Şimdi Ara

Beni Özlediniz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dostlar. Geçen senenin sezon başlangıcında, 2011'de açtığım ve senelerdir devam ettirdiğim Roma konusunu devredip, futboldan elimi eteğimi çekmiştim. Hem heyecanım kaybolmuş, hemde doğduğum topraklardan mütevellit, başka ülkenin takımını tutmak kişisel olarak saçma gelmeye başlamıştı. Bu yüzden 7-8 senedir taraftarı olduğum takıma ara vermiştim diyelim. Bu süre zarfında sadece Roma'yı değil, futbolu da genel olarak bıraktım. Fenerbahçe'yi de takip etmiyordum yani. Ama geçen gece düşündüm ve birden bire dönme kararı aldım. Netice de Roma formam hala duruyor.

Arada Roma konusuna göz atardım ve bazı arkadaşların gittiğime üzüldüğünü gördüm. Bölüm tarafından hatırlanmak, sayılmak hoşuma gitti. Bende konuyu tekrar O Rei arkadaşımızdan konumuzu devralıp, sahalara geri döndüm. Dediğim gibi; Bu sene Roma'yı takip etmedim. Ama skorlardan, neler olduğundan az çok haberim var. Başta İtalyan takımlarına gönül vermiş arkadaşlarım olmak üzere, herkese tekrardan selamlar. Roma başlığımız, tekrar muassır futbol seviyesine yükselecek. Juventuslu bionconera, Interli LVG ile tekrardan atışmak için sabırsızlanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Futbola nasıl ara verdin hocam bu büyük bir başarı. Tekrar hosgeldin, ben de lazio taraftariyim italyada memnun oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

Futbola nasıl ara verdin hocam bu büyük bir başarı. Tekrar hosgeldin, ben de lazio taraftariyim italyada memnun oldum.

Hoşbulduk hocam. Laziolular da arkadaşımızdır ama size ayrılan sınırı geçmeyin yoksa mevzu çıkar Bende tanıştığıma memnun oldum

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    "Hem heyecanım kaybolmuş, hemde doğduğum topraklardan mütevellit, başka ülkenin takımını tutmak kişisel olarak saçma gelmeye başlamıştı."

Kendi topraklarının takımını tutunca noluyor ki hocam? Camiasını aptal yerine koyan, futbolu bilmeyen "futbolcuların", yönetmeyi bilmeyen yöneticilerin olduğu bir futbol düzenini takip edeceğine dünyanın öbür ucundaki ülkelerin takımını tut ve takip et daha iyi. Emin ol hayatımıza daha çok şey katar. Bu düşünceden dönmene sevindim. Forza Roma diye bağır hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 7 Mart 2018; 17:31:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbolu takip etmeyi bırakmak büyük başarı cidden. Hoş geldin tekrar hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Futbolu takip etmeyi bırakmak büyük başarı cidden. Hoş geldin tekrar hocam.

Hocam ben her zaman şunun farkında oldum. Ben futbolu değil, Roma'yı seviyorum. Roma'yı bıraktım bırakalı 90dk maç izlemedim. Dün bi PSG-Real maçına baktım o kadar. Sahada Roma forması görmeyince sarmıyor oyun

@offside FORZA ROMA SEMPRE ULAN!

• hoşgeldin

daje roma

• özlemedik

• GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Seni seven kimse yok diye kıskanma potur

• Beni niye etiketlemedin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roma'nın has evladına selam olsun. #YNWA

-Daniel Agger

• Bende gizliden juveliyim tekrar hoşgeldin tanıştığımıza sevindim

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Seni seven kimse yok diye kıskanma potur

• giden gitmiştir gittiği gün şaka bi yana hoşgeldin kardeş as roma ulann hkhjggkfgfn

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Beni niye etiketlemedin ?

Ayıpsın

• Sizi tanımıyorum ama eskiden Dünyadan Futbol bölümünde bayağı görürdüm.

Cengiz için döndünüz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Sizi tanımıyorum ama eskiden Dünyadan Futbol bölümünde bayağı görürdüm.

Cengiz için döndünüz değil mi?

Roma'yı takip etmeyi özlediğim için döndüm

• Türkiye'de takımdaş İtalya'da ezeli rakip :))

• beni nick olarak tanımayacağına eminim, fakat uzun yıllar sosyal medyadan takipleştik. adın oğuz’du sanırım... bir senelik erasmus maceramda lech poznan ve roma’nın maçlarına gitme fırsatım oldu ve roma’nın tribünlerinden çokça etkilendim. o günden beri formam ve atkım odamda asılı durur. fırsat buldukça izliyorum maçları.

• Knk askerdeyim 30 mayısa kadar sabret geliyor belan :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.