Şimdi Ara

BEKLENEN OLDU!!! SONY SXRD GELDİ AMA... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
2
Favori
92.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar sımdı telefon acıp ogrendım SONY KDS 55A2000 SXRD TV cevahır alısverıs merkezının alt katındakı samsungla yanyana komsu olan sony yetkılı bayıısıne gelmıs yanı canlı gorup ınceleyebılırız

ben bugun calıstıgım ıcın yarın sabah 10 da gormeye gıdıyorum su anda musaıt olup gıdıp ınceleyecek olanlarda lutfen ızlenımlerını buraya yazsınlar fıatı orada 6750ytl 12 taksıtmıs

elıas dostum toshıba 3hdmı gırıslı modelın tr da satıldıgını bılmıyordum sayende ogrendım lutfen hangı fırmanın sattıgını ve bılıyorsan fıatını yazarmısın 106ekranının cok sevınırım

• projeksiyon tv ye 6250 ytl wermek ne kadar mantıklıdır beyler lütfen
  • dostum projeksıyon tv ama en gelısmısı hem 6250ytl degıl dogubankta tahmını olarak 4500ytl ye satılacak yanı 42ınch plazma fıatına! Dusun 4500ytl ye 140ekran 1929x1080 cozunurluk 480-576-720-1080i-1080p yıde gosterebılen 10.000:1 contrastlı 2.5ms tepkı surelı bır tv alıyorsun!tabıkı bu kısıye gore degısır bu benım fıkrım
  • 3lcd bile çoğu lcd yi dövüyordu görüntüde bakalım sxrd nasıl olacak...okuduğum tüm reviewlerde öve öve bitirememişler aleti
  • arkadaslar sıze bır haber daha vereyım sımdı morfare sıtesıne gırdım bahsettıgım SONY 3LCD PROJECTION TV nın yenı modelı KDF50 E2010 koduyla satısa sunulmus cıhaz eskı KDF50A10 ıle aynı yanlız rengı daha koyu 1 degıl 2hdmı gırısı var ve yenı yazılım yuklenmıs dıgıtal gurultu azaltma parazıt gıderme gıbı ozellıkler konmus fıatıda 3450ytl
  • bu bıldıgımız 3 lcd fıyatı dusmus sadece arkadaslar bu yenı cıkan modelın 127 ekranı degılkı yoksa benmı yanlıs gordum...
  • kutlay1
    eros33 aynı seyi soylemis zaten.
  • eros33 seni takip ediyorum lütfen devam et tv yi aldım diye topiği bırakma
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

component dan 1080i ye kadar destekliyor anlaşılan hdmı dan 1080p...aslında 3 tane hdmı olsaydı daha iyi olurdu

1.hdmı : xbox 360 - hd dvd

2.hdmı : ps3 - blu ray

3.hdmı : hd recevier

çok güzel oldu be

Hakkaten süper olmuş eren

Bırak hd-dvdyi bluray varken. 2hdmi bir component götürür seni, 360'ını komponentten bağlarsın tamamdır.

Tv'nin görüntü kalitesini gören henüz yokmu beyler? Constrastı ve tepki süsresi çok iyi aletin ama projeksiyon en nihayetinde. Eski projeksiyonlardaki sönüklük bundada devam ediyormu, yanlardan görüş açısı nasıl? Tvyi görenlerden paylaşımlarını ve yorumlarını bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neutral -- 29 Ekim 2006; 1:15:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: eros33
    elıas dostum toshıba 3hdmı gırıslı modelın tr da satıldıgını bılmıyordum sayende ogrendım lutfen hangı fırmanın sattıgını ve bılıyorsan fıatını yazarmısın 106ekranının cok sevınırım

su anda sadece 32'' satılmakta turkiyede... toshibanın resmi ithalatını yapan firma getirdi diye biliyorum. yani garantili vs satılmakta. nerede satıldıgını ozelinize gonderiyorum
  • quote:

dostlar sımdı telefon acıp ogrendım SONY KDS 55A2000 SXRD TV cevahır alısverıs merkezının alt katındakı samsungla yanyana komsu olan sony yetkılı bayıısıne gelmıs yanı canlı gorup ınceleyebılırız

ben bugun calıstıgım ıcın yarın sabah 10 da gormeye gıdıyorum su anda musaıt olup gıdıp ınceleyecek olanlarda lutfen ızlenımlerını buraya yazsınlar fıatı orada 6750ytl 12 taksıtmıs

bu cevahirdekiler fiyat konusunda baya bi ileri gitmişler, bu ne ya 6750

eros33 biz artık senin izlenimlerini bekleyeceğiz, ben ancak önümüzdeki hafta sonu Ank.da, o da geldiyse, görebileceğim.

