Mayıs 2008; 0:59:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

arkadaslar benım xbox360 da suan 3 verdı makıneyı alalı daha 4 ay olmadı oyun felan aynayamıyorum bunun tamırını yaptırabılırmıyım yoksa yenı arcade olanlardanmı alayım cok moralım bozuldu yaa ne guzel tam gta 4 gıdyordum yarılamıstım oyunu ms sana koca bı

GTA oynamamak icin bi suru neden . Ne yazıkki sorun var X360 larda ... 1-2 kisi sans olurda 10 + kisilerdedemi sans ? Cok sanssizmissin 4 ayda X360 bozulmus . Arcade alabilirsin, en sorunsuz paketler su an Falcon islemciye sahip .
  • yataymı kullandın ?
  • 2006/12 üretimli Konsolum 1 yıldır çatır çatır oynuyorum şuanda herhangibişeyi yok çok şükür. Bu konsolun bi hayat süresi yok maalesef ne zaman gideceği hiç belli olmuyo. Çok geçmiş olsun kardeşim, günah 4 ay için 500ytl. senin ben biiiiiip biiiiiip biiiiiiiip MS
  • Hem 4 ay önce alıyorsun hemde gidip eski board olanın dan alıyorsun pes valllahi! Arcade ya da Elite versiyon alsaydın bunlar olmazdı. Kusura bakma ama 3K ışık vermesi senin hatan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Hem 4 ay önce alıyorsun hemde gidip eski board olanın dan alıyorsun pes valllahi! Arcade ya da Elite versiyon alsaydın bunlar olmazdı. Kusura bakma ama 3K ışık vermesi senin hatan.

arkadaşın makina belkide arcade pack'tir kendisi modelini açıklamamış;
    eğer öyleyse o damı kullanıcı hatası valla @Pinky_Demon seni bizim ülkedeki garanti servisinde çalışan adamlara benzettim onlarda sürekli "yok kardeşim sen bozmuşsun kullanıcı hatası hadi evine" derler.
  • gecmiş olsun

bu gta da tam konsol katili cıktı MS la ortakmı yaptılar oyunu nedir.
  • geçmış olsun valla bakalım bızı ne zaman vuracak bu 3k benımkı bayagıdır goturuo, ıcıne ama alırken ek sogutma taktırmıstım zamanında gazlı sogutmamı ne endemden bı de cıhazın o yesıl yerı acık bende cok havadar bır konsol yanı ısınma derdı yok gıbı gorunuyor,tam gecekondu usulu ama çatır çatır çalışıyo o ayrı,gtada texture gecıkmesı falan yok
  • Valla bu son 3K haberlerinden sonra konsolu ''besmele''yle açmaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guru_Meditation -- 13 Mayıs 2008; 10:48:31 >
  • GTA IV oynarken benim kullandığım 2006 yılı üretimli premium pack konsolumda bozuldu atik elektronik sağolsun tamir etti ve 1 haftadır günde en az 2 en fazla 4 saat GTA IV oynamaya devam ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RED LORD CHE

quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Hem 4 ay önce alıyorsun hemde gidip eski board olanın dan alıyorsun pes valllahi! Arcade ya da Elite versiyon alsaydın bunlar olmazdı. Kusura bakma ama 3K ışık vermesi senin hatan.

arkadaşın makina belkide arcade pack'tir kendisi modelini açıklamamış;
    eğer öyleyse o damı kullanıcı hatası valla @Pinky_Demon seni bizim ülkedeki garanti servisinde çalışan adamlara benzettim onlarda sürekli "yok kardeşim sen bozmuşsun kullanıcı hatası hadi evine" derler.

