Şimdi Ara

Belki şurada küçük bi yardım vardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuna bi bakar mısınız. Sm-t350 9,6 inç değil benim bildiğim 8 olması lazım bi de resim de Tab e yazıyor. Tabletten anlayan biri fikir verirse sevinirim
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-8-inç-dört-çekirdekli-1-2-ghz-1-5-gb-16-gb-android-5-0-tablet-pc-sm-t350nzwatur-outlet-3000053.html?rbtc=cim%7Cops%7C%7C%7Cp%7C%7C#yorumlar-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki de yoktur

İlanın başlığı, resmi ve içeriği birbirini tutmuyor çünkü. Zaten tek ürün, o da outlet. Her şeyi birbirine karıştırmışlar.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Sakat mı diyosunuz yani

• Kandela_ kullanıcısına yanıt
    Yok, sakat demiyorum. Ürün büyük ihtimal 8". Ürünün teşhir ama kutusunun ve kendisinin sağlam ve çiziksiz olduğunu belirtmişler ilanda. Ayrıca garanti süresi 1 yıldır diyor teşhir olduğu için.
    Almayı düşünüyorsan önce ilan sayfasının tamamının görüntüsünü kaydedip sipariş verebilirsin. Geldiğinde de kutu açılışını, cihazı videoya çekersen, İlanda söylenenlerin tersi çıkarsa yani çizikli filan ise iade edersin. Büyük resimlerde temiz ve alımlı görünüyor.

Ben Samsung'un buçuklu ram olayını sevmediğim için bu güne kadar bulaşmadım.
    Sağolun hocam ilgilendiğiniz için. Tablet tavsiyeniz varsa alırım. Çok şart değil ders için iyi olur Google drive + pdf dosyaları falan kullanıyorum daha çok. Samsunga alışığım. Babamlarda Tab a sm-t550 var 9,6inç. Satışı yok sanırım. 8 inç çok farkeder mi bilmiyorum evde hesaplıcam bi ara 500 lira civarı falan bakıyorum. Belki 600 duruma göre

Rica ederim, şu aşamada aslında ben de tablet arıyorum seyahatlerde kullanmak için, önceliğim Windows işletim sistemi.
    Çünkü daha önce Acer marka tablet aldım, android ama bana lazım olan program bu tablette çalışmadı ve çocuğa verdim.

Sonradan Acer tabletin fotoğraf çekme yeteneği şaşırtmıştı ama.
    Hangi programı kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruyu değiştirdim. 500 lira civarı tablet önerisi verebilecek var mı. Samsung öncelikli. Ve en düşük 8 inch ekran. Araştırıyorum da baktıkça daha fazla kafam karışıyor. Pek bilgim yok tablet hakkında

Şifre programıydı. Android versiyonu olmasına rağmen Acer tablette program donuyordu.

Ben de aramaya devam ediyorum, Casper VIA S10 konusunu inceledim, ekrandan şikayet edenler vardı gene karar veremedim.
  • Tablet alıcam da buraya sorayım yeni konu açmıyım dedim. Şu linktekini almayı düşündüm. Nasıldır sizce olumsuz bi tarafı var mı. Yani alma der misiniz. Bu 8 inç T350. 9.6 inç t550 kullandım o bana yetiyor da artıyor. Bu da onun küçüğü gibi bazı özellikleri düşük galiba . 2-3 gün içinde alıcam fikir verebilir misiniz

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-a-t350-16gb-8-0-tablet-p-BD601593-B

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.