Şimdi Ara

@@@BENDE SU SOGUTMAMI BİTİRDİM SONUNDA@@@VGA BLOK VE BİRKAÇ GEĞİŞİKLİK yeni resimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
5.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: ttwrx

32" var hacu sen merak etme film izlerken onu takıom
  • Hocam Gerkeçten Güzel olmuş her eşy derli toplu cididne sen nasıl bu kdar derli toplu yapabild

Ayrıca Kutlrım
  • bu arada bence bir vga blogu taksanda iyi olur
  • Çok güzel hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebulgur

bu arada bence bir vga blogu taksanda iyi olur

çok teşekkür ederim nerde bulsam hemen takacam ama yok işte zalmanın gwb3 hariç başka iyi vga blok yok şuan piyasada

volkan_gs @ sana da teşekkürler sagol
  • quote:

Orjinalden alıntı: met.in

göreyim öleyim
    quote:

seni mi kırcam hacu koyarız akşama bi foto

• herşey iyi güzelde bu sisteme tek blok az yaw en iyisi ekran kartını istersen chipsetide araya katıver çok şahane olur....
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: ^^AHMET^^

herşey iyi güzelde bu sisteme tek blok az yaw en iyisi ekran kartını istersen chipsetide araya katıver çok şahane olur....
  • ABİ KAFAMA UYGUN BLOK BULSAM ALCAM DA YOK BEA
  • quote:

quote:

çok teşekkür ederim nerde bulsam hemen takacam ama yok işte zalmanın gwb3 hariç başka iyi vga blok yok şuan piyasada

www.editorunsecimi.com
    www.vegateknomarket.com
    www.fireabal.net
    yaw vadrı daha unuttum

buraldan bualblirsini yada
    aykun_szr@hotmail.com

arkadaşımız yapyor oandan yaptırtabilrsini

• Güzel çalışma olmuş.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: peyamsalehi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: peyamsalehi

el yapımı rekorlar nasıl oluyor, resminı yollarsan iyi olur.
    su haznesini cok buyuk yapmışsın. su dengeye oturduktan sonra hic bir getirisi yok o kadar buyuk haznenenin. ama bir kac saatlik kulanımlar icin su baslangıcta soguk olucandan faydası olur ama dedim gibi bir kac saat sonra su sıcaklıgı dengelenicek ve buyuk olması hic bir ise yeramıcaktır.
    radyator ve blok cok guzel.
    hayırlı olsun gule gule kullan.

omseku@ teşekkür ederim.

su haznesi olmuşken büyük olsun istedim
    dikkat ettiysen şu anda radyatörün üstünde fan yok bu şekilde bile default hızlarda işlemci sıcaklıgı 32 derece 3 saat sonra en çok 40 derece oluyor.
    seninde söyledigin gibi, zaten sadece akşamları birkaç saat kullanmaya vaktim oluyor nerde öle boş vakit bu devirde Bide radyatöre 3 tane 120 lik istedigim sessiz fanları takınca tam süper olucak rekorları çok yakın bir arkadaşım yaptı alt kısmı uzun oldugu için kestik ve radyatöre uygun hale getirdik.

360 lık radyatore gore degerler kotu tabi fan kullanmadın icin. 32 derecedeyse calısmasının sebebi ilk basta suyun soguk olması. su dengeye oturdugunda 40 olmus soylediin gibi yanı su kapının buyuk olmasının hic bir artısı yok ilk bir kac saat dısında. zaten sende bu sekilde kulanıyorsun.
    bendedeki prescot 3000@3750 yi bosta 35 derece yuk altında 46 derecede tutuyor radyatorum (sanayi tibi dandik 13*13). senin radyatore fanları takınca 24 saat acık kalsa bile bence bosta 32 dereceyi gecmez yani 8 derecelik bir fark yaratır. yuktede 40 gecmez.
    tabi bunlar benim tahmınım.

gene soyliim cok guzel parcalar. heleki bendeki dandık parcalarla kıyaslarsam.

sen sıcaklık degerlerini ne ile ölçüyorsun

Hardware sensors monitor
    ve
    speedfan
    tabi oda sıcaklıgı 25+-3 derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 18 Nisan 2007; 21:19:11 >

• quote:

quote:

quote:

www.editorunsecimi.com
    www.vegateknomarket.com
    www.fireabal.net
    www.evrenshop.com
    yaw vadrı daha unuttum

buraldan bualblirsini yada
    aykun_szr@hotmail.com

arkadaşımız yapyor oandan yaptırtabilrsini

• Çok güzel olmuş
  • eline saglık güzel olmus benzer bir sogutmada ben yapmıstım 1 sene önce eski kasam (stacker) ile 1 ss koyayım

@@@BENDE SU SOGUTMAMI BİTİRDİM SONUNDA@@@VGA BLOK VE BİRKAÇ GEĞİŞİKLİK yeni resimler

@@@BENDE SU SOGUTMAMI BİTİRDİM SONUNDA@@@VGA BLOK VE BİRKAÇ GEĞİŞİKLİK yeni resimler

feel1 modluyorum ve su sogumta sırası onda artık bu arada rekorlar cok hoşuma gitti nerde yaptırabiliriz böyle rekor istedigimiz ölçülerde tt blok var elimde plexysı kırıldı blokların kalvuzunu bulamıyorum takamıyorum bende bir rekor yaptırsamda ist de nerde yaptırılır böyle bir şey

• Buda benim modifiye

http://img108.imageshack.us/my.php?image=so287utma1152x864864x64aj4.jpg
    http://img63.imageshack.us/my.php?image=sessistemi760x570bu9.gif

kasanın içi buz gibi 30 derece
    soğutmam nasıl yorumlarınızı bekliyorum
    isteyen olursa pazarlık yaparız ekran kartının altındaki ve kuzey köprüsündeki fanları satmak istiyorum fanlar el emeği göz nuru arkadaşlar tamamen kendi çalışmam fiyatlar 100ytlden başlıyo bilginize

ya imageshack ten upload ettiğimiz resim için çıkan linklerden hangisini koycaz kendi açılıyo ya hani sizinkiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g4zm4n14 -- 24 Nisan 2007; 22:25:59 >

• Güzel çalışma eline sağlık Benim en çok hoşuma giden öndeki su haznesi oldu,uv ışık ile onu desteklersen baya güzel bir görünüm kazandırrı sana
  • owbilo

r@

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: met.in

göreyim öleyim
    quote:

senin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttwrx -- 26 Nisan 2007; 23:58:07 >

• yeni resimler vga blok eklendi + fanlarım ve fan cont . geldi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.