quote:

dostum projeksıyon tv ama en gelısmısı hem 6250ytl degıl dogubankta tahmını olarak 4500ytl ye satılacak yanı 42ınch plazma fıatına! Dusun 4500ytl ye 140ekran 1929x1080 cozunurluk 480-576-720-1080i-1080p yıde gosterebılen 10.000:1 contrastlı 2.5ms tepkı surelı bır tv alıyorsun!tabıkı bu kısıye gore degısır bu benım fıkrım

doğru diyosun da bu doğubank gibi yerler de açıkçası beni korkutuyor, 4500 ytl fiyatın, KDF-E50A11E nin, gerçi şu anda KDF-50E2010 oldu,

ilk piyasaya girdiği fiyatları düşündüğümüzde bu tv için iyi bi rakam ama dediğim gibi beni korkutuyor... ben de Ank.dan

İst.un doğubank ı gibi bi yer bulup alsam mı almasam mı diye baya bi savaş verecem gibi... artık buradan yazışırız alanlarla

sağlam iş yapmaya bakarız...

bu arada gidip gören, fiyat araştıran olursa izlenimleri yazarsanız sevinirim arkadaşlar

• bu arada CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN,

umarım bazıları bugün televizyonlarda yayınlanan Cumhuriyet Bayramı ile ilgili programları izlerken azıcık olsun bişeyleri anlarlar,

ATATÜRK'ü anlarlar, bir dilek, umut belki....
  • Doğu Bank'ta riskin büyüklüğü nedir ki???2000 yılında bir Panasonic 70 ekran almıştım bu iş tamamen şans mı?*
  • arkadaslar sabah saat 10 da cevahır alısverıs merkezındekı sony bayıındeydım sony 55ınch sxrd yı dıs vıtrıne koymuslar ve sony nın hdmı cıkıslı dvd sını hdmı kabloyla baglamıslar ekranda AJAN XXX fılmının 1.sı vardı yanlız tam ekran degıldı formatı dardı yanı ustten ve alttan sıyah bantlar vardı yanı ekran gorunurlugu 127 ekran gıbıydı dısarıdan 3metre gerıye cekılıp ızlemeye basladım gercekten 127plazmadan goruntu olarak hıcbır farkı yok pıxellesme sıyah karıncalanma harelenme golgelenme hıc yoktu tabıkı renk parlaklık kontrast ayarları ne sevıyede bılemıyorum 10dakıka ızledım daha sonra gorevlı arkadası cagırıp kendım kaydettıgım uydu goruntulerı olan dvd yı koydurdum ve ızlemeye basladım gecen hafta aynı dvd yı 127ekran 3lcd tv dede ızlemıstım gercekten arada bayagı fark var yanı uydu goruntulerınıde cok begendım helekı ev ortamında ıyı kablolama ve ıyı ayarla cok daha guzel sonuc verecegıne emınım bu arada dıs kasası ve yandan gorunusu super 140ekran olmasına ragmen mekan buyuk oldugu ıcın 140ekran tv aynı 127ekran gıbı duruyor fakat evde tabıkı buyuk duracaktır fıatı 6790ytl 10 taksıtmıs nakıtte %10 ındırım yapıyorlar yanı 6000ytl ye gelıyor tabıkı bana cok gelır en mantıklısı dogubankı beklemek 10gun ıcınde gelecekmıs zaten bu arada bu urunun 127ekranınında dogubanka gelme ıhtımalı var daha ıyı olur ve fıatıda 4000-4500ytl arasında olursa super olacak ılk ızlenımlerım sımdılık bu kadar

