Şimdi Ara

BEN ALİ'YİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu sezon bitecekti zaten
  • 1 2 bölüm kaldı, bugünkü bölüm iyiydi ama
  • diğerlerine göre fena değildi...
  • Söylemesini gelecek haftaya sarkıtıcaklar sanmıştım bir an. Pat diye söyledi, o da kurtuldu biz de.
  • Çoğu kritik nokta açıklandı bu bölümde. Çok güzel bölümdü.
  • kaç yıldır bu anı bekliyorduk çok şükür söyledi de hepimiz kurtulduk, bu akşam gerçekten güzel bölümdü
  • bu bölüm iğreçti.hiç bi şey yoktu
  • süper bölümdü
  • hangi ali, yoksa mehmet ali mi
  • ulur mu hocam neyin nasıl planlandığını anlattı adamlar, hem ben ALİ'YİM DEDİ DAHA NASIL OLACAK!
  • çok güzeldi ya bu bölüm ağlaysım geldi
    bukurtlar vadiside biterse ne b.k yiycez valla
    zamanda geçmez k.vadisi olmadan
  • aman ha fazla bu konu hakkında konuşmayın ve yorum yapmayın yoksa hemen topic'i kiltlerler. şaka bir yana dizi yapımcıları bir çok fan siteyi kapatmış durumda kurtlar vadisi için bi fan sitesi açmak isterseniz artık nufüs kağıdığınızdan vergi kimlik numarasına kadar araştırıpta ta onay veriyorlar. inanmayanlar baksın dizinin internet sitesine...
  • ya şarkıyı nerden bulacaz birisi link verse bari. link yasal olur kanımca çünkü piyasada satılan bi albüm yok
  • hangi şarkıyı?
  • İYİ BÖLÜMDÜ GERÇEKTEN. EFE YOKYOK ALİ YOK YOK POLAT ALEMDAR YAKINDA BİTER. HADE HAYIRLISI.
  • Mewluthum seninle aynı fiklirdeyim, bende inanamıyorum inan
  • bende haydarım haydi VOLTRAN ı oluşturalım

şaka bir yana anne karnım çok acıktı dedi ben koptum ağladım gene gözlerim doldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruiser67c -- 8 Aralık 2005, 23:43:06 >
  • bu sezonki en iyi bölümlerden biriydi
    gerçi sona geldik ama, dizi yeni hvaya girebildi
  • barut kokusunu özledim bea :D ağlamaklı dizi seyretmek istesem emrah ın falan oynadığı dizileri izlerim allam ya :))
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.