Şimdi Ara

beIN SPORTS kurucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• doğrumu bu? almak için kaç sene uğraştılar.
  • Pişman olunmayacak gibi değil. Lig batık halde ne seyirci var ne yorumcu ne kaliteli topçu bomboş lig türkiye ligleri.Mahallenizdeki çocukların oynadığı top nasılsa aynısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 29 Mart 2017; 9:31:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar yeni kanal açıyor. Amma da pişmanlar demek ki.. Askflslf.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeinDigi

Haber Gerçeği Yansıtmıyor.

Sen nerden biliyorsun ceo musun digitürk te ??

• "kendi döngüsü içinde" derken ne demek istiyorlar? her lig kendi döngüsü içinde ilerler...
  • Sonuçta bizim ligimiz yurtdışında falan izlenmiyor bu belli bişey,ama maddi yönden zarar ettiklerini sanmıyorum baya büyük paralar kazanılıyor ki bunu paket fiyatlarından da görebiliyoruz...
  • Seyirci yok,yorumcu yok,spiker yok,programlarında sevilen ünlü isimler yok.. Çöp BeIN.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Haber Gerçeği Yansıtmıyor.

Sen nerden biliyorsun ceo musun digitürk te ??

Merhaba ;

Bize yapılacak yenilikleri , planları anlattıkları için çok rahat bir şekilde bu haberin asılsız olduğunu söyleyebilirim.Bu sene Ağustos ayından sonra yapılacaklara , gelen yeniliklere , fiyatlar da ki düzenlemelere , paket yapılanmalarına çok şaşıracaksınız.

Düzenleme olabilir ama insanlar artık o kadar sıkıldılar ki alım gücü çok düştüğünden artık fayda etmiyor hiç bir şey.

• BeinDigi kullanıcısına yanıt
    Ağustos'ta şaşıracaz diyorsunuz, iyi haber olarak anlıyorum?

Eğer gerçekten bilginiz varsa ve fiyatlar düşecekse o zaman daha bu sene niye Süper Lig fiyatlarına zam yaptılar? Yani aynı sene içerisinde önce zam yapıp, sonra sadece bir kaç ay sonra hemen indirime gitmeyi planlamak mantıklı gelmiyor.

Ayrıca eğer yine gerçekten bilginiz varsa, kanalların hepsi hem Eutelsat hem Türksat'ta ne zaman HD'ye geçecek? Ülkemizde bedava HD yayın yapan kanalların hepsi Eutelsat'ta da HD olmalı, tam anlamıyla bir rezalet. 4K kanal yapacaklarına önce bunu yapsınlar, roket bilimi değil ve paraları da bol. Ayrıca, Türksat Digiturk'te şifreli kanalların tamamı da HD olmalı (belgesel, film, tüm beIN sports'lar). Eutelsat'ta olan beIN dizi kanalları ve her şifreli kanal da artık Türksat'ta sunulmalı ve HD olmalı.

Mesela Fox Sports mevcut olarak Türksat'ta diğer platformlara şifreli yayın yapıyor. Digiturk bu kanalı Eutelsat üyelerini sunuyor - Türksat üyelerine sunmasına ne gibi bir engel var?

Son olarak FOX grubunun CNN Int., 3 Nat Geo kanalı, Fox Sports, Baby TV kanalları Digiturk'te var. Peki neden hala aynı grubun FX, Fox Life, Fox Crime ve 24 Kitchen kanallarını sunmuyor?

Cevabınız için teşekkürler, dedikleriniz olursa iyi olabilir.

Şu anda Türksat Faturasız üyeliğim olduğu için zaten HD ücreti vermiyorum, istense de vermem çünkü sunulan kanallar zaten SD.

Benim Digiturk'le en büyük sorunum anlattığım gibi Eutelsat'ta bile bir sürü kanalın HD olmaması - mesela NTV, CNN Türk, paralılardan da Nat Geo People aklıma geliyor.

Hatırlarsanız D-Smart geçen sene tüm kanallarını HD yapmıştı, ve HD ücreti de almıyorlar müşteriden. Digiturk hem aylık para alıyor, hem de yeterli hizmeti kesinlike vermiyor. Yıl olmuş 2017 hala HD yok. Miletten aldıkları o aylık 7 TL ne için, aklım ermiyor gerçekten.

Eğer Digiturk'te D-Smart gibi her kanalı HD yaparsa ve bunu gelecekte sürdürürse, çok net söylüyorum Eutelsat aboneliği başlatırım.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklisiniz

marka degisti rezalet yorumcu spikerler degismedi

ayrica yeni tasarimdaki parlak studyolar gozumu kör ediyor.

dsmarta satsalar da bizde kurtulsak gerçi daha yeni ayda 30 tlya gelen teknosa sampiyonlar paketi aldik :)

• Güzel haberler ve bilgiler vermişsiniz teşekkür ederiz.
    Ben dediğiniz o bazı illerde olacak dediğiniz paket sistemi olan digiland paket sistemini kullanıyorum giriş belgesel spor sever film süperlig ıq plus kutu ayda 38 tl ödüyorum fakat abarttığınız gibi aman aman bir durum ortada yok. Artık ücretli dijital yayıncılıktan fazla birşey beklemiyorum beş para etmez.