• quote:

arkadaslar sabah saat 10 da cevahır alısverıs merkezındekı sony bayıındeydım sony 55ınch sxrd yı dıs vıtrıne koymuslar ve sony nın hdmı cıkıslı dvd sını hdmı kabloyla baglamıslar ekranda AJAN XXX fılmının 1.sı vardı yanlız tam ekran degıldı formatı dardı yanı ustten ve alttan sıyah bantlar vardı yanı ekran gorunurlugu 127 ekran gıbıydı dısarıdan 3metre gerıye cekılıp ızlemeye basladım gercekten 127plazmadan goruntu olarak hıcbır farkı yok pıxellesme sıyah karıncalanma harelenme golgelenme hıc yoktu tabıkı renk parlaklık kontrast ayarları ne sevıyede bılemıyorum 10dakıka ızledım daha sonra gorevlı arkadası cagırıp kendım kaydettıgım uydu goruntulerı olan dvd yı koydurdum ve ızlemeye basladım gecen hafta aynı dvd yı 127ekran 3lcd tv dede ızlemıstım gercekten arada bayagı fark var yanı uydu goruntulerınıde cok begendım helekı ev ortamında ıyı kablolama ve ıyı ayarla cok daha guzel sonuc verecegıne emınım bu arada dıs kasası ve yandan gorunusu super 140ekran olmasına ragmen mekan buyuk oldugu ıcın 140ekran tv aynı 127ekran gıbı duruyor fakat evde tabıkı buyuk duracaktır fıatı 6790ytl 10 taksıtmıs nakıtte %10 ındırım yapıyorlar yanı 6000ytl ye gelıyor tabıkı bana cok gelır en mantıklısı dogubankı beklemek 10gun ıcınde gelecekmıs zaten bu arada bu urunun 127ekranınında dogubanka gelme ıhtımalı var daha ıyı olur ve fıatıda 4000-4500ytl arasında olursa super olacak ılk ızlenımlerım sımdılık bu kadar

teşekkürler eros33, bi farklılığın olacağı belliydi zaten, keşke dvd ye birkaç HD görüntü kaydedip izleyebilseydin;

yanlız şimdi gezinirken nette biyer karşıma çıktı, o da cevahirde bi sony center mış sanırım belki de aynı yerdir bilemiyorum

şu ana kadar rastladığım en düşük fiyatı vermişler, nakitte 5,914 YTL, ve bu internet üzerinden vereceğin siparişlerde havele yaptığında...

acaba oraya gidip sıkı bi pazarlığa girişsen 5.800 e düşmezler mi ki... , gerçi düşseler ne o fiyatta çok sanki

şu doğubank işi bi olsun bakalım piyasadaki fiyatlar geri çekilir belki

• dostum bahsettıgın yer benım baktıgım yerle aynısı yanımda hd goruntulu dvd vardı ama bılerek koydurmadım ben hd goruntude zaten super oldugunu fuarda gormustum dahası 3lcd nın hd goruntusu bıle lcd ve plazmanın goruntusuyle aynı sxrd de dusunemıyorum bıle en mantıklısını yapıp normal yayında seyrettım cok begendım ehhh oncede ben gıtmısım kısmet banaymıs ınsallah dogubanka 50 ınch ıde gelır fıatıda guzel olurda onunda haberını verırım bu arada yarın ızınlıyım sabahtan dogubanktayım BELKIDE GELMIS OLUR BAKICAZ ARTIK
  • Gene bize geçirmiş Sony.... bakınız USA da 60" olan modeli 2600 us dollars + nakliye. Acaba usadaki arkadaşlara rica etsek bir tane getirirlermi gelirken
  • bugün hem cevahir e hemde akmerkeze gittim iki sony bayisindede vardı. akmerkezde 6200 e bıraktı ve 12 taksit birde doğubankcı arkadaşlar var yarın haber verecekler varmı varsa kaça olur öğlen haberim olacak ama kdf -50E 2010 modelnden ilk bakışta çok büyük fark yok görüntü ve büyüklük olarak arasında kaldım iki tv nin yarın doğu bankdan gelecek habere göre hareket edicem makul olursa sxrd ama olmazise KDF-50E2010 alacağım
  • valla arkadaslar hıc amerıka dakı fıatlarına bakmayın yoksa hıcbır sey alamazsınız en mantıklısı bız avrupadayız alacagımız cıhazların ALMANYA fıatlarını takıp etmek

