Şimdi Ara

Ben açığa geçip kendimi pcye vermemden dolayı mı delirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • okula gitmiyorum açığa geçtim öğretmenler yok yani ders felan da yok hayatın akışını bilmiyorum arkadaşım yok yalnızım o yüzden mi anlamsız hareketler yapıyorum? başkalarının anlamlı hareketler yaptığı söylenemezde geriye gidiyoruz resmen beyler çürüyorummm ? .. yaşım 18

• Bende liseyi açıktan okudum 5 sene boyunca evden nadiren dışarı çıktım sana olacakları söyleyeyim

sosyal fobi/depresyon gelişmesi muhtemel bunlar başta olmak üzere diğer hastalıklarada yakalanabilirsin. Kelimeleri unutursun, odaklanmakta, cümle kurmakta zorluk çekersin, depresyon karakterine bürünür tekrar sosyalleşmek, mutlu olmak zor gelir.

Yaşıtların hayatı, insanları, işlerin pratikte nasıl yürüdüğünü öğrenir sen 8 yaşındaki çocuk gibi kalırsın. Sonra hayatı farklı bir açıyla görmeye başlarsın tüm adaletsizlikler, acılar, absürdlük, bencillik gözüne çok batar belki şansın tutar battığın gibi çıkarsın belki intihar edip kurtulursun belkide keder içinde ölürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 14 Ağustos 2017; 6:27:53 >
  • Bi şey kaybetmiyorsun, dışarı da kaos var, başka da bi halt yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delirdiğin filan yok

İnsanlar topluma uymayan her türlü hareketi "delilik" olarak adlandırır

Ben alıştım siz de alışmaya bakın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babana söyle,ufak tefek bile olsa,bir işe gir.Hem eve katkın olur,hem de ruh sağlığın bozulmaz.Hayatın normal akışında seyreder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben açığa geçip kendimi pcye vermemden dolayı mı delirdim
  • Liseyi açıktan okumak pişmanlıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseden mezun olalı 6 yıl geçti hala hocalarımla görüşüp konuşmaktayım. Hayata yön veren nadir insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    tamam da benim demek istediğim hayata devam etmiyorum yani dersleri lisede olan dersleri hiç görmedim açık lise sınavlarına da girmedim çok kez pcye veriyorum kendimi boş boş zamanım geçiyor
  • Jouska J kullanıcısına yanıt
    kardeş ben lise 1 de ayrıldım bilmiyorum yani okulun belki önemi yoktur yazılımcı olurum site yapıyorum zaten belki de futbolcu olurum antremanları bıraktım şu an felan ama yorucuydu yani demek istediğim her insan farklı kimisi rahat bir şekilde devam eder ama ben hiç gündelik hayatta lisedeki derslerin konularını felan dinlemedim açıktanda sınavlara girmedim çoğu kez çalışmıyorum da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.