Şimdi Ara

Beko Basketbol Ligi (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
3
Favori
52.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smyrna

Uşak Üniversitesi BBL'ne yükseldi.
    İkinci takım ise cumartesi oynanacak Giresun-Trabzon maçının galibi ile belli olacak.

İnşallah Giresun geliyor

Alex Gordon geliyorrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

quote:

İkinci takım ise cumartesi oynanacak Giresun-Trabzon maçının galibi ile belli olacak.

İnşallah Giresun geliyor

Alex Gordon geliyorrrr

Bugün Alex sayesinde TS +4 sayı ile oynadı . (2 tane yandan hücumu gitti Ts lilere attı . ) Neyse evimizde yeneriz Ts yi. Er ya da geç Bekoya çıkacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

quote:

quote:

İnşallah Giresun geliyor

Alex Gordon geliyorrrr

Bugün Alex sayesinde TS +4 sayı ile oynadı . (2 tane yandan hücumu gitti Ts lilere attı . ) Neyse evimizde yeneriz Ts yi. Er ya da geç Bekoya çıkacağız.

Bugün ekstra kötü oynadı bir daha olmaz sanıyorum. 12 / 2 üçlük attı görülmemiş bir olay . Hele ki 5 sn kala attığı girse şimdi kutlama yapıyorduk

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah Giresun geliyor

Alex Gordon geliyorrrr

Bugün ekstra kötü oynadı bir daha olmaz sanıyorum. 12 / 2 üçlük attı görülmemiş bir olay . Hele ki 5 sn kala attığı girse şimdi kutlama yapıyorduk

Orada çok erken attı şutu. Gerçi hakemde kendini yere attı diye Ts ye teknik faul verebilirdi de yemedi sanırım o salonda. Toplam 4 mü ne 3 lük atmışız bu bizim evde katlanır. Ts daha baskılı oynar diye düşünüyordum da şaşırttı beni eğer bugünkü oyunu cumarteside oynarsa çok rahat Bekoya çıkarız. (İnş) Ayrıca bir sürü fırsatı kaçırdık eninde sonunda El Amininde sayesinde Ts aldı maçı.

• Trabzon çıktı Bekoya. Tez zamanda düşer inş çirkef taraftarın takımı.
  • quote:

Trabzon çıktı Bekoya. Tez zamanda düşer inş çirkef taraftarın takımı.

Çok kötü oynamışız ya .
    En azından düzgün bir mücadele olsaydı.
    Teslim olmuşuz direk .
    Vernon transferi bizi saf dışı bıraktı. Keşke daha iyi bir isim alınsaydı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Trabzon çıktı Bekoya. Tez zamanda düşer inş çirkef taraftarın takımı.

Çok kötü oynamışız ya .
    En azından düzgün bir mücadele olsaydı.
    Teslim olmuşuz direk .
    Vernon transferi bizi saf dışı bıraktı. Keşke daha iyi bir isim alınsaydı .

O transfer hangi akla alındı bilmiyorum daha çözemedim. Çok netti Alex durunca takımda duruyordu kötüde olsa bir pota altı yerine dış oyuncu alınması gerekirdi. Neyse geçmiş olsun artık TBL de nefret edilecek bir takım kontenjanı oluştu . Tez zamanda 2. lige düşerler inş. Gerçi düşmeseler bile bu çirkeflikle çok ceza alırlar.

• Erdemir , Ereğliden sponsorluğunu çekmiş ve spor salonlarını tahliye etmelerini istemiş.Eğer sponsor bulunamazsa ligden çekilme durumları var.
    Eğer çekilme olursa Giresunu alacaklar lige.

Kadere bak 2.lige de söğütsanın çekilmesiyle alınmıştık.

@Erwin Rommel
  • quote:

Erdemir , Ereğliden sponsorluğunu çekmiş ve spor salonlarını tahliye etmelerini istemiş.Eğer sponsor bulunamazsa ligden çekilme durumları var.
    Eğer çekilme olursa Giresunu alacaklar lige.

Kadere bak 2.lige de söğütsanın çekilmesiyle alınmıştık.

@Erwin Rommel

Bu yıl final anlarında kötü olaylar oldu hep inş bu bizim açımızdan güzel sonlanır.

• Erdemir çekilecek ligden kesin ama nasıl çekileceği belli değil. Eğer haklarını devrederse devrettiği takım olacak ligde veya kulübü kapatacaklar YeşilGiresun katılacak lige.

Hadi hayırlı olsun.
  • Erdemirin ligden çekilmesiyle Yeşilgiresun Belediye BBL'ye yükseldi hayırlı olsun.

Tb2l'ye de bir başka takımın yerine alınmıştık BBL'ye de aynı şekilde katıldık seneye Euroleague'deyiz.
  • Arkadaşlar bana Fenerbahçe Efes Ve Galatasarayın şuanki oyuncu kadrolarını biri bana gönderebilirmi özellikle Efes Ve Galatasaray kimleri aldı hiç bakmadım spanoulis falan geçiyordu noldu o iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Arkadaşlar bana Fenerbahçe Efes Ve Galatasarayın şuanki oyuncu kadrolarını biri bana gönderebilirmi özellikle Efes Ve Galatasaray kimleri aldı hiç bakmadım spanoulis falan geçiyordu noldu o iş?

mobildeyim tam yazamıycam kadroları ama spanoulis isi yattı. Galatasaray arroyoyla kontrat yeniledi, sinan guler nathan jawai ve zoran ercegi aldı.

• Vallahi şaka gibi. Bu seferde kalıcı olarak Konya Selçuk'u almışlar TBL ye futbol zaten rezil yetmemiş gibi basketbolda rezil bir tane düzgün kurum yok koca ülkede
  • Ataman da Obradovic’le aynı fikirde: Sınırlamanın faydası yok

http://www.basketdergisi.com/ataman-da-obradovicle-ayni-fikirde-sinirlamanin-faydasi-yok.html

Şu sınır saçmalığına son verilmeli artık !
  • Ismail Senol ‏@ismailsenol https://twitter.com/ismailsenol/status/423446692734595072

Avrupa Şampiyonu U18 millilerin TBL ilk yarısında dakikaları:
    Kenan: 239
    Metecan: 147
    Cedi: 126
    Doğukan: 20
    Kartal: 15
    BerkU: 6
    Egemen: 6

Bunun yanında Pertevniyal formasıyla TB2L'de oynayanların dakikaları:
    Okben: 385 + 28(TBL)
    Oğulcan: 335 Emircan:
    291 + 49(TBL)
    BerkD: 281
  • Tofaş ilk yarıda olin'e 78 sayı atmış. Maç sonunu merak ediyorum fakat rölantide oynamaları muhtemel.

• 78-40 nedir la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 126-67 bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final sersi ile ilgili tahmin yapamıyorum..Fenerebahçe Ülker finale çıkamaz diye düşünüyordum Karşıyaka'yı süpürdü geçti.GS Banvit'i rahat geçer diyordum zorlandı..
    İlk maç bir görelim de bakalım.
    Ama şu anda kadro derinliği nedeni ile hücumdaki alternatiflerinden dolayı Fenerbahçe Ülker az daha şanslı.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.