Şimdi Ara

benim pc gercekten sorunlu ne olursunuz bı yol gosterın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BENİM PC SUREKLI HATA RAPORU GONDERIYOR BİLGİSAYARI ILK ACTIGIMDA BİLGİSAYAR BUYUK TEHLIKE ATLATTI DIYOR HATA RAPORU VERIYOR INTERNETE GIRIYORUM KITLENIYOR HATA VERIYOR EXPOLORER EXE HATA RAPORU VERIYOR HERSEYDE HATA RAPORU VERIYOR SINIR OLDUM KRİZ GEÇİRCEM BURDA

• bu sorununun biçok nedeni olabilir.. en basitinden sürekli hata weriyosa aklıma ramlerinin arızalı olabileceği geliyor.. bunu ancak deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsin.. 2 parça ram modülünün warsa birini tak we ööle açmayı dene sonra aynı işlemi diğeriyle yap. bi dene bakalım eğer sorun dewam ediyosa ramlerden kaynaklanan bir problem değil diyebiliriz..Şu an için ilk aklıma gelen ram..
  • Bileşenlerin driverlarındada sıkıntı olabilir öncelikle ekran kartınınkini kont. et derim ben donanım ekle kaldırda gözüküyorsa ordan kaldır driverı olmadı, son yüklediğin programları düşün sıkıntılı olabileceğine ihtimal verdiğin.. onları sil dene bu işler deneme yanılmaya dayalı guesss in de dediği gibi...
  • Bilgisayarına virüs spy vs gibi tehlikeli yazılımlar girmiş olabilir.Sisteminizi taratmayı deneyin.
  • bende biara öle problemler cıkıyodu delirdim bastım formatı tekrar herşeyini kurdum 3aydan beri format bile atmayı denemedim hata bile vermedi
  • Donanım bileşenlerinin arayüzlerinde bir sorun olsaydı bilgisayarın çalışması mümkün olmazdı..
    İşletim sisteminde sorun yaşıyosun diyebilirim rahatlıkla..
    Bence baştan bir işletim sistemi kur bilmiyosan VMware ile deneyebilirsin çok kolay..
    Donanımda sorun olamaz hata raporu verebilir işletim sistemi kurarken bazı dosyaları tanıtmayı pas geçmiş olabilirsin ikide bir rahatsız ediyor seni..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.