• quote:

quote:

Ben dediğiniz o bazı illerde olacak dediğiniz paket sistemi olan digiland paket sistemini kullanıyorum giriş belgesel spor sever film süperlig ıq plus kutu ayda 38 tl ödüyorum fakat abarttığınız gibi aman aman bir durum ortada yok. Artık ücretli dijital yayıncılıktan fazla birşey beklemiyorum beş para etmez.

Bizim bahsettiğimiz paket yapısı "digiland paket" yapısı değil.Digiland paket yapısına 2014 sonun da başlandı.İlk etapda Balıkesir - Ordu ve Konya da denendi.

Bir diğer konuya değinmek isterim.

Sizin yazdığınız paketlere şuan da ödenen fiyat :

Giriş : 22 TL
    Belgesel : 5 Tl
    Spor Sever : 5 Tl
    Film : 18 Tl
    Süper Lig : 73 Tl
    Iq Plus Kutu : 15 Tl

138 Tl yapıyor.

Siz 38 Tl ödüyorsunuz ve abartılacak bir şey yok diyorsunuz ? Deneme sürecin de ne yapılmasını istersiniz.138 Tl olan paket yapısını 10 tl den satışa sunulmasını mı ?

İçerik boş içerik anlamak istemiyor musunuz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim bahsettiğimiz paket yapısı "digiland paket" yapısı değil.Digiland paket yapısına 2014 sonun da başlandı.İlk etapda Balıkesir - Ordu ve Konya da denendi.

Bir diğer konuya değinmek isterim.

Sizin yazdığınız paketlere şuan da ödenen fiyat :

Giriş : 22 TL
    Belgesel : 5 Tl
    Spor Sever : 5 Tl
    Film : 18 Tl
    Süper Lig : 73 Tl
    Iq Plus Kutu : 15 Tl

138 Tl yapıyor.

Siz 38 Tl ödüyorsunuz ve abartılacak bir şey yok diyorsunuz ? Deneme sürecin de ne yapılmasını istersiniz.138 Tl olan paket yapısını 10 tl den satışa sunulmasını mı ?

İçerik boş içerik anlamak istemiyor musunuz ?

Mesela ne gibi içerikler olmalı. Yazacağınız önerileri yetkili kişilere ileteceğim.

İletecekseniz buyrun yazın..

1- lig de kalite sıfır
    2- fiyatlar acayip yüksek
    3- yayınlar hala sd yayın
    4- film dizi kanalları aynı programları tekrar etmekten başka bir işe yaramıyor
    5- Mhleri berbat ne dediğimizi anlamıyorlar nerdeyse isimlerini bile hatırlayamayacak seviyedeler
    6- Müşteri değeri yok
    7- Yenilik yenilik diye bas bas bağırdılar sadece kanal logoları değişti o kadar
    8- 10 Yıllık üyeyim ama söylediklerimizin hiçbiri dikkate alınmıyor
    9- Teknik servis o kadar bilgisiz anlatmak ile bitmez.
    10- Yıl olmuş 2017 hala iptal etmek için üyeliği fax vs. uğraştırıyorlar.
    11- Platforum da o eski yıllardaki gibi hiç bir yenilik yok yeni kanal hiç gelmiyor
    12- yazmakla bitmez daha çoook madde var.

+1903 Kafa yapıları 2000de.
    Hocam kusura bakmayın ama siz niye hala digiturk kullanıyorsunuz o zaman. :) Bence iptal edin gitsin. Yani 38 TL ye kullanıyorsunuz şükredin. :) Hala memnun değilseniz zaten platformda durmanız mantıksız bence. Ne yazık ki sömürü düzeni üzerine kurulu bu tip platformlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Hocam kusura bakmayın ama siz niye hala digiturk kullanıyorsunuz o zaman. :) Bence iptal edin gitsin. Yani 38 TL ye kullanıyorsunuz şükredin. :) Hala memnun değilseniz zaten platformda durmanız mantıksız bence. Ne yazık ki sömürü düzeni üzerine kurulu bu tip platformlar.

İptal edicem zaten hocam son aylarımı yaşıyorum

• TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Digitürk kendi kanallarını Türksat üzerinden yayınlamak için Türksat a yıllık para ödemesi gerekiyor HD kanallarda ekstra ücret olduğu için yanaşmıyorlar. Aynı şekilde Türksat üzerinden yayın yapan Ulusal kanallarda Eutelsat için ekstra para ödemesi gerekiyor onun için biz madur oluyoruz maalesef
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.