Şimdi Ara

Bel duzlesmesi veya skalyoz yaşayan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bel ağrısı ve bacak ağrısından doktora gitim mr çekildi 1 ay sonra sonuclar çıktı ve hafif Lomber lordoz duzlesmistir yazıyodu doktor onemli birsey yok kemik hafif duzlesmis dedi ilac egzersiz falan gecmesi başka hastaneye gittim röntgen çekildi skalyoz var dedi bel duzlesmesi ve skalyozu yaşayan var mı bir kac soru sorsam Ağrılarım çok arttı doktorarda surekli ağrı kesici kas gevşeltici falan verdiler onlarda artık hicbir işe yaramıyor bende konu açayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rahat_lnsan -- 16 Nisan 2014; 23:45:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• bi arkadaşımda vardı,genelde skolyozda lordoz da oluyor

• Up

• @A.S.A.P Arkadaşa yardım kardeş.
  • Bende vardı ama yoktu soyle omzum az dusuk sağ kurek kemiği içe doğru biraz fazla girmiş arada boynum ağrıyor sağ kolumu sola zor atıyorum vs amma velakin

Genetikmiş

2 doktorda skolyoz olabilir dedi.biri rontgen biri mr çektirdi 2 side bişeyin yok dedi egzersiz verip postaladılar kifozum artmış vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 18 Nisan 2014; 12:49:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lily Allen

Bende vardı ama yoktu soyle omzum az dusuk sağ kurek kemiği içe doğru biraz fazla girmiş arada boynum ağrıyor sağ kolumu sola zor atıyorum vs amma velakin

Genetikmiş

2 doktorda skolyoz olabilir dedi.biri rontgen biri mr çektirdi 2 side bişeyin yok dedi egzersiz verip postaladılar kifozum artmış vs vs

Ben 5 doktara gözüktüm biri rontgene baktı fıtık başlangıcı dedi diğeri mr cekti sende fıtık yok dedi hafif bel duzlesmiş dedi egzersiz verdi ağrılar gecmedi bacaklarim falan harika agriyolar bi doktora gittim onemli bisi degil dedi fizik tedaviye gönderdi oda eve gonderdi en son bi doktora gittim rontgen çektirdi skalyoz var dedi egzersiz hap verdi gönderdi ölsem mi napsam bilemedim

• skOlyozdan cok cektim allaha sukurler olsun sonradan ogrendim ameliyatlik durum yokmus

5 doktor gezdim 3'u skolyoz 1'sol kurek kemigi cikikligi Dedi

evet bunlar bende vardi mr de ve rontgende goruldu en son bir doktora gittim gispire ozel hastaneye

adini tam hatirlamiyorum bi mr bakti sonra rontgene bir kac hareket yaptirdi evet dedi sende omurilik egriligi var FAKAT bu skolyoz sinifina girmiyot dedi cunku skolyoz daha kotu oluyor ha demej istedigim bi tane duzgun bir doktora gorun kesin bir bilgi al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım bende lordoz var

fotolardan karşılaştırdığımda öyle düşünüyorum acaba

devlet hastanesinde hangi bölüme gitmem gerekiyor randevu alayım şimdidem
    yaş 20 inş az da olsa faydası olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatici

skOlyozdan cok cektim allaha sukurler olsun sonradan ogrendim ameliyatlik durum yokmus

evet bunlar bende vardi mr de ve rontgende goruldu en son bir doktora gittim gispire ozel hastaneye

adini tam hatirlamiyorum bi mr bakti sonra rontgene bir kac hareket yaptirdi evet dedi sende omurilik egriligi var FAKAT bu skolyoz sinifina girmiyot dedi cunku skolyoz daha kotu oluyor ha demej istedigim bi tane duzgun bir doktora gorun kesin bir bilgi al

Hocam ağrılarınız çok oluyormuydu özellikle bacaklarınıza ağrı vuruyormuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rahat_lnsan

quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatici

skOlyozdan cok cektim allaha sukurler olsun sonradan ogrendim ameliyatlik durum yokmus

Hocam ağrılarınız çok oluyormuydu özellikle bacaklarınıza ağrı vuruyormuydu

hocam bacak ağrısı geneldr oluyor cogunluktae fitik olan insanlarda daha cok olur ağrılarla yasamayi öğrenmelisin

• hafif skolyoz var bende
    ağrı yapıyor hergün
    soğuk havalarda tamamen azıtıyor dışardayken falan

kas gevşetici falan kullanmıyorum

bi ara spor yapıyordum, barfiks vs. sırt kası çalıştıran alıştırmalar çok iyi geliyor
    spor yaparken ağrım geçmişti

bi de yüzme öneriyorlar, hafif skolyozu düzenli yüzerek düzeltebiliyormuşsun diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

sanırım bende lordoz var

fotolardan karşılaştırdığımda öyle düşünüyorum acaba

devlet hastanesinde hangi bölüme gitmem gerekiyor randevu alayım şimdidem
    yaş 20 inş az da olsa faydası olur

harbiden lordoz var bendede galiba. allahala nerden çıktı şimdi bu en iyisi bi sıra alayım devlet hastanesinden su an egzersizleri felan yapıyorum vücutta çalışıyorum bakalım 4 5 aya hiç düzelme olmazsa başka bi doktora daha görüneyim kayserideki doktor 1 2 yıla anca düzelir demişti
  • omurga sorunu olan arkadaşlara yüzme öneriririm eğer yapısal bir skolyozunuz yoksa yani skolyozunuz yanlış kullanım ya da kas dengesizliği nedeni ile ortaya çıkıyorsa yüzme çok etkilidir.
  • bu yaslarda belinizi bozmayı nasıl becerıyosunuz?

Gecmıs olsun bu arada..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl oldu bende bilmiyorum ama sporcuyum ve spor okulunda okuyorum doktor fıtık degilsin dedi ama bacaklarim cok ağrıyor agrilara alışılcak gibide değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rahat_lnsan -- 18 Nisan 2014; 15:18:31 >
  • Refleksoloji yönemiyle ameliyatsyz %80 oranynda tedavi

tedavi konulary / bel ve boyun fyty?y migren kireçlenme romatizma bel (disk) kaymasy boyun düzle?mesi omurilik daralmasy felç ve engelliler

www.nurisamur.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.