Şimdi Ara

Benden bir mod :) İLK MODUM ::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 19:51:04 >

• Kasayı boyadın mı yoksa folyo mu kapladın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SergenKurt -- 18 Haziran 2008; 10:13:08 >
  • Boyadım.Parlak siyah
  • floppy ide kapatsaydın güzel olurdu

kaplama gibi olmuş bende kapmalama zannettim.başarılı çalışma olacak gibi devam
  • Flopy'yi kaplamamamın nedeni oraya lcd koyacam.Sonra güzelce kapatacam kenarları..Önü diyorsanız ön kaplama hatta fan deliklerinin üstü ''kırışık'' gözüküyor.Oraya bilerek kırışık hava verdim.Ama resimde baya bir kötü çıkmış kasa.En kısa sürede daha net fotoğrafını koyacam.
    Bu arada Kasanın üstü ve yan kapağa plexi takmak için kestim.Yarın plexiyide alacam.Önerleriniz varsa ...
  • Devamını bekliyorum.
  • Bugün ledli fan alacam.Öne takmak için..Mavi bilgisayara uğrayayım.
  • valla resimde kırışıklık pek hoş durmamış oraya güzel parlak siyah boya atsan daha güzel olur
  • İLK hali daha güzel
  • halledecem orayı tamam ama şunu söyliyim yakından gerçekten güzel görünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hondaa_civic

İLK hali daha güzel

şaka yapıyon demi
  • dostum neden üsteki fan deliğinin etrafını iyice zımparalamadın ? çok kötü gözüküyor.
  • arkadaşım dedim ya oraya kırışık efekti verdim diye off ya - tamam çıkarıyorum orayı
  • devam arkadaşım emeğe saygı
  • saol kardeşim
  • kırışıklık efekti vermeseydin keşke
  • Hocam o kırışıklık efektini hazır vermişsin eğer o yarık kısımları parlak kırmızıya boyarsan belki hafif alev efekti gibi olur daha güzel olur.Ayrıca parlak boyayı güzel atmışsın tebrikler
  • Gerçekten bu kasayı bu hale sokman süper olmuş,daha da güzel olacak devamını bekliyoruz.
  • Bende ksamın fotosunu çekip yollayacağım,bu konuda tecrübem çok az,bana yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 18 Haziran 2008; 22:38:12 >
  • İlk önce her türlü yorumlar için çok teşekkürler.

@.Heracles. her türlü yardımı yapabilrim.
    @ Davidoffmath dediğini dikkate alacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.