Şimdi Ara

Benim projem (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
75.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kalınlığı görünce ve fiyatı düşününce tahta mantıklı geldi ama karton olunca gözümden düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: weast60

kalınlığı görünce ve fiyatı düşününce tahta mantıklı geldi ama karton olunca gözümden düştü

Hehehe demi tahta olsa bu paraya deyerdi lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

kalınlığı görünce ve fiyatı düşününce tahta mantıklı geldi ama karton olunca gözümden düştü

tahta değil elbet ancak o kadar para verince insan kaliteli koleksiyonluk bir kutu bekler, ben beklerdim en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

quote:

quote:

tahta değil elbet ancak o kadar para verince insan kaliteli koleksiyonluk bir kutu bekler, ben beklerdim en azından.

kutu gayet kaliteli gorunuyor benim gozumde vallaha, salam sizin anliyacaginiz yada okadar para yatirdim diye benim icin mi oyle gorunuyor wuhahahahahahaha

• Reis bunu nereye takcaksın onu söylemedim dizüstüne mi ? modun ne biraz bilgi verir misin yeni bir konu açmalısın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmirCans

Reis bunu nereye takcaksın onu söylemedim dizüstüne mi ? modun ne biraz bilgi verir misin yeni bir konu açmalısın bence

yok ustad normal bilgisayar icin kulanacagim. yeni modum kasam geldiginde basliyacagim ve bunun icin tabiki yeni konu acacagim.
  • abi modun performans bakimindan kendini asmis ama bundan sonraki modunda biraz estetige onem verirsen cok daha iyi olur estetik bence bir kasada daha onemli tabi bu benim dusuncem ellerine saglik
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretozbay

abi modun performans bakimindan kendini asmis ama bundan sonraki modunda biraz estetige onem verirsen cok daha iyi olur estetik bence bir kasada daha onemli tabi bu benim dusuncem ellerine saglik

Bu benim ilk modumdu :) baya bir tercube kazandim ondan ikinci modum daha iyi olacaktir bundan emin ola bilirsin :)
  • öncelikle çok güzel bir iş çıkarmışsınız baya bi inceledim modunuzu ama düşünüyorum tamamen performans amaçlı yapmışsınız görünüş olarak pek iyi değil forumda yapılan harika modlar var ama performansı sizinki kadar olamaz baya bi para harcamışsınız hobidir bazı arakdaşlar demiş yok parayı fakire fukaraya dağıt falan gerçekten hobidir mod işi bende bayadır uğraşıyorum resımlerıde atıcam malzemelerim gelsın bu arada neden dell monitöru tercih ediyosunuz çok cins duıruyorda neyse hocam allah kaza bela vermesın birde bana site önerebilirsminiz kasa içi led sağlam kasa fanları aldığınız malzemeler ile ilgili ? türkiyede olur yabancı olur farketmez firebal varda orasıda bildiğin kazıkcı

• Takip ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLasper

öncelikle çok güzel bir iş çıkarmışsınız baya bi inceledim modunuzu ama düşünüyorum tamamen performans amaçlı yapmışsınız görünüş olarak pek iyi değil forumda yapılan harika modlar var ama performansı sizinki kadar olamaz baya bi para harcamışsınız hobidir bazı arakdaşlar demiş yok parayı fakire fukaraya dağıt falan gerçekten hobidir mod işi bende bayadır uğraşıyorum resımlerıde atıcam malzemelerim gelsın bu arada neden dell monitöru tercih ediyosunuz çok cins duıruyorda neyse hocam allah kaza bela vermesın birde bana site önerebilirsminiz kasa içi led sağlam kasa fanları aldığınız malzemeler ile ilgili ? türkiyede olur yabancı olur farketmez firebal varda orasıda bildiğin kazıkcı

aynen ben hayatımda bu kadar kazık bır sıte gormedım arkadas evkurun sanal versıyonu

• quote:

bu arada neden dell monitöru tercih ediyosunuz çok cins duıruyorda

bence sen bu monitorlarin ozeliklerini veya reviewlarini okumadin dunyada onde gelen monitorlar bunlar ustad :). H-ips paneli var, 2560x1440 :).
  • quote:

quote:

bence sen bu monitorlarin ozeliklerini veya reviewlarini okumadin dunyada onde gelen monitorlar bunlar ustad :). H-ips paneli var, 2560x1440 :).

özelliklerine lafım yok tabiki görünüşleri cins üstad bu arada parçaları hangi siteden temın ettniz ?
  • quote:

quote:

quote:

özelliklerine lafım yok tabiki görünüşleri cins üstad bu arada parçaları hangi siteden temın ettniz ?

tek bir siteden almadim ustad degisik sitelerden ulkelerden aldim. almanya, ingiltere, amerika uluslar arasi calisiyorum ben lol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

birşey sormak istiyorum işlemci nasıl -23 dereceye düşebiliyor.
    Fanlar o kadar soğutamaz ki

TEC peltier kulaniyorum.

Peltierle ilgili biraz daha resim ve açıklama eklerseniz çok sevinirim, çalışmanız çok güzel gidiyo elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

quote:

TEC peltier kulaniyorum.

Peltierle ilgili biraz daha resim ve açıklama eklerseniz çok sevinirim, çalışmanız çok güzel gidiyo elinize sağlık.

ne bilmek istiyorsun peltier hakinda ? ve nasil bir fotolar istiyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

TEC peltier kulaniyorum.

Mesela nasıl yerleştirdin, alt yüz ve üst yüzün sıcaklık oranları nedir mesela ?
    Atıyorum soğuk yüz 10C iken arka plaka kaç C.Arka plakayı soğutmakta güçlük çekiyomusun ?
    Nem yapıyormu ?Yapıyosa neyle engelliyosun ?
    Bu konularda beni aydınlatırsan çok memnun olurum şimdiden sağol.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TEC peltier kulaniyorum.

Mesela nasıl yerleştirdin, alt yüz ve üst yüzün sıcaklık oranları nedir mesela ?
    Atıyorum soğuk yüz 10C iken arka plaka kaç C.Arka plakayı soğutmakta güçlük çekiyomusun ?

Tam olarak sicakligi peltierden olcmedim, ama sogutmak icin iyi bir radiyator lazim kulandigim tec 300W isi yapiyor bunu ustune islemcinin sicakligi var TDP 130W tabiki bunu OC yaptiginda bu rahat 250 W cikar yani toplam. 250W+300W = 550W.
    bunun icin en azindan 360 rad lazim.

nem tabiki olur bunu onlemek icin armaflex kulaniyorum isolasyon icin fotoda goruyorsun siyah olanlar ana kartin ustdunde.
    ve socketin icine yag gibi bir isolasyon kulaniyorum ve bide plastic spray kulaniyorum ana kartin uzerine :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TEC peltier kulaniyorum.

Tam olarak sicakligi peltierden olcmedim, ama sogutmak icin iyi bir radiyator lazim kulandigim tec 300W isi yapiyor bunu ustune islemcinin sicakligi var TDP 130W tabiki bunu OC yaptiginda bu rahat 250 W cikar yani toplam. 250W+300W = 550W.
    bunun icin en azindan 360 rad lazim.

nem tabiki olur bunu onlemek icin armaflex kulaniyorum isolasyon icin fotoda goruyorsun siyah olanlar ana kartin ustdunde.
    ve socketin icine yag gibi bir isolasyon kulaniyorum ve bide plastic spray kulaniyorum ana kartin uzerine :)

Çok ince işçiliğin var tebrik ederim.

• Güzel çalışma.
    Nice work.
    Xwaş xebat.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.