Şimdi Ara

Beholder Türkçeleştirme Projesi (Seyit Mehmet ÇOBAN) (Tamamlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
13.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çeviriyi önümüzdeki günlerde yapımcıya göndereceğiz. Çeviri süreci tamamlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrrhos

Arkadaşlar çeviriyi önümüzdeki günlerde yapımcıya göndereceğiz. Çeviri süreci tamamlandı.

kısmetse kurban bayramına yetişir herhalde
  • Arkadaşlar merhaba. Beholder ve In Verbis Virtus çekilişi başlattım. Katılmak isteyenler,

https://www.facebook.com/chevirii/photos/a.721962301280338.1073741828.721485801327988/927529474056952/?
    type=3&theater

linkinden daha fazla bilgi alabilirler.
  • Merhaba, oyunun dlcleri çevrildi mi?
  • Evet DLC'leriyle beraber çevrildi.
  • bi gelişme var mı hocam resmi olmasıyla ilgili ona göre alıcamda oyunu indirimler bitmeden :)
  • Çeviri bitti yapımcıya göndereceğiz.
  • Konu güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrrhos

Konu güncellendi.

Hocam Türkçe eklendi mi oyuna ?
  • wrongday W kullanıcısına yanıt
    Daha eklenmedi.
  • Kolay gelsin bir bilgi verdiler mi size ne zaman geleceğiyle ilgili ?
  • Hocam kolay gelsin yamayla ilgili bi gelişme var mı ? Yayınlanmayacak galiba ?
  • Henüz bir şey yok. Bizde bekliyoruz.
  • Hocam tahminen ne zamana tamamlanır
  • 2-3 gün içinde son bir kez mesaj daha atacağım. Cevap vermezlerse kendimiz paylaşacağız.
  • Satın almak için Türkçe dili bekliyorum umarım mesajın cevabını çok beklemezsiniz.
  • Geçtiğimiz gün mesajı attım arkadaşlar. 7 gün içinde dönüş yapmazlarsa paylaşacağım diye kendi kendime karar aldım. 5 günleri daha var. O günün sonunda cevaplarına göre paylaşılmış linki sitede bulabileceksiniz. Eğer mantıklı bir sebep belirtirlerse yine paylaşmayacağım ve bu sefer mesajı sizinle de paylaşacağım.
  • adamların yaptığı ayıp. senin oyunun daha çok oynansın diye uğraşan insanlara cevap vermemek tam bir armutluk. oyunu indirim döneminde almıştım, üstünden epey zaman geçti. 15 gün içerisinde almış olsam iade ederdim bu saygısızlıklarından dolayı.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz günlerde cevap verdiler. Oyuna Türkçe karakter desteği getirmişler. Bazı sorunları halletmişler. Çevirmen ekibine de beta ayarlamışlar. Şu an son kez de biz bakıyoruz. Gözden kaçan olursada yapacak bir şey yok artık. Kısa sürede bitirşriz heralde. Oyun içinde her satıra denk gelemiyoruz ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cevap gelmedi bugün yayınlanır diye bekliyordum cevap gelmiş desenize biraz daha sabredeceğiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.