Şimdi Ara

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
15
Favori
2.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınan ürünleri servislere yolluyorlar galiba. direkt eve teslim yok. bayiler getirip teslim edecekmiş.

• liang kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş şöyle konunun başlığı çaydanlıkla mı açılır ??? Üye ol yüzde 50 indirim var diye açsana bende napıyım demliği deyip attıp çöpe konuyu ne güzel kampanya kaçmış böyle şey olmaz ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

Ya arkadaş şöyle konunun başlığı çaydanlıkla mı açılır ??? Üye ol yüzde 50 indirim var diye açsana bende napıyım demliği deyip attıp çöpe konuyu ne güzel kampanya kaçmış böyle şey olmaz ya

Dikkat ederseniz konu zaten açılır açılmaz ben de dahil üye olanlara %10 geldi. Yani bir şey kaybetmediniz.

• Beko servisi askı aparatını ücretsiz getirir mi ya da kutudan çıkıyor mu? Yoksa netten alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Beko servisi askı aparatını ücretsiz getirir mi ya da kutudan çıkıyor mu? Yoksa netten alacağım.

TV ilk kurulum ücretsiz duvara askı. Kutudan çıkmaz. Servisten ilk kurulum duvara demeniz yeterli

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Yani demek istediğim asmak ücretsiz ama aparat a ücret alıyorlar mı? Philips mesela aparat ücret i 80 tl demişti onu soruyorum

• Almak istedigim buzdolabi da camasir makinesi de tukenmis tekrar eklerler mi stoga

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Yani demek istediğim asmak ücretsiz ama aparat a ücret alıyorlar mı? Philips mesela aparat ücret i 80 tl demişti onu soruyorum

İlk kurulumda asmak ve aparat ücretsiz.

Aparatı bırak, sonra asıcam dersen, servis aparat vermez. Ona göre rapor yazıyorlar. Nereye kuruldu ise

• Sıcak Fırsatlar bölümünde Çek-Kod-Hesap Alımı-Satımı-Takası-İsteği yasaktır, bu nedenle ilgili mesajlar silinmiştir.

İstek ve teklifleriniz için lütfen Çek Satış bölümünü kullanınız.

İyi forumlar,

• BANA 100 TL LİK Bİ İNDİRİM verdi ama kullanamıyorum hata veriyor sz de e oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bana da tam tersi indirim olmayan ürünler de stok düzenli geliyor demişti.

Ayrıca benim aldığım tüm ürünler kargoya verildi gerçek black friday budur.

Çek fiyatlarına çok diyenler sanırım son gün düşeceğini sanıyor adam alacagı bir ürünü satsa akraba eşt dosta zaten parası çıkıyor sana niye ucuza satsın 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 24 Kasım 2020; 20:25:48 >

• Konuyu çek satıcılarının yan hesapları basmış sanırım  

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt

Aynı durum bende de var

• mami61off kullanıcısına yanıt

Katılıyorum süper kampanya kaçtı. Konu sahibi düzgün bir başlıkla daha büyük bir iyilik yapabilirdin ama yapacak bişey yok artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssouness -- 25 Kasım 2020; 9:59:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.