Şimdi Ara

beINSports Max 1,2 ve beINSports Haber Geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar güvenilir bir kaynaktan aldığım habere göre beinsports max 1,2 ve beinsportshaber kanalı için digiturk tarafından patent başvurusu yapılmış. Kanalların ne zaman yayına başlayacağı ile ilgili bir bilgi bulunmamakta fakat şahsi kanaatim önümüzdeki ay süper lig ve 1. lig başlangıcıncan önce kanalların yayına başlaması yönünde. Herhangi bir gelişme olursa buradan sizlere aktaracağım.

• Hocam bu sezon için beIN Sports alt lisanslama ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayınlayacak deniliyordu, ama bir süredir hiç haber gelmiyor.

Mesela başka konularda dedikleri çıkan bir arkadaş kesin olacak dedi, adını hatırlayamıyorum ama.

Acaba bu yönde bir bilgi var mı? Paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok hocam bu sene olmazsa seneye beinsports ihaleyi alır diye düşünüyorum. Tivibunun ihalesiz uzatma hakkı var ama zarar ettiği apaçık belli alt lisanslama yaparsa tivibu için çok iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BeinSports Max kanalları daha çok eğlence içerikli mi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal beinsports kanallarındaki yayın akışına ek olarak yayın yapacaklar. Şuan ki kanal 91 ve kanal 92'nin yerini alır diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vysladkzl

Büyük ihtimal beinsports kanallarındaki yayın akışına ek olarak yayın yapacaklar. Şuan ki kanal 91 ve kanal 92'nin yerini alır diye tahmin ediyorum.

Aynen becede öyle olacak zaten bu kanallardan yayınlanan maclarda maç ibaresi logo altında oluyordu sadece max1 max2 olacak sadece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.