Şimdi Ara

_____________BENİ TAKİP ET___________ZOTAC GTX 295___________:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat: 175 tl .. Pazarlık,takas yok. Önce havale sonra kargo kabul edilir. Pazar akşam 8e kadar geçerli.
    Normalde 'Aysat' arkadaşımız alıcaktı , yüksek çözünürlüklerde bellek yetmezliği olduğu için vazgeçti.Kendisine emeğinden ötürü teşekkür ederim. . Isınma-ses problemli giderilmiştir. Kart sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıntılar aşağıda yazmaktadır. Ben de fiyatı cüz-i miktar geri çekiyorum. İlanı da son kez yeniliyorum. Kart şu anda yolda, gelince almak isteyene göndericem ancak p.tesiyi bulabilir..
    Not:
    Kargo dahil yaptım. Uzaktan alıcılar için bu külfeti de ben karşılıyorum.Fiyatta bi değişiklik bulunmamaktadır.

Kartımız forumdışına satılmıştır...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 16 Haziran 2013; 4:00:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bugüne kadar dh de gördüğüm en dürüst en doğru en tarafsız en matrak ilan. Tebrik ederim sizi. hayırlı satışlar.
  • ee doğruları yazmış, kimse kovamaz artık

yok "hocam çok ısınır" o diyemez artık..

çift PCB mi? Tek PCB mi? alıcı için açıklayıcı olur...
  • ptt kapıda ödemeli olurmu ?
  • zamanında 900tş gibiydi
  • büyük ihtimal çift pcbdir.
  • Değerli yarumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Bi arkadaşımız kapıda ödemeli olur mu demiş ne için gerekli tam anlamadım ama imkanım yok.Zaten kargo dahil göndericem. Güven sağlamaksa amaç yeterince alışverişim olduğunu düşünüyorum.
    Kart zannedersem tek pcb. Tek pcb ile çift pcb arasındaki farkı tam bilmiyorum ama internetten baktığım kadarıyla çift pcb olanlar yandan soğutmalı benimkinin soğutması ortada. Ayrıca kartın sesli çalıştığını söylemiştim ancak pek de sesli değilmiş.
    İşlemci soğutucusundan geliyomuş o ses. Foto ekliyorum;

Masaüstü sıcaklık değeri;
    Battlefield 3;
    1920x1080 High detail aldığı fps ( full screen de iken ne hikmetse ekran görüntüsü alamadım ancak oyun içi tam ekran oynandığında 50-60 fps arası almakta- ultra ayarlar eklenicek)
    Oyun içi sıcaklık değeri 90C buluyor..
    Tam ekran görüntü alamadığım için bu şekilde screen shot aldım. Tam ekran oynarken 25-35 fps arası almaktadır. Çözünürlük 1920x1080, ayarlar ultra..Fraps olmadan 1kaç fps artabilir.

Bir de ilan güncelleme nasıl yapılıyordu unutmuşum biri bana pmden yazarsa sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 23 Mayıs 2013; 1:58:30 >

• İlan tamamen açıktır. Güncel. Mümkün olursa yeni testler eklenecek..

• kartı alırsam sıcaklıkları 20-25 derece civarında düşürebilirim ama karar vermem lazım :)
  • güzel kart fiyatta bence oldukca iyi. yeterli power sup var ise ihtiyacı olanlar kaçırmasın . bir ara çok aradım bu karttan bulamadım
  • Sıcaklıkları kasanın kapağı açık olarak ölçtüm. Havalandırması iyi olan bir kasada 4-5 C düşer diye tahmin ediyorum. Zaten baktığım kadarıyla normalde de bu kartlar 80c nin üzerinde seyrediyomuş normal yük altındaki sıcaklığı bu yani.
    Bir de dandik bi kart olsa açıp fanını macunlayabilirdim ancak açmaya cesaret edemedim yanlış bişey yapmayım diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: 575m

Sıcaklıkları kasanın kapağı açık olarak ölçtüm. Havalandırması iyi olan bir kasada 4-5 C düşer diye tahmin ediyorum. Zaten baktığım kadarıyla normalde de bu kartlar 80c nin üzerinde seyrediyomuş normal yük altındaki sıcaklığı bu yani.
    Bir de dandik bi kart olsa açıp fanını macunlayabilirdim ancak açmaya cesaret edemedim yanlış bişey yapmayım diye.

sıcaklıklar tek pcb 295lere göre yüksek hocam. yük altındaki sıcaklığı, boştaki sıcaklığına kadar çekerdim ama çift gpulu kartlarla aram iyi değil :) bi ara almayı düşündüm ama vazgeçtim sonra
  • Gpular arasında farklılık var normalmi bilmiyorum. Bir tanesi cidden ısınıyor diğeri 6-7 c daha serin kalıyor.
    Serin olana bakınca bana normal gibi geldi. sonuçta çift gpu ancak böylesi bir karta daha evvel sahip olmadığımdan yine de normal olup olmadığından emin değilim. 1-2 test daha yapmayı düşünüyorum bakalım fark olcakmı.. Bu arada gpu-z dan bakıyorum sanki çift pcb gibi gösteriyor çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 24 Mayıs 2013; 0:59:02 >

• performanslı bi termal macun sürdükten sonra sıcaklıklar düşecektir. gpu-z çift gpuyu gösteriyor tek pcb ya da çift pcb hakkında bilgi vermiyor
  • Ben şuradan yola çıktım.Burada 2 tane gpu sıcaklığı ve ayrıca 2 de pcb sıcaklığı verilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 575m -- 24 Mayıs 2013; 1:30:40 >

• onlar sadece sensör yani gpu 1 in yakınlarında bir yere pcb sıcaklığını ölçen bi prob vardır bi de gpu 2 nin yakınlarında pcb yi ölçen sensör vardır. sonuçta tek pcb ama iki farklı sensör iki farklı yerde gpulardan biri genelde daha sıcak olur ama sizin kartın güzel bi macuna ihtiyacı var.ciddi düşüş sağlanır sıcaklıkta
  • En sonunda açıcam kartı elimde kalcak :d Bulabilirsem bi termal macun atarım. Hem de pcb'yi görmüş oluruz. Şanzımanı dağıtmasak bari

• Evet ben de öyle tahmin ettim. Gpu-ların bulunduğu kısımdaki pcbyi ölçüyor zannedersem..

• quote:

Orijinalden alıntı: 575m

En sonunda açıcam kartı elimde kalcak :d Bulabilirsem bi termal macun atarım. Hem de pcb'yi görmüş oluruz. Şanzımanı dağıtmasak bari

daha önce termal macun değişimi yaptınız mı ekran kartında ? ya da soğutucuyu söküp sorunsuz taktınız mı ?
  • Eski bir kart vardı x1600lü bişeyler onda yapmıştım termal macun sürmüştüm hatta fanın içini açıp yağladıydım bi de ne uğraştıydım ya..
    Aslında meraklıyımdır ama pek de tecrübeli değilim. Alete bakıyorum kompleks bişey beni 'mühendis'e ver diyor seni veremem ellere dedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.