Şimdi Ara

Beklenen ClashCon guncellemesi TH11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gunceleme buyuk ihtimal 2 kasimda yeni kahraman etkinliginin kazananlarinin aciklanmasi ile birlikte gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla işin görünen kısmı oyun yavaş yavaş limon tadı vermeye başladı..

• yeni gelen savunma canı yüksek olanlara vuruyor heralde yada savunma birimlerine giden askerlere vuruyor olabilir
  • TH Snipe son bulacak gibi gözüküyor. Usta 3 başarımını yapmayan varsa geç olmadan az emekle yapsın. Bu gün gümüş 1 den usta 3 e 5 saat gibi bir sürede çıktım kristal 3 e kadar sırf TH Snipe yaptım.
  • Guncelleme ne zaman gelecek?

• Guncelleme ne zaman ?

• Bir kaç hafta yazdılar.
  • güncelleme için tarih verdiler mi 10 15 duvarım kaldı az oyuna asılayım diyorum.. birde savaşlarda taklit nasıl geliştirebilirim..
  • Güncelleme duyurali 22 gun oldu yav gelsin artik

• Guncellemeden haber varmi

• Gencler bu gece ruyamda guncelleme geliyordu cok sacma ama gelebilir ama mavi ejderha benzeri ucan mavi bi asker acilmisti tipini tam hatirlamiyorum

• Bence yeni çıkan şeyi videoda gördüğüm kadarıyla abartılmış saçma bence ve o savunma şeyi olduğu zaman kolay kolay saldırılmaz bence ve çoğu kişi bırakıcak oyunu
  • Bence onu show amaçlı o kadar güçlendirmiş olabilirler yoksa golemi bile bir anda silip supuren birsey oyunu alt ust eder su sartlarda bile bir koyu fullemek zorken sanmiyorum

• Bir de çoklu modunu yapsınlar, tam olur...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman gelecek güncellemeler?Tam olarak tarih bellimi?

• dün sunucularda yarım saatlik bir bakım gerçekleşti. sonrasında haberler sekmesinde yeni güncelleme ile ilgili kısa bişeyler yazılmış.

Güncelleme söylentilerini duydun mu?
    Kalkana rağmen saldır, oyun zamanını koru ve belediye binanı çok iyi savunmayı unutma !
    Kalkanlar yakında değişecek, korumasız kalma!

videoda gösterilen lazer silahının yeni kalkan olabileceğini düşünüyorum
  • verilen linkten ulaşılan ingilizce forum sayfasından aktarıyorum

1-köy binası yıkıldığında kalkan verilmiycek. (ganimeti korumak için binayı dışarda bırakıp beleş kalkan alma olayını engelleme girişimi)
    2-Saldırgan full ordusunun üçte birini kullanmamışsa kalkan verilmiycek. kahramanlar 25 nüfus sayılacak.
    3- %30 yıkım 12 saatlik kalkan (önceden %40 yada 45 de veriyordu)
    4- %60 yıkım 14 saatlik kalkan
    5- %90 yıkım 16 saatlik kalkan
    6- kalkandan etkilenmeden çok oyunculu eşleşmeler veya intikam. (tam anlayamadım kendi kalkanımız etkinken intikam veya başka saldırılar yapabilme imkanı olabilir)
    7-çoklu oyuncu veya intikam saldırıları kalkanı 3 saat azaltır.
    8- aynı kalkan içinde ilave saldırılar 4,5,6,8,10,12 saat azaltır.

village guard-köy koruma
    1-koruma kalkan bittiğinde köyü korur
    2-online-ofline olmak veya saldırı yapmak korumayı etkilemez
    3-titan1 ve efsane ligde kalkan bittikten sonra 3 saat bedava , titan 2 de 2 saat, titan 3 te 1 saat, şampiyon liglerde 30dk, usta lig ve aşağısında 15dk bedava.
    4- 2 saat ekstra köy koruma 10 yeşil taş

köy binası
    1-köy binası artık daha fazla ganimet bulunduracak kara iksirin dörtte biri burada bulunacak.
    2-köy binası ve klan kalesi kaynak binaları arasına alınacak. goblinler x2 hasarla saldıracaklar.

lig bonusları
    1- tüm lig bonusları arttırılıyor.
    2-alınan bonuslar hasar yüzdesine bağlı.
    3-% 70 hasarda bonusun %100 alınabiliyor

birlik istekleri de değiştirilmiş. düşük levelde yüksek, yüksek levelde düşük.

köy binalarını içeriye almanın vaktidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonx -- 6 Aralık 2015; 0:10:53 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.