Esasında dikkatli okuyunca arcade makinası olmadığı belli."ne yapmalıyım arcade olanlardan mı alsam" diyor.Ki bu laf da bence elinde arcade makine olmadığını gösterir. Ama eski model almış olsa bile bu kendi hatası değil daha doğrusu alet yasal olarak gelmediği için herkez kaçak kuçak bulup alıyor ve nebir kurumsal muhatap var nede garanti veya servis. Biz garantiyiz diyen yerel satıcılarda senden aldığını başkasına kakalıyorlar ta tutarsa diye veya eski makinaları tamir edip yeni diye satıyorlar böyle konuşuyorum çünki bire bir başıma geldiği için biliyorum şu an 3. xbox ımı kullanıyorum.

Hata kimsede arkadaşımızın ki şanşsızlık, geçmiş olsun kafanızın rahat olması için kutusu açılmamış orjinal makine alın kullanın vede yeni board lu makinaları tercih edin Pink demon arkadaşımızın da kabaca demek istediği bu sanırım.

• arkadaslar yorumlarınız ıcın saolun pinky haklısın makınem eskı borda olanlardan 2007 uretım ama arkadasımın dukkanından aldım elıte yada arcade alcaktım elınde yoktu sıparısı verdım 20 gun sonra gelcek dedı bende bu permınum mudur ne bunu aldım ıste bıde sogutucu fan aldım 1 sene gotursun yeter dedım gordugunuz gıbı goturmedı 4 ay felan oldu alalı cokda oynamıyorum yaa salı gunlerı calısmıyorum en fazla oynadıgım o gunler 7 saattır dıger gunler 2 saatı gecmez sansızın onde gıdenıyım anlıycagınız nese saglık olsun bunu temır ettırebılırsem ettırcem yoksa yenı arcade alırım 3 kırmısız bol oyunlu gunler size

• kawanosh tamir ettirin ve gittiği yere kadar kullanın derim.
  • geceden berı kapalı olan cıhazımı sımdı actım calısıyo ama bazı oyunlarda ekranda cızgıler olusuyo ama 3 kırmızı yanmıyo ve takılmalar felanda yok sasırdım kaldım cıhaz duzeldı heralde yada son dakıklarını yasıyo anlamadım gıttı yav aksam calısmayan makına sımdı duzelmıs
  • ben olsam fazla kurcalamadan atik ya da fatih'e götürürüm. iyice bozulmasın alet..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

geceden berı kapalı olan cıhazımı sımdı actım calısıyo ama bazı oyunlarda ekranda cızgıler olusuyo ama 3 kırmızı yanmıyo ve takılmalar felanda yok sasırdım kaldım cıhaz duzeldı heralde yada son dakıklarını yasıyo anlamadım gıttı yav aksam calısmayan makına sımdı duzelmıs

Benimde ilk seferinde calısdı makine bekledıkten sonra..Biraz zaman gecınce tekrardan donmaya başladı ve 3k verdi en sonunda tekrardan..
  • suan gta oynuyorum hıc bı sorun yok cızgıler felanda duzeldı ılk aldıgım gun kı gıbı calısıyo cıhaz valla bugun ızınlı gunum oynamadan duramam bugun ıdare etsın yarın gotururum artık gereken yerlere
  • Benimde ilginç bir sorunum var..Oyun oynarken yada dashboardda dururken makina 10 dk.içinde resetleniyor...
    Sonra acıldıgında power tuşunun içindeki o amblem şeklindeki ışık devamlı yanıp sönüyor...Hani dvd cıkar tusuna bastıgınızda yanıp sönerya işte aynen öyle...
    Sonra makina açılıyor dashboard karşımıza geliyor..Ama dvd çıkartma tusuna bastığımızd dvd yuvası açılmıyor ve hatta içinde oyun varsa unplayadable disc hatası veriyor...
    Bu sırada hala o bahsettiğim ışık yanıp sönüyor...Belli bir müddet sonra düzeliyor,kendine geliyor ama son günlerde sıksık bu olmaya başladı

Not:Bu hata atikte yeni FW attırdıktan sonra oldu,acaba bununla bir ilgisi olabilirmi,daha önce böyle birleş olmuyordu,Fw'si yeniden atılsa çözüm olabilirmi???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.