Şimdi Ara

ben böyle saçma bir ehliyet sınavı görmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • direksdiyonu kazanamadım diye söylemiyorum neymiş lastik çizgiye tam oturacakmış vs vs saçmalığın daniskası.standart acemi olmayan bir şöför getirin kurs hocası hariç 2 hamlede bakalım oraya o şekilde park edebilecek mi?
    ayrıca ben 1 sınavdan kaldım diyelim 2 sınava girmek istemeyip kendimi geliştirmek istiyorum sürekli pratik yapabilmem için 2 ay süreye ihtiyacım var
    neymiş:
    efendim ben onumuzdeki direkdiyon sınavına girmezsem hakkım yanıyormuş!!1var mı böyle bir saçmalık yaa her b.ku düzenleyeceklerine ilk önce bunu düzenlesinler.

• Hocam parka yeterince çalışmamış olabilirsiniz, herşey kurs süresinse harika gitmiş olabilir sınavda işler yolunda gitmemiştir bunlar olağan şeyler. Çok takılmayın, sistemi sorgularsanız içinden çıkamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTK YGLort

Hocam parka yeterince çalışmamış olabilirsiniz, herşey kurs süresinse harika gitmiş olabilir sınavda işler yolunda gitmemiştir bunlar olağan şeyler. Çok takılmayın, sistemi sorgularsanız içinden çıkamazsınız.

üstadım ilk olarak hatayı kendinde arayanlardanım.doğru söylüyorsun sınav çok iyi idi ve 2 parkur kalmıştı duba arası park ve l park çizginin üstüne ortalamadı diye bıraktılar beni komisyon iyidi ama dışarıda müfettiş varmış.
    mühim olan bu değil yapılan saçmalıklar.100 sene bunlar yoktu da ne oldu?park esnasında birinin arabasına sürtmeyi vs düşünmesinler!!!ölümlü kazayı nasıl önlerim onu düşünsünler bu bir park olayı ve en fazla ya hafif dışarda kalırsın yada diğer arabanın tamponuna istemeden sürtersin en fazla bu olur olayı bu kadar abartmaya gerek var mı?giderken sinyale baksınlar,hız limiti aşılıyor mu baksınlar,dönerken etrafına bakıyor mu baksınlar ama saçma bir park olayı için insanların gururuyla oynamasınlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

quote:

Orijinalden alıntı: TTK YGLort

Hocam parka yeterince çalışmamış olabilirsiniz, herşey kurs süresinse harika gitmiş olabilir sınavda işler yolunda gitmemiştir bunlar olağan şeyler. Çok takılmayın, sistemi sorgularsanız içinden çıkamazsınız.

üstadım ilk olarak hatayı kendinde arayanlardanım.doğru söylüyorsun sınav çok iyi idi ve 2 parkur kalmıştı duba arası park ve l park çizginin üstüne ortalamadı diye bıraktılar beni komisyon iyidi ama dışarıda müfettiş varmış.
    mühim olan bu değil yapılan saçmalıklar.100 sene bunlar yoktu da ne oldu?park esnasında birinin arabasına sürtmeyi vs düşünmesinler!!!ölümlü kazayı nasıl önlerim onu düşünsünler bu bir park olayı ve en fazla ya hafif dışarda kalırsın yada diğer arabanın tamponuna istemeden sürtersin en fazla bu olur olayı bu kadar abartmaya gerek var mı?giderken sinyale baksınlar,hız limiti aşılıyor mu baksınlar,dönerken etrafına bakıyor mu baksınlar ama saçma bir park olayı için insanların gururuyla oynamasınlar!

Bizim sistemimizde kötüyü düzeltmek diye birşey malesef söz konusu değil. Kötüyü nasıl daha kötü hale getiririz kıvamında uygulamalar söz konusu olduğu için yönetime başka kafada biri gelmediği sürece sistem böyle devam edecek malesef. Takılmayın, vardır bir hayır diyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.