bakın yazdıgım gıbı urun ekım basında almanyada satısa cıktı(kds 55a2000) baslangıc fıatı 3100euro ıdı su anda fıatı oturdu 2300 ıle 2600euro arasında satılıyor sırkecı dogubank sayesındede bızde asagı yukarı aynı fıatlarla cıhaz alabılıyoruz

benım tek zevkım muzuk ve ozellıkle fılm seyretmek dolayısıyla TV benım ıcın cok cok onemlı dolayısyla en mantıklısı elımızdekı butceyle en ıyısını teknolojı ve donanım olarakta en gelısmısını almak

ben tv ıcın kendıme 106 ekran plazma alacagım gıbı dusunerek(lg 42pc1r-panasonıc 42pv60) soylemesı ayıp 4500ytl nakıt para ayırdım dolayısyla amacım kds 55 yada dogubanka gelırse kds 50a2000 alabılmek ama bı fıatın uzerıne gelırse alamam ve KDF 50A2010 a yonelırım ve kesın onu alırım(bu arada nısanlıma kds 50a12u yu gosterdım dıs gorunum ıtıbarı ıle ıgrenc dedı ne yapıcaz bılmıyorum ama kds 55a2000 ı gorunce dusup bayılacagı kesın tabıkı) aslında haklı o kadar para sayacagız dıs gorunuste tabıkı onemlı tabıkı kds55a2000 ının gorunusu otekıne gore muhtesem(gıdın gorun bana hak verceksınız)

bu arada merak edenler olabılır hemen soyleyeyım heryerde cok dıkkat ettım hd ızlemek ıcın mumkun oldugu kadar gercekten BUYUK EKRAN GEREKLI cunku yayın zaten super ve buyuk ekranda ızlemek cok daha fazla zevklı

bu arada ben 4ay evvelıne kadar PIONEER 436RXE kullanıyordum ama ılk geldıgınde amma buyuk demıstım 3hafta ıcınde gozum alıstı ve bana ufak gelmeye basladı(allah gozumu doyursun) bu yuzden sattım ve en azında ne olursa olsun en az 127ekran bır tv almaya calısacagım

• quote:

Orjinalden alıntı: burak reis

bugün hem cevahir e hemde akmerkeze gittim iki sony bayisindede vardı. akmerkezde 6200 e bıraktı ve 12 taksit birde doğubankcı arkadaşlar var yarın haber verecekler varmı varsa kaça olur öğlen haberim olacak ama kdf -50E 2010 modelnden ilk bakışta çok büyük fark yok görüntü ve büyüklük olarak arasında kaldım iki tv nin yarın doğu bankdan gelecek habere göre hareket edicem makul olursa sxrd ama olmazise KDF-50E2010 alacağım

@burak reis görüntü olarak fark yok derken dış görünüm olarak mı? çünkü görüntü kalitesi olarak belirgin bir fark olduğunu @eros33 yazmıştı

ki ben de öle olduğunu düşünüyorum, çünkü tepkime süresi görüntü panel teknolojisi olarak kdf ye göre baya bi gelişmiş bir cihaz, bi de HD ready değil

full HD, bilmem ki

quote:

ben tv ıcın kendıme 106 ekran plazma alacagım gıbı dusunerek(lg 42pc1r-panasonıc 42pv60) soylemesı ayıp 4500ytl nakıt para ayırdım dolayısyla amacım kds 55 yada dogubanka gelırse kds 50a2000 alabılmek ama bı fıatın uzerıne gelırse alamam ve KDF 50A2010 a yonelırım ve kesın onu alırım(bu arada nısanlıma kds 50a12u yu gosterdım dıs gorunum ıtıbarı ıle ıgrenc dedı ne yapıcaz bılmıyorum ama kds 55a2000 ı gorunce dusup bayılacagı kesın tabıkı ) aslında haklı o kadar para sayacagız dıs gorunuste tabıkı onemlı tabıkı kds55a2000 ının gorunusu otekıne gore muhtesem(gıdın gorun bana hak verceksınız)

valla kds serisini gördükten sonra ciddi misin? yani fiyat düşmezse KDF ye mi yöneleceksin, bence biraz bekleyelim, umut fakirin ekmeği

bence hem dış görünüş hem de özellik bakımından farklı bi cihaz, neyse bakalım ilerleyen zaman bize ne gösterecek ve ne yönde fikirlerimiz değişecek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.