Şimdi Ara

Benim projem (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
9
Favori
75.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaGaga73

yeni fotolar ne zaman gelicek hocam?

yeni kasam yolda geldiginde yeni moduma basliyacagim :) bu haftaya olur gibime geliyor.
  • hocam ne yapmışsın sen yav

baştan sona sıkılmadan okudum gerçekden verdiğin paraya deymiş yeni fotoları bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3rCHiN

hocam ne yapmışsın sen yav

baştan sona sıkılmadan okudum gerçekden verdiğin paraya deymiş yeni fotoları bekliyoruz

Tsk ederim :).

Bu daha birsey degil bu ilk modum yeni yapacagim mod agziniz acik takip edeceksiniz :).
  • adamda para var huzur var güzel olmuş
  • Birşeyi itiraf etmeliyim ki böyle birşey yapacak olsam bırak bu kadar çalışmayı beceriyi sadece o resimleri foruma update etmeye üşenirdim vazgeçerdim

Pek anlamam ama arkadaşın çok çok çok emek verdiği apaçık ortada.

Apple üreticileri seni görmesinler tasarım hakkında yakanı bırakmazlar
  • apple teknik servisinde çalışan birisi olarak ve kasa mod. u ile uğraşan bir insan olarak söylüyorum.. tasarımlık bir şey yok ortada sonuçta hazır corsair d800 kasası.. appleın macpro larına imac yada macbook larına bir mod yapsa tamam eyvallah ama bence apple dan önce görecek birileri varsa sıvı soğurma için bileşen üreten firmalar görmeli
  • bu arada yeni kasam geldi :) simdiki yaptigim mod bitsin benim kendi moduma basliyacagim.

Benim projem

Benim projem

Benim projem

• quote:

Orijinalden alıntı: weast60

apple teknik servisinde çalışan birisi olarak ve kasa mod. u ile uğraşan bir insan olarak söylüyorum.. tasarımlık bir şey yok ortada sonuçta hazır corsair d800 kasası.. appleın macpro larına imac yada macbook larına bir mod yapsa tamam eyvallah ama bence apple dan önce görecek birileri varsa sıvı soğurma için bileşen üreten firmalar görmeli

Bi ara apple g5 kasa açmıştım iç tasarımı oldukta karışıktı o yuzden benzetme olarak söyledim sadece.Ama haklı olabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985
     Benim projem

Fişini ters takmışsın

Şaka bir yana hayırlı olsun şimdiden başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: borma61

quote:

Orijinalden alıntı: weast60

apple teknik servisinde çalışan birisi olarak ve kasa mod. u ile uğraşan bir insan olarak söylüyorum.. tasarımlık bir şey yok ortada sonuçta hazır corsair d800 kasası.. appleın macpro larına imac yada macbook larına bir mod yapsa tamam eyvallah ama bence apple dan önce görecek birileri varsa sıvı soğurma için bileşen üreten firmalar görmeli

Bi ara apple g5 kasa açmıştım iç tasarımı oldukta karışıktı o yuzden benzetme olarak söyledim sadece.Ama haklı olabilirsin

sadece stock hali karışık.. anakartı falan sökünce bir şey kalmıyor.. yarın sabah foto çekerim 2 3 model G5 ve macpro var dükkanda.. fotolardan sonra ne söylemek istediğimi daha net bir şekilde anlayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Merhaba,

Güzel işçilik,özenli&detaylı çalışma (ki şeytan hakikaten detaylarda gizlidir) çok güzel oluyor emeğinize sağlık

bunun için geldim
  • cool project bro.
  • quote:

bunun için geldim

quote:

cool project bro.

tsk ederim arkadaslar
  • ilgi çekici daha iyilerini yapmanı bekliyorum.
    Takip edicem :) Tasarım konusunda da farklı şeyler yapacağını düşünmekteyim, artık iyi tecrube ettin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Benim projem

Fişini ters takmışsın

Şaka bir yana hayırlı olsun şimdiden başarılar

hocam su lıanlıden artık vaz gec :D

• quote:

bu kasayi secmemin sebebi hemi alumunium olmasi bide 2 tane 480 radlarimi icine yerlestirmekte zorluk cektirmez :).
  • quote:

quote:

bu kasayi secmemin sebebi hemi alumunium olmasi bide 2 tane 480 radlarimi icine yerlestirmekte zorluk cektirmez :).

hocam senın modların genellıkle sıyah tonlarında allah askına sanat eserıgıbı bır kasa cıkarda bakalım artık delı gıbı para harcıyorsun dhde 800 d mod var mesela bak harıka bır mod oda sıyah oyle bırsey yapsan

• quote:

Orijinalden alıntı: kudretozbay

quote:

quote:

hocam senın modların genellıkle sıyah tonlarında allah askına sanat eserıgıbı bır kasa cıkarda bakalım artık delı gıbı para harcıyorsun dhde 800 d mod var mesela bak harıka bır mod oda sıyah oyle bırsey yapsan

heheh merak etmeyin bu modum cok guzel ve yaratici olacak :). gene siyah olacak ama sade yapmiyacagimm bu kez :).

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kudretozbay

quote:

quote:

heheh merak etmeyin bu modum cok guzel ve yaratici olacak :). gene siyah olacak ama sade yapmiyacagimm bu kez :).

Hocam aslında fanları renkli boyarsan çok güzel olur bence.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.