Şimdi Ara

Ben böyle zeki telekom görmedim!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun adsl iptal ettirmek için telekoma gittim malum kablonet geçişi nedeniyle, gittiğimde gördümkü millet akın akın telekoma akıyo hayırdır dedim girdim içeri telekom 40 gün 40 gece ismi iğrenç kendisi berbat bir kampanya yapmış. Millet abonelik ücreti yok 2 ay beleş diye 24 ay sozleşme imzalıyor. Milleti ole bağlıyoki eğer çıkarsan 2 aylık ücreti ve abonelik ücretini peşin alıyor. Sınırsız abonelerde olanağı olanlar kablonete geçiyor portlar boşalıyor telekom bunu yeni abonelere pazarlıyor. Maliyet sıfır, aboneliğimi iptal ettirene kadar da çok uğraştım abonelik 1 dakkada iptali 30 dakkada, anlıycanız sınırsıza bi indirim gelmez, çünkü adamlar paso kotalı satıyo, milletimizde anlamıyor gidiyo alıyo adam bilmiyo bile okumuyoki 24 ay abone olacağını. 1 yıl sonra adam ayrılmak isteyecek sırf bundan ayrılamayacak, telekom korkmasa 24 ay sözleşme imzalatmaz. Ah saf milletim ahhhhhh

• Ah ki ne ah!
  • sözleşmede mevcut okumadan imzayı atıyoruz sırf o yüzden 1 yıllık abone oldum
  • bende öle aldım ama çıkmayı düşünmüyodum ve 2 aydada zaten 2 senelik download yaptım
  • ahhh kii ne ahhh
  • vahh vahhh
  • sınırsıza indirim yapmazsa herkes kabloya gecer zaten kablodan ucuz yapmak zorundalar mecburen. indirim yapmayacaklar diye birşey soz konusu olamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: vkgz

sınırsıza indirim yapmazsa herkes kabloya gecer zaten kablodan ucuz yapmak zorundalar mecburen. indirim yapmayacaklar diye birşey soz konusu olamaz

Çok beklersin desem ?

"Meeeeee" abi ötesimi var ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuthLess_SLayer

quote:

sınırsıza indirim yapmazsa herkes kabloya gecer zaten kablodan ucuz yapmak zorundalar mecburen. indirim yapmayacaklar diye birşey soz konusu olamaz

Çok beklersin desem ?

+1
  • quote:

quote:

Çok beklersin desem ?

• quote:

quote:

Çok beklersin desem ?

+1
  • walla burdan ttneti uyarıyom sınırsız 256 ucuzlattın ucuzlattın yoksa tanıdıgım herkesi kablo nete geçirecem

• quote:

Orjinalden alıntı: evrens

Millet abonelik ücreti yok 2 ay beleş diye 24 ay sozleşme imzalıyor.

Buna "Ben böyle zeki telekom görmedim" yerine "Ben böyle aptal millet görmedim"
    demek daha uygun olur...

Milletimiz bir türlü uyanamadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBase -- 22 Şubat 2007; 12:16:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.