Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O sondaki müzik, oyunculuklar..
    İki oyuncunun da kariyer sahnesi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    O sondaki flaşbeklere bayıldım ne nasıl neden olmuş her bölümden bir sahne var sanki on numara olmuş

• İzlediğim en iyi Türk dizisiydi.
    İster istemez özlüyor insan.
  • 8-9 kere izlemişimdir. severek izlediğim nadir türk dizisiydi. samimiydi. annem tv izlerken ara sıra bakıyorum izlediği diziler o kadar iğrenç anlatamam. amirim gibisi gelmedi..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rango- -- 22 Şubat 2019; 20:16:2 >
  • başlığı güncellemenin zamanı geliyor sanırım

yeniden BAŞLIYOR olarak.

Netflix'in hem instagram da hem twitter'da paylaştığı şeyler tesadüf olamaz tam bu haberler üstüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Şubat 2019; 0:27:57 >
  • her yıl aynı haber eski bölümlerini yayınlamazlar umarım
  • Teddy Death 1 kullanıcısına yanıt
    eski bölümler zaten 1 yılı aşkın süredir var netflixte
  • detaylar düşmeye başlıyor yavaş yavaş

.

(
    )

• Hayalet story atmış

https://eksiup.com/b0647a113396

yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Buralar karışacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Mart 2019; 23:1:19 >
  • netflix değil de blutv olacak sanırım. Blutv orjinal içerik yöneticisi böyle bir tweet atmış. Tabi tamamiyle tesadüf de olabilir , başka bir dizi hakkında da atmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Mart 2019; 14:10:5 >
  • dizinin senaristi resmi olarak, 6 sene sonra 97.bölümün senaryosunu yazmaya başladığını an itibariyle duyurdu.

la olum nerdesiniz? Alooo. Tek başıma takılıyorum burada deli gibi.

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Mart 2019; 15:9:8 >

• bu sefer gerçekten dönüyoruz!!!
  • Vay be. Acaba tam kadro mu dönecekler. Seda bakan, Fatih Artman, Ayça Eren..

özellikle Ayça Eren'i merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dizinin senaristi resmi olarak, 6 sene sonra 97.bölümün senaryosunu yazmaya başladığını an itibariyle duyurdu.

la olum nerdesiniz? Alooo. Tek başıma takılıyorum burada deli gibi.

.

(
    )

Hocam unuttuğum için soruyorum Emrah Serbes'le beraber miydi bu kişi önceden de? Ben sadece Emrah'ı hatırlıyorum nedense. Bir de onun bir katkısı olacak mı hapisten acaba merak ettim.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Emrah Serbes’in ‘Her Temas İz Bırakır’ isimli romanından uyarlanan ve Ercan Mehmet Erdem tarafından senaryolaştırılan bir dizi behzat ç.

Çoğu insan senaryoyu emrah serbes'in yazdığını sanıyor ki bu yanlış. Zannetmiyorum hapisten ayrı bir katkı yapacağına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Emrah Serbes’in ‘Her Temas İz Bırakır’ isimli romanından uyarlanan ve Ercan Mehmet Erdem tarafından senaryolaştırılan bir dizi behzat ç.

Çoğu insan senaryoyu emrah serbes'in yazdığını sanıyor ki bu yanlış. Zannetmiyorum hapisten ayrı bir katkı yapacağına.
    He daha iyi o zaman sıkıntı yok. Bir katilin bu dizide emeği olmasını istemezdim.
  • Umarım bizi içine çeken, bu diziye bu kadar bağlayan o sıcaklığı sunabilir tekrardan.
  • Süper haber

Rakı koy la rakı koy.
  • Ulan yıllardır aldığım en iyi haber